Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
"Perfekcyjna" pani domu
Autor Wiadomość
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-10-08, 20:02   

Próbowałam, ale okazało się że worek był pełny i coś waliło z odkurzacza. Nauczona doświadczeniem nie chciałam drugiego płonącego sprzętu zasysającego w kwartale oglądać, więc po prostu dałam sobie spokój. :D

Tyle, ile powyciągałam wykałaczką to powyciągane, reszta musi wyparować i teraz tylko wietrzę piętro.




Disqualified as a human being.
 
 
"Perfekcyjna" pani domu
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-13, 23:29   

Czy słyszał ktoś kiedyś może o taśmie montażowej, która nie zerwie mi farby ze ściany przy ściąganiu jej? Wydaje mi się, że coś mi się kiedyś obiło o uszy, ale to baaardzo mgliste wspomnienie :roll: .



 
 
"Perfekcyjna" pani domu
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-17, 00:26   

Daithi, ja słyszałam ale zapomniałam nazwy. Zapytam jutro męża jak wróci z pracy, powinien wiedzieć...



 
 
"Perfekcyjna" pani domu
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-17, 08:52   

Czuczi, byłabym Ci bardzo wdzięczna :) .



 
 
"Perfekcyjna" pani domu
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-21, 00:17   

Daithi,



 
 
"Perfekcyjna" pani domu
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-05, 15:46   

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jak najskuteczniej umyć spaleniznę z kuchenki? Próbowałam już wieloma specyfikami, ale niestety...



 
 
"Perfekcyjna" pani domu
Yennefer 
obserwator



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3164
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-01-05, 16:09   

Naamah, jakimi juz probowalas? U nas jest taka pianka czysczaco-zraca, ktora psikasz i zostaxiasz na 10 minut i pozniej wszystko schodzi. Sprobuje poszukac jakiegos angielskiegok odpowiednika.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
"Perfekcyjna" pani domu
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-05, 16:21   

Yennefer, kombinowałam z wieloma środkami, przeróżnych marek. Któryś geniusz coś spalił i zostawił to na kilka dni, bo my z K., byliśmy na urlopie i nie miał kto na tych bachorów nakrzyczeć. -.-
A w Polsce, który środek byłby najlepszy?




 
 
"Perfekcyjna" pani domu
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-05, 16:56   

Wie ktoś może czym wyczyszczę gumowe buciki? Wyglądają na trochę posiniaczone i nie mam pojęcia czym to umyć, zniwelować, zakryć czy cokolwiek :P



 
 
"Perfekcyjna" pani domu
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-02-02, 08:02   

Potrzebuję sprawdzonego sposobu na usunięcie wosku z zimowego płaszcza. Pomoże ktoś?



 
 
 
"Perfekcyjna" pani domu
Yennefer 
obserwator



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3164
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-02-02, 08:21   

craving napisał/a:
Potrzebuję sprawdzonego sposobu na usunięcie wosku z zimowego płaszcza. Pomoże ktoś?


Przyloz chusteczke do wosku i przeprasuj zelazkiem. Powinno pomoc.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
"Perfekcyjna" pani domu
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-02-02, 09:11   

Wujo poratował mnie pergaminem i się z tym rozprawiliśmy. Tak się bałam o ten płaszcz...



 
 
 
"Perfekcyjna" pani domu
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-17, 20:22   

Znacie jakiś sposób na pozbycie się smrodu kotów z mieszkania? Koty wyprowadziły się ok. 10 dni temu. Pokój był wietrzony przez kilka dni z rzędu (dzień i noc), ale nadal capi gównem.



 
 
"Perfekcyjna" pani domu
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5679
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-17, 20:39   

Zaq, sprawdź, czy nigdzie pod meblami/w kątach nie zostały resztki żwirku/odchodów. No i możesz zastosować jakiś odświeżacz powietrza.



:myszka:
 
 
"Perfekcyjna" pani domu
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-17, 20:56   

Nie widać żwirku ani odchodów. Choć może po dokładniejszym przeszukaniu znajdę celowo pozostawione niespodzianki. Obawiam się jednak, że to meble i ściany tak przesiąknęły oparami kałowo-moczowymi. Współlokatorka nie była fanką regularnego wymieniania żwirku. Nieraz robiła to dopiero kiedy koty zaczynały załatwiać się na meblach. Odświeżacz powietrza tylko chwilowo zamaskowałby problem, a ja chcę się go pozbyć.



 
 
"Perfekcyjna" pani domu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11