Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
Autor Wiadomość
Chimerek 



Wiek: 30
Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 33
Skąd: śląskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2014-07-18, 22:14   

Mi zawsze dziewczyna mówiła, że właściwa osoba znajdzie się z czasem i nie ma co na siłę szukać miłości życia. W sumie racja ale jak ta "miłość" nie znajdzie się nigdy?
Byłem z dziewczyną 5 lat. Choć oboje sądziliśmy, że to miłość na całe życie, to 3 tyg temu mnie zostawiła. Ja jestem zdania, że miłość sama przychodzi i sama odchodzi, tylko nie ma pewność kiedy przyjdzie i na ile zostanie.




One love, one bullet.
 
 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
Hoshka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-18, 22:15   

U mnie jak i u moich znajomych (bynajmniej tak zauważyłam) ze znalezieniem drugiej osoby jest jak z szukaniem bardzo potrzebnej rzeczy, wtedy kiedy jest nam niezwykle potrzebna nigdzie jej nie ma a gdy już się poddajemy i mamy ją gdzieś, sama wpada nam w ręce...



 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
KrYsPiN 



Wiek: 27
Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 94
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2014-07-19, 22:46   

U mnie jest tak, że jak nie chcę, to znajdę, jak chcę, to nie znajdę.
Jeśli już jednak mam, to ta osoba chcę być ze mną, a zachowuje się tak, jakbym nie istniał albo mnie w większym stopniu ignoruje ._.




"Nie ma już bohaterów, teraz królem jest błazen.."
 
 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
spawaczthc
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 13:37   

U mnie jest tak że jak chcę to nie znajde a jak nie chcę to też nie znajdę.

[ Komentarz dodany przez: Chochlik: 2014-07-21, 13:42 ]
Interpunkcja, wielka litera na początku zdania, polskie znaki, nie z czasownikami piszemy rozdzielnie.


<<< Dodano: 2014-07-21, 14:00 >>>


Chochlik nie wiem o co ci chodzi




Ostatnio zmieniony przez 2014-07-21, 13:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 14:08   

spawaczthc napisał/a:
Chochlik nie wiem o co ci chodzi

Chodzi mi o to, że to zdanie powinno wyglądać tak: "Chochlik, nie wiem o co ci chodzi."

A poprzedni post zanim go edytowałam wyglądał tak:
Cytat:
U mnie jest tak że jak chce to nieznajde jak niechce to też nie znajde

Zero przecinków, kropek, słowo 'nieznajde', które przeglądarka podkreśla i 'chce'... kto chce? Ty? Jeśli tak, to 'chcę', a nie 'chce'... z rozpędu jeszcze wielką literę ci wytknęłam, chociaż była na początku. Przepraszam za to, ale na resztę zwracaj uwagę na przyszłość.




 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
spawaczthc
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 14:17   

Muszę cię poprawić, bo wyglądał tak. U mnie jest tak, że jak chcę to nie znajdę, jak nie chcę to też nie znajdę. Kropkę telefon dodaje mi automatycznie, tak samo dużą literę na początku. Fakt faktem nie wszystko jest prawidłowo, ale nie znam się na gramatyce.

[ Komentarz dodany przez: PanFoster: 2014-07-21, 14:22 ]
Nie wiem, czy dobrze podzieliłem to zdanie tasiemca. Jak już koleżanka podkreśliła; ja chcę , on/ona/sąsiad/pies/motorniczy chce. Zjadłeś wyrazy, interpunkcja.

Jak się nie znasz, to wróć się do szkoły i pisz przynajmniej w miarę czytelnie.




Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2014-07-21, 14:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 14:21   

spawaczthc, skopiowałam to z historii edycji posta, więc nie mów, że było inaczej. Poza tym, nawet upominany o nieprzestrzeganie zasad pisowni, zaczynasz zdania małą literą i nie kończysz zdań kropką. Zacznij pisać poprawnie i kończymy offtop.



 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
Kinia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-23, 19:14   

Popytaj się znajomych o jakąś fajną singielkę. Załóż jakieś konta na portalach randkowych. Zagadaj dziewczynę na mieście.



Ostatnio zmieniony przez 2014-07-23, 19:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-07-23, 19:24   

Meeh :? Tak czytam wasze wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że chyba źle sformułowałam pytanie. Generalnie nie szukam nikogo, a tym bardziej na siłę. Jedyne co mnie gryzie i nie daje spokoju to własnie tylko ten brak zainteresowania. I za cholerę nie mogę skminić co ze mną nie tak. To że nikogo nie szukam nie jest chyba aż tak widoczne, prawda? Chodzi mi o to, że przypadkowy chłopak (a może i dziewczyna) nie odwróci od razu ode mnie wzroku, ba! nawet go na mnie nie skieruje, bo wyczyta z mojej mimiki "Nie zbliżać się, gryzę" :D



 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-23, 19:29   

Kinia napisał/a:
Popytaj się znajomych o jakąś fajną singielkę. Załóż jakieś konta na portalach randkowych. Zagadaj dziewczynę na mieście.

Doświadczenie pokazuje, że właściwym byłoby dopisanie do listy "Pojaw się na zjeździe forumowym."




 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-07-24, 03:51   

Chochlik napisał/a:
Doświadczenie pokazuje, że właściwym byłoby dopisanie do listy "Pojaw się na zjeździe forumowym."

To chyba się pojawię :lol:

Autorce chodzi chyba o brak zainteresowania naszą osobą, nie o niemożność znalezienia drugiej połówki.
Ja wzbudzam zainteresowanie u tych osób u których wolałabym NIE... Albo tej samej płci ;]




Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
edzioo 


Wiek: 32
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 34
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-08-01, 23:56   

Szukajcie a znajdziecie.. Nie wiem jak to wychodzi nie jestem samcem alfa aby wyrywać wszystko co chodzi, ale zazwyczaj jak starałem się coś wyrwać to nie wychodziło bo zawsze natrafiałem na nie te dziewczyny.. sam mam problem z samotnością obawiam się, że skończę jako zgorzkniały staruszek na werandzie wydzwaniając na policję jak liść z drzewa sąsiada spadnie mi na posesję. Sam mam na oku fajną dziewczynę ale nie wiem co ona o mnie myśli pewnie znowu się przeliczę ale zawsze chyba warto spróbować. Stanie w miejscu i nieokazywania zainteresowania drugą płcią raczej nie pomorze nawet jak nie chcesz, to warto coś rozkminiać.



Ostatnio zmieniony przez 2014-08-02, 06:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
Surev
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-02, 00:21   

Zawsze jak rozmawiam z jakimś chłopakiem, to widzę, że nie jest mną zainteresowany. Czasami nawet jestem chamsko ignorowana. Rozumiem to, że nie jestem jakoś wyjątkowo piękna i nawet jakbym mocno tego pragnęła, to się nie zmienię.
Tak jak większość, komplementy słyszę tylko u rodziny. Mąż kuzynki ostatnio powiedział "ogólnie to ładna jesteś i masz taką ładną twarz, tylko fryzurę zmień'. Ile w tym prawdy - nie mi to oceniać. Marzę jednak o spotkaniu takiej prawdziwej miłości. Osoby, które by mnie dobrze rozumiała i kochała za nic.




 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
edzioo 


Wiek: 32
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 34
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-08-02, 01:06   

Ja też zawsze od rodziny słyszałem komplementy, że jestem przystojny postawny i w ogóle. Nigdy w to nie wierzyłem. To co opisujesz jest bardziej oznaką spaczenia społeczeństwa, że tylko pewne cechy są uznawane za spoko, a reszta idź sobie gdzieś. Nie wiem może kiedyś było tak samo? Nie mnie to oceniać.
Jak ja widzę brak zainteresowania u drugiej osoby, to staram się robić tak, aby to ona żałowała, że mnie zignorowała.

[ Komentarz dodany przez: Chochlik: 2014-08-02, 06:48 ]
1. Zdania zaczynaj wielką literą. Zawsze.
2. Stawiaj przecinki gdzie należy. Jeśli nie wiesz gdzie należy polecam lekturę tematu 'Najczestsze błędy'. Toster niedawno tam wstawiał post o przecinkach.
3. Stawiaj kropki na końcu zdań.
4. Nie ma w języku polskim słowa 'wgl'. Jest 'wlg', ale to oznacza albo 'wulgarnie' albo Wulgata', ale zadne mi nie pasuje do kontekstu Twojej wypowiedzi.




Ostatnio zmieniony przez 2014-08-02, 06:50, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-02, 06:43   

edzioo napisał/a:
jak starałem się coś wyrwać to nie wychodziło bo zawsze natrafiałem na nie te dziewczyny

Może też chodzić o to, że mówiłeś o nich, jak o przedmiotach, a nie o ludziach. Jakby do mnie ktoś podszedł i zwrócił się per 'coś', to raczej bym mu w ramiona nie wpadła.




 
 
Brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16