Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowy w toku
Autor Wiadomość
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-01, 21:15   

Czu po całym dniu stresu i zastanawiania się czy włączy czy nie...
właśnie skończyła oglądać i płacze w poduszkę...




 
 
Rozmowy w toku
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-01, 21:17   

To niech Czuczi, nie płacze, wiem że pewnie wspomniania wróciły itp ale będzie dobrze, wiem to banalne słowa ale cóż mogę Ci więcej powiedzieć... Musisz się trzymać :tuli:



 
 
Rozmowy w toku
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-01, 21:25   

czarną-linia napisał/a:
Czu po całym dniu stresu i zastanawiania się czy włączy czy nie...
właśnie skończyła oglądać i płacze w poduszkę...

:tuli:
Mi też chciało się płakać jak to oglądałam - duża dawka emocji.




 
 
Rozmowy w toku
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2011-11-01, 21:34   

dziękuję Wam,lece obejrzeć.:)



 
 
Rozmowy w toku
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-01, 22:30   

A mnie nie chce się ani uruchomić, ani ściągnąć;(



 
 
Rozmowy w toku
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2011-11-01, 23:30   

Obejrzałam.serce mi wali jak oszalałe.poplakałam się gdy m atka przytulila córkę,mam identycznie ja chce pierwsza zrobić krok powiedzieć kocham cię ale nie umiem.. Czuczi widać że byłaś zdenerwowana i jak walczyłaś,jesteś najsilniejsza!!! :*



Ostatnio zmieniony przez thnks 2011-11-01, 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rozmowy w toku
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-01, 23:41   

kurcze tak w sumie nie wiem co powiedzieć. lepiej nie będę nic mówić.
tylko Czuczi mam wielką potrzebę Ciebie przytulić :tuli:




 
 
Rozmowy w toku
Gość

Wysłany: 2011-11-02, 07:20   

Czuczi, bardzo fajnie wyszło. Byłaś najbardziej naturalna z tych wszystkich ludzi :* , i o ile rozumiem doskonale zdenerwowanie i stres tych nastolatek w takim studiu i przy publiczności - to te dwie matki powinny dostać w łeb przed wejściem. Szczególnie ta z udarem. "Chciałabym żeby moja córka była szczupłą blondynką" - no japier**le.

W sumie najbardziej chyba szkoda tej małej (13 lat?), ale może do matki coś dotarło.

A do tej trzeciej matki nic w sumie nie można mieć. Stara sie jakoś pomóc, rozmawia, kupiła te psy... no skoro jej mąż był od urodzenia tatą dla jej córki - to w sumie pomimo tego że nie jest jej ojcem, to raczej jest do niego przywiązana, a nie do biologicznego. I też rozumiem że matka czekała aż jej to powie jak bedzie starsza... bo 8-10 czy 12 letniemu dziecku sie raczej nie mówi "słuchaj ale twój taka to tak naprawde nie jest twój tata".




Ostatnio zmieniony przez Gość 2011-11-02, 07:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rozmowy w toku
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-02, 20:37   

Mercy napisał/a:
Musisz kliknąć Save File to...
...your computer. i pod tym masz DOWNLOAD ze strzałeczką w doł i sciaga :D


Wyskakiwał mi błąd, ale już poprosiłam chłopaka... Odcinek czeka, jutro go obejrzę.




 
 
Rozmowy w toku
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-02, 21:28   

Czuczi, jesteś bardzo dzielna...



 
 
Rozmowy w toku
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-11-02, 23:05   

Właśnie obejrzałam. Makabra. Te dwie pierwsze matki były koszmarne. Ta pierwsza jak głaz bez uczuć jakbym swoją widziała- nie obejmowała mnie i siostry nawet jak o to żebrałyśmy kładąc głowę na kolanach. Gdy rodzice nie widzą problemu znaczy, że go nie ma. Ta druga jeszcze gorsza. Jak mogła córce powiedzieć, że chce by wyglądała tak czy inaczej. Rety co za baba. Wiem jak ludzie wyglądają po udarze. Ciekawe czy tej dziewczynie za podcieranie tyłka podziękowała. Ta ostatnia przynajmniej zauważyła i starała się działać.
kokosowa napisał/a:
Czuczi, jesteś bardzo dzielna...

Naprawdę jesteś. Wyłam od początku, ale jak Ty mówiłaś to łzy same kapały. Pewnie to dlatego, że w pewnym stopniu Cię poznałam przez forum. Zresztą czuję jakbym Cię znała, choć tylko przez forum właśnie. Wszyscy mamy przecież swoje własne, czasem podobne historie. :tuli:




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Rozmowy w toku
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-11-03, 16:52   

Nusquam napisał/a:
I też rozumiem że matka czekała aż jej to powie jak bedzie starsza... bo 8-10 czy 12 letniemu dziecku sie raczej nie mówi "słuchaj ale twój taka to tak naprawde nie jest twój tata".
mówi się i można to ładnie ubrać w słowa. Że np. to jest Twój tata bo tamten (i jakiś argument bliski prawdy albo prawdziwy, by dziecko miało poczucie tożsamości). Mówić jej, że jest ważna i kochana. Że ten tu osobnik to jej Tata, który będzie się nią opiekował i wychowywał. Ale nie wiemy jak ten Pan się zachowuje.

Czu moja kochana. Podziwiam, że odważyłaś się to wszystko opowiedzieć, wiem że to bardzo trudne było. Pomogło Ci to coś? Stres Cię zjadał, a Twoje wyznanie, że żyletkę masz zawsze ze sobą to przerosło mnie. Ja bym w życie się do tego nie przyznała.




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Rozmowy w toku
Marianna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-14, 21:51   

Hej. Ma ktoś może jeszcze to video Rozmowy w toku z dnia 31.10.2008? Te linki co byly podane już nie działają :(



 
 
Rozmowy w toku
Marianna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-22, 19:19   

Tak. Ten bardzo stary odcinek o aa...nigdzie go znaleźć nie mogę, a może ktoś ma na komputerze?



 
 
Rozmowy w toku
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-02-22, 19:48   

Mercy, czy ja też mogłabym prosić?



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Rozmowy w toku
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12