Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żurawek
2017-06-14, 22:35
Planowanie
Autor Wiadomość
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-01-31, 11:39   

W moim przypadku planowanie polega nie na tym, że zastanawiam się jak najszybciej schować się gdzieś i okaleczyć, tylko w jakim miejscu na ciele to zrobię. Jestem strasznie wrażliwa na krzywe spojrzenia, komentarze i obelgi. Nie wyobrażam sobie kaleczenia sobie rąk czy nóg. Myślę nad miejscami łatwiejszymi do ukrycia, w razie gdybym poszła np. na basen albo musiała założyć sukienkę.
Wtedy gdy czuję, że nie wytrzymam i muszę sobie zrobić krzywdę, co jednak rzadko u mnie się na szczęście zdarza, planuję i wybieram miejsca niewidoczne.




 
 
Planowanie
agMaRA 


Wiek: 26
Dołączyła: 31 Mar 2015
Posty: 37
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-04-15, 16:21   

Gdy raz mam chęć coś zrobić to, to robię i plany polegają na szukaniu najbliższej okazji. Mam setkę myśli w głowie, gdy zastanawiam się nad miejscem na ciele. Wtedy najchętniej zrobiłabym to wszędzie na raz.



 
 
Planowanie
DociekliwyBaran
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-15, 19:40   

Często mam tak w pracy, gdy jestem mocno zestresowana, a nie mam możliwości zrobienia sobie jakiejkolwiek krzywdy. Bywało, że idąc na przerwę, zamykałam się w toalecie i za pomocą własnych paznokci, wydrapywałam sobie rany na udach. Jednak gdy nie mam możliwości wyjścia, po prostu sobie myślę, że wszystko nadrobię później z nawiązką.



 
 
Planowanie
majorka83 



Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2015
Posty: 42
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-04-28, 23:33   

U mnie jest tak że jak się z kimś pokłócę lub ktoś mnie zrani wtedy okaleczam się i to jest impuls, nie myślę jak byle to zrobić.
Jeśli ja coś zawalę (np. w pracy) wtedy mam dokładny plan jak się ukarać i wtedy robię to dużo mocniej. :cry:




Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-04-29, 09:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Planowanie
kolo818 


Dołączył: 11 Sty 2015
Posty: 17
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-08-17, 23:25   

Jeśli chodzi o planowaniu to mi się zdarzało monotonnie. Zwłaszcza wcześniej, teraz raz na ruski rok i nie spełniam planów. Ale kiedyś... Oj, jak wspomnienia wracają. Siadałem sam w pokoju, czasem leżałem, zamykałem oczy i rozmyślałem: gdzie kupie żyletki, co powiem sprzedawczyni, gdzie je schowam, ile mogę zużyć dzisiaj, jak się będę ciał, gdzie, ile nacięć, jak będę to chował, czy coś komuś powiem, czy będę tego żałował i czy zostaną blizny... Wiele razy mi to skórę uratowało, ponieważ: zawsze miałem idealny plan i tylko kilka razy "na spontana" mnie przyłapali, jak z rozplanowaniem, to nie. Wiele sytuacji, na które się przygotowywałem się, właściwie się wydarzyły. Jak patrzę teraz na swoje zachowania z tamtych czasów, to byłem aż przesadnie wciągnięty w to planowanie aa. Planowałem skrytki w zeszytach zanim w ogóle je kupiłem. Planowałem wszystko, miałem prawie zawsze dyskretnie plastry, chusteczki itp... A teraz tak sobie patrzę na to, co napisałem i mnie to przeraża, ale cóż, zawsze byłem specyficzny i to się nie zmieni.



Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2015-08-18, 14:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Planowanie
Biel 
Zła Krew



Dołączyła: 12 Cze 2015
Posty: 118
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-08-18, 23:33   

Planowanie? Często o tym myślę-zeby jak najprościej i przy najbliższej okazji. Może nawet bardzo,bardzo boleć. Zyletki wchodzą w grę. Miejsce? Nie ręce ani nogi. Zbyt widoczne miejsce. Oszczędzam głupich spojrzeń i pytań. A są to ramiona. Potem popatrzę w lustro i zapytam się -coś ty zrobiła? I zdam sobie sprawę jak naprawdę jestem słaba, że nie potrafię się powstrzymać. Potem zwymiotuje. Pod wpływem mojego wyglądu. Także planowałam swoją zmianę, ale nic z tego nie wyszło.



"Wherever I end up after this... in whatever reality... all those moments between us were real, and they'll always be ours."
 
 
 
Planowanie
Blutet 



Wiek: 29
Dołączyła: 11 Sie 2013
Posty: 1778
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-19, 04:42   

Często planuje gdzie się potnę. Najczęściej planuje gdy próbuje walczyć, powstrzymywać się. Tak na wszelki wypadek gdybym jednak się złamała, nadarzyła się okazja, (powód) by to zrobić. Często fantazjuje o tym jak bym chciała się pociąć a na co mnie nie stać z różnych powodów.



"Bóg zsyła na każdą górę tyle śniegu, ile ta w stanie jest udźwignąć."
 
 
 
Planowanie
Ejber 
B.A.D



Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-20, 11:31   

Planuję od dłuższego czasu iść na całość, wiem że mi po tym będzie lepiej, tylko że wtedy mogę sobie coś naprawdę zrobić. Czas pokaże jak będzie.



Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Planowanie
Gryfin19 



Wiek: 24
Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 26
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2015-11-08, 10:54   

Jeśli jestem w np. szkole to planuję gdzie się ukryć i kiedy by nikt mnie nie widział jak to robię.
A bywa to naprawdę trudne w mojej szkole.




,,Kiedy jestem ciałem,
Kiedy moje dni już minęły
Ponieście me ciało daleko
Gdy noc już zapadnie" -Korpiklaani
 
 
 
Planowanie
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-11-08, 14:31   

Cytat:

Nigdy tak nie miałam. Fakt, zdarzało mi się wyobrażać sobie co sobie zrobię, kiedy byłam w sytuacji, że nie miałam takiej możliwości. Ale zanim znalazłam się w miejscu gdzie mogłam sobie coś zrobić - uspokajałam się na tyle, że nic sobie nie robiłam

Ja przeważnie też. Jeśli coś sobie robię tak rzeczywiście to bez zastanowienia, poprostu to robię.




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Planowanie
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-09, 08:29   

Zdarzało, zdarza mi się planować. Planowane cięcia zazwyczaj są głębokie, choć nigdy aż tak jak planowałam. Mogę sobie zaplanować w niedzielę wieczorem, a w poniedziałek pójść do kiosku kupić żyletki i do monopolowego kupić alkohol i dopiero wieczorem się pociąć. Nie uspokajam się w ciągu doby. Plan siedzi mi w głowie dopóki go nie zrealizuję. Choć dla własnego bezpieczeństwa powinnam go odłożyć do momentu wytrzeźwienia, tak jak zrobiłam to ostatnio. Z jednej strony żałuję, z drugiej...rana aż tak bardzo nie straszy jak straszyłaby gdybym robiła ją ze znieczuleniem.



 
 
Planowanie
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-12-06, 19:07   

Planowałam sobie przez kilka godzin ale jak narazie udało mi się powstrzymać dzięki głośnej i agresywnej i głośnej genialnej muzyce <3 oraz dwóm wspaniałym osobom zresztą z tego forum.



Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Planowanie
spacedementia 
disgusting girl



Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 828
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-06, 20:58   

Czasami intensywnie zastanawiam się nad nowymi sposobami albo po prostu miejscami na ciele. Jak wpadnę na coś co mi się spodoba jestem podniecona i zadowolona i nie mogę się doczekać, aż wcielę to w życie.



 
 
Planowanie
Smutasny 



Wiek: 23
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 126
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-04-03, 08:48   

Kiedy ktoś dla mnie ważny powie mi coś niemiłego, bądź mnie strasznie zdenerwuje, nie daje po sobie tego znać. Czekam... Do wieczora... A potem kombinuje, co tu zrobić by nacięcia były jak najgłębsze :ściana: .

A jeżeli moje emocje sięgną szczytu, to
Dojdzie poczucie winy, myśli samobójcze i robię to ani bez czekania, ani bez planowania. Po prostu zamykam się na 10 minut w pokoju, by potem wyjść ze sztucznym uśmiechem z powrotem do ludzi




Tak bardzo chciałbym zasnąć...
 
 
 
Planowanie
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-03, 20:21   

Właściwie od razu przechodzę do działania. Czasami się hamuje, bo nie chce żeby mi ktoś żyletkę zabrał, ale na lekcji po prostu drapie ręce do krwi. W autobusie raz pocięłam rękę i ubrudziłam krwią cały plecak.



 
 
Planowanie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15