Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gry komputerowe
Autor Wiadomość
Mojwa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-08, 12:44   Gry komputerowe

Temat o simsach mnie zainspirował 8)

Gracie w jakieś gry?
Jakie gatunki lubicie?

Ja mam kilka swoich ulubionych gier. Należą do nich:
a) Dragon Age - genialne RPG, ze świetną fabułą (choć trochę zbyt liniową), cudownymi postaciami, z których każda ma swój charakter, swoje wartości, a ich kłótnie między sobą nie raz doprowadzają do łez (śmiechu oczywiście). Polecam tym, którzy nie boją się utknąć w grze na kilka godzin, nie boją się ogromnych przeciwników i lubią takie klimaty.
b) Battlefield 2142 - jestem aktualnie nieaktywna w klanie PL4FC, ale wrócę do życia może jeszcze w tym miesiącu. :) Fajny FPS, w którym najważniejsza jest współpraca. Ach, kocham KPA i ich rosyjskie odzywki <3
c) Left 4 Dead - survival horror w którym jest możliwość cooperacji - a to, przyznam się, mój ulubiony tryb rozgrywki ogólnie. Razem z 3 innych bohaterów (do wyboru) walczysz z hordami zombie i starasz się dotrzeć do bezpiecznych punktów (safe house) a potem do ratunku przez np. helikopter... Wciąga, zdarzało mi się ze znajomymi grać do 2-3 w nocy :)
d) Borderlands - FPS-RPG z bardzo oryginalną grafiką (http://gfx.gaminator.tv/data/news/2013/6533.2.jpg), w którym również jest tryb coop, ale z tą różnicą, że w L4D Twoich towarzyszy mogły zastąpić boty - a tu zostajesz po prostu sam na pastwę stworów z postapocalypticznego świata :)


No, to na tyle :D A Wy co lubicie?
(błagam, niech ktoś lubi coś poza simsami :D )




 
 
Gry komputerowe
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-01-08, 12:50   

Gram w
Civilizację IV- fajna symulacja... lubię grać w sieci Lan z moim chłopakiem. Grafika jest dobra i nieprzewidywalne zdarzenia mnie czasem wkurzają ale to mnie podkręca do życia.

Majesty 2- super symulacja czarodziejskiego świata, zarządzanie takim światem jest ekscytujące, ma dobrą grafikę, ciekawe misje i była w przystępnej cenie.

Diablo II- podobało mi się aczkolwiek podczas grania się boję, że mi coś zza szafy wyskoczy. Ale odrobina dreszczyku jest fajna.

Grałam w Władce Pierścieni w internecie ale jakaś taka dziwna, fajnie się wybiera postacie i nimi biega, zdobywa levele i wypełnia misje, ale strasznie ale to strasznie robiło mi się nie dobrze w trakcie jakby ta gra oddziaływała na mój błędnik, bo czułam się jak w huśtawce i chciało mi się wymiotować.

i chyba na razie tyle.




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Gry komputerowe
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2011-01-08, 12:54   

Ja jeszcze prócz Simsów lubiłam Rollercoaster Tycoon 3 Złota Edycja.
Budujesz tam wesołe miasteczko.
Trochę o grze: http://www.youtube.com/watch?v=N5Ge1YfZsgg
(a co ja się będę rozpisywać:P )

Generalnie lubię gry, gdzie coś się buduje, układa i zarabia :D




 
 
Gry komputerowe
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-08, 13:16   

Jeżeli o mnie chodzi to tak:

1. Lord of the Rings Online - mmorpg free2play we wiadomych klimatach - gram obecnie ze znajomymi z gildii z Warhammera Online, którego porzuciłam jakiś czas temu (ale wciąż jeszcze wzdycham do mojego cudownego zealocika, który mimo kilkudziesięciu wizyt w ToVLu nadal nie ma klaty Tyranta... chlip, chlip) - mój ulubiony archetyp w takie gry to healer.
2. League of Legends - mmo też free2play tutaj rozgrywka prowadzona jest na mapach i zadanie polega na zniszczeniu bazy przeciwnika (są tryby 5vs5 i 3vs3) - steruje się jednym wcześniej wybranym herosem. To taka rozbudowana DotA - fani Warcrafta 3 powinni wiedzieć ;)
3. Left 4 Dead (jedynka i dwójka - chociaż Rochelle to nie to samo co Zoey, ale za to akacz wymiata :D ) - nic tak nie relaksuje jak zamordowanie hordy zombiaków.
4. Frets on Fire - czyli Guitar Hero dla ubogich :P
5. Anno 1701 - strategia gospodarcza, zakładamy nową osadę i rozbudowujemy ją w gigantyczne imperium, musimy cały czas utrzymywać zadowolenie obywateli przez dostarczanie im potrzebnych surowców - najpierw wystarczy im drewno i wełna a potem się burzą jak nie ma perfum i czekoladek :lol:

Inne pozycje, które mi się podobały to Gothic 2, Morrowind, Heroes of Might and Magic 3 i 5, Neverwinter Nights 2, Titan Quest, wspomniany już Warhammer Online, Tycoon Transport DeLux i trochę innych... ogólnie lubię grać :D

Cytat:
jestem aktualnie nieaktywna w klanie PL4FC

Mój facet grał krótki czas w tym klanie w CoD4.




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2011-01-08, 13:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gry komputerowe
Mojwa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-08, 13:26   

no, tam jest sporo gier :D
Emaleth, zagramy razem w L4D kiedyś? :D




 
 
Gry komputerowe
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-08, 13:35   

Cytat:
Emaleth, zagramy razem w L4D kiedyś? :D

Chętnie - musimy się dodać na Steamie :) Ale ostrzegam, że gram głównie w tryb kampanii i nie ogarniam grania zainfekowanymi :P




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2011-01-08, 13:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gry komputerowe
Mojwa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-08, 13:36   

Uuu, to Ty masz oryginała? :P Ja zawsze grałam non-steam :D



 
 
Gry komputerowe
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-08, 13:40   

Cytat:
Ja zawsze grałam non-steam :D

Kupiłam oryginał jak był po dwie dychy ;P Achievementy się zapisują... chociaż czasem szkoda, że nie dostajesz "Burn the Witch" za każdym razem jak ją podpalisz :P




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2011-01-08, 13:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gry komputerowe
Mojwa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-08, 13:47   

szło tak kupić? :O kurde, trzeba obadać:D

haha, witch jest straszna, zawsze jak byla sytuacja ze trzeba bylo ją obudzić to było: "(kumpel) - hmmm... kto tu najmniej robi... i jest najmniej przydatny... (ja) - dobra, pojde -.- " :DD




 
 
Gry komputerowe
ekspresja
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-08, 16:04   

W Warszawie, to tylko gry na PS3, czyli moje ulubione to:

LittleBigPlanet - z utęsknieniem czekam na część drugą. Najlepsza gra!




Critter Crunch - jestem uzależniona od tej gry :D
Nikt nie chce ze mną w to grać, nawet mój brat to znienawidził :D
Filmik



Bomberman - Znane to przez wszystkich, stawianie bomb zabijając nimi przeciwników. W to też nikt nie chce ze mną grać :P


ModNation Racers - radosne wyścigi gokartów :D





BUZZ! - quizy, fajnie się gra ze znajomymi albo przez internet.




W domu tylko gry komputerowe, ale to już uzupełnię jak będę w domu :D




Ostatnio zmieniony przez ekspresja 2011-01-08, 16:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gry komputerowe
Dave 
otaku :3



Wiek: 32
Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 191
Skąd: śląskie

Wysłany: 2011-01-08, 20:13   

jak jo bym wypisał gry w które gralem to server by tego nie pomiescił xD
ale Diablo II LOD jest the best
co jeszcze NFS U2 i most wanted tez zajebiaszcze gierki
Mission front 3 na ps1 xD
i pro elo wymiatacz DOOM3





 
 
 
Gry komputerowe
BlackLily 



Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2010
Posty: 412
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2011-01-08, 22:35   

kurcze, a ja nie mam żadnej... polecilibyście mi coś? lubię jak ładnie wygląda, lubię policjantów i generalnie wolę thrillery a nie horrory. Nic nie mogę znaleźć - bo nie wiem nawet, GDZIE szukać...



Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
 
 
Gry komputerowe
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-01-08, 22:52   

O grałam jeszcze w Theme Hospital ale na Win7 nie chce iść.
BlackLily, pomyślę ale to za jakiś czas coś Ci poradzę




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Gry komputerowe
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-09, 15:12   

Cytat:
polecilibyście mi coś?

Musiałabyś bardziej sprecyzować co lubisz.
Jaki cel gry by Ci się podobał (rozwijanie postaci, zabawa w śledczego, zabijanie czegoś itp)?
Jaką dynamikę gry lubisz (szybka i dynamiczna, powolna - wszystko robisz w swoim tempie, w czasie rzeczywistym ale z możliwością pauzy itd.)?
Jaki świat gry (rzeczywisty współczesny, rzeczywisty w przeszłości, fantasy z magią albo zjawiskami nadprzyrodzonymi, science-fiction)?

Jednak z tego co napisałaś wnioskuję, że mogłaby Ci się podobać jakaś przygodówka... osobiście nie gustuję w tym gatunku, ale Art of Murder zebrał całkiem niezłe opinie
Trailer + gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=HuaMFbH0xZA




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2011-01-09, 15:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gry komputerowe
Mojwa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-09, 16:06   

SWAT 3 :D
fajnie się gra ze znajomymi szczególnie, ale samemu też fajnie. Jesteś agentem SWAT, który musi unieszkodliwić podejrzanych. Zawsze musisz przemyśleć swoje zachowania - jeśli strzelisz niepotrzebnie - tracisz punkty. Do tego odniesione obrażenia wpływają na bohatera: np, jesli dostaniesz w rękę - masz gorszą celność; w nogę- wolniej chodzisz... :)




 
 
Gry komputerowe
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12