Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
Autor Wiadomość
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-29, 16:03   

Chochlik napisał/a:
generowanie chaotycznego buczenia.

Przepraszam bardzo, to nie ma być chaotyczne, Chyba że zamierzasz ty buczeć chaotycznie. Mam ci tekst napisać byś mogła coś dograć? W tej chwili czekamy na osoby z instrumentami.




 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-29, 16:31   

Kruk napisał/a:
to nie ma być chaotyczne

Z założenia może i nie. Ale jak nie skoordynujesz pracy całego zespołu, to g* wyjdzie z tych planów.

Noo... ja się nie znam na muzyce. Wiem za to, że jeśli się zrobi 'róbta co chceta', to albo w tłumie chętnych znajdzie się samozwańczy koordynator, albo wszystko się schrzani. A co do organizacji... Kiedyś było coś takiego jak "Wędrujący zeszyt". Pierwszy miał dużo chętnych, więc pojawiła się druga propozycja od kogoś z nowych. Chętnych brak. Dlaczego? Nie było w żaden sposób określone jak ma wyglądać tworzenie zeszytu, tylko właśnie takie wasze 'róbta co chceta'. Kolejne zeszyty opierały... opierają się na systemie doskonalonym w miarę zdobywania doświadczenia na poprzednich.

Poza tym chodziliście (chodzicie?) do szkoły. Jak wyglądały grupowe zadania domowe? Ktoś musiał podzielić pracę lub zrobić to samodzielnie lub wszyscy członkowie zespołu dostawali po jedynce, bo praca w ogóle nie została wykonana. Tutaj jest jeszcze trudniej, bo ludzie się nawzajem nie widzą.

Wrzucenie nut na forum, które każdy chętny nagra we własnym wykonaniu i prześle do osoby, która to zmontuje byłoby znacznie wydajniejsze. Zdaje się, że było coś takiego na YouTube... "Let's make a piosenka" . Wyszło bardzo fajnie, ale noo... wymagało organizacji i selekcji najlepszego materiału.




Jak pisałam - zaskocz mnie. Nie wiem po co próbujesz mnie przekonać, że piosenka zrobi się sama. Nie uwierzę, póki nie usłyszę efektu końcowego.




 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-29, 16:36   

Chochlik, Nawet nie dałaś zgłosić się tym co grają na instrumentach. Zniechęcasz do stworzenia czegoś co przyniesie jakąkolwiek współprace. Temat rozwal a mnie zbanuj.



 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-29, 16:45   

Kruk, nie pamiętam, żebym zamykała ten temat lub zabraniała się w nim komukolwiek wypowiadać, więc nie chrzań, że komuś na coś nie pozwalam.

Jak chcesz coś stworzyć, skoro przy pierwszym głosie konstruktywnej (bo argumentuję dlaczego uważam twoje rozwiązania za nieskuteczne i proponuję inne) krytyki rezygnujesz nie dość, że z inicjatywy, to jeszcze chcesz bana, to... w jaki sposób chcesz cokolwiek stworzyć? Przy każdym przedsięwzięciu pojawiają się przeciwności.

Na jak długo chcesz tego bana? Rozumiem, że mam ci go nałożyć 'na życzenie'?




 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-06-29, 16:51   

A mi się pomysł podoba. Wzięłabym udział, gdyby nie to, że jestem kompletnym beztalenciem muzycznym.



 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-06-29, 16:52   

Cóż. Pomysł prześwietny, ale ja nie mam ani talentu wokalnego, ani nie gram na niczym. :/



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
Ostatnio zmieniony przez 2014-06-29, 17:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-06-29, 16:53   

Chochlik, hm. Gdyby tutaj chodziło o dołowanie i demotywowanie ludzi, to myślę, że za te posty powinnaś dostać jakąś nagrodę. ;)



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-29, 16:54   

Zastanawiam się, czy przyjęcie krytyki to jakaś ujma na honorze, Kruk.

Kruk napisał/a:
Nawet nie dałaś zgłosić się tym co grają na instrumentach.

Gdyby ktoś chciał się zgłosić, to by to zrobił od razu. Zresztą, zgłosiła się jedna osoba. Temat istnieje ile? Godzinę? Półtorej? Nie każdy potencjalny 'grajek' pojawił się w tym czasie na forum.

Kruk napisał/a:
Zniechęcasz do stworzenia czegoś co przyniesie jakąkolwiek współprace.

W jaki sposób?

Nie twierdzę, że pomysł jest zły. Jest całkiem niezły, ale żeby cokolwiek z niego powstało, potrzebna jest chociażby minimalna organizacja.




 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-06-29, 16:57   

Proponuję sceptycyzm Chochlika potraktować jako ważną wskazówkę przy tworzeniu internetowych inicjatyw - trzeba mieć naprawdę dopiętą na ostatni guzik organizację, takie projekty wymagają dyscypliny, aby wypaliły - i robić swoje, zamiast wycofywać się po pierwszych wątpiących głosach.



Disqualified as a human being.
 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-06-29, 16:59   

Ekhm. Sceptycyzm? Nazwanie tego już w drugim poście kakofonią jest... sceptyczne?
Chyba całe życie myślałem, że to słowo ma inne znaczenie... :roll:




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-06-29, 17:04   

Ok, teraz widzę czepiamy się słówek. Świetnie!
Chciałam załagodzić sytuację aby spróbować dyskutantom nadać kierunek w bardziej konstruktywną stronę niż gównoburza, ale widzę, że to nie ma chyba sensu i zabieram swoje zabawki z tej piaskownicy, bo nie mam ochoty na zastanawianie się pierdyliard razy nad formułowaniem własnych wypowiedzi, aby się do nich nie dosrano i aby rykoszetem nie oberwać.

:atomówka:




Disqualified as a human being.
 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-06-29, 17:12   

Mustela Nivalis, masz rację. Przepraszam. :roll:

Prosiłbym o kulturalną i merytoryczną rozmowę na temat tej inicjatywy. Bez zbędnych zgryźliwości i osądów.




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-29, 17:16   

Mustela Nivalis, w sumie to są wściekli na mnie i właśnie, jak to określiłaś, oberwałaś rykoszetem. Nie ma to za wiele wspólnego z tym jak sformułowałaś wypowiedź. :tuli:

Podałam swoje propozycje odnośnie organizacji pracy przy tym projekcie i zgadzam się z tym, co pisała Łasia - planowanie i niezrażanie się krytyką.




 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-29, 18:07   

Inicjatywa jest.
Astrid napisał/a:
Zastanawiam się, czy przyjęcie krytyki to jakaś ujma na honorze, Kruk.


Krytyka? to już chyba kompletne było pojechanie po pomyśle.


<<< Dodano: 2014-06-29, 18:14 >>>


Skoro wprowadzam aż takie kontrowersje w postach, to ja zaprzestaję się wypowiadać w tym momencie na forum. Krytyka? Nazwanie czegoś już z góry, że będzie buczeniem? Dobra.
Odstraszasz, Chochliku, użytkowników od siebie. I zawsze jest problem i nie tylko ja jestem tego zdania...




Ostatnio zmieniony przez 2014-06-29, 18:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-29, 18:34   

Proszę o zakończenie offtopu. Przypominam tytuł tematu: "Forumowa kompozycja/Piosenka?".


Kruk, masz jakiś pomysł jak ruszyć z tym pomysłem? Czekamy na zgłoszenia, tak?




Ostatnio zmieniony przez Naamah 2014-06-29, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Forumowa Kompozycja/ Piosenka?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13