Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Mógłbym przespać cały dzień
Autor Wiadomość
Dohito 


Wiek: 29
Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 103
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-23, 20:51   

Mam problemy ze snem... W nocy nie potrafię zasnąć - mam tzw. biegające myśli. Dopadają mnie wyrzuty sumienia o wszystko, albo wyobraźnia robi swoje i przedstawia mi projekcje różnych masakrycznych wydarzeń, które często nawet nie mają prawa się wydarzyć, lub stresuję się wszystkim. Biorę ziółka na sen ale tak naprawdę nic one nie dają... spać mogę nawet do 13-14 ale czuję się i tak jakbym wstała o 8. Cały czas jestem zmęczona/wykończona. Sam sen nie sprawia mi przyjemności - często mam koszmary... Ehh to trudne. Najlepiej jest gdy pracuję do późna (3-4 czasem 5) i wstaję wcześnie (6-7), bo wtedy nie mam wyrzutów sumienia, że poszłam się lenić do łóżka :|



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Blutet 



Wiek: 29
Dołączyła: 11 Sie 2013
Posty: 1778
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-28, 19:45   

Ja za to najchętniej większość czasu spędzałabym na łóżku. Ciągle czuję się niewyspana, nawet gdy tak jak dziś spałam po szkole. Nie mam siły na nic, ciągle czuję się zmęczona. Nie wiem z zasadzie co to znaczy nie móc zasnąć przez pół noc czy kilka nocy z rzędu... Chyba że fizycznie coś mi dolega, wtedy owszem miewam takie noce gdy spać nie mogę.



"Bóg zsyła na każdą górę tyle śniegu, ile ta w stanie jest udźwignąć."
 
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Paradies 



Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sie 2014
Posty: 64
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-12-18, 19:43   

Blutet18 też tak mam, chociaż swego czasu miałam problemy z zasypianiem. Mam tak, że nudząc się idę spać w formie 'rozrywki'. Mogę zasnąć w każdej chwili, gdy nie mam, co innego do roboty/gdy nie mam na nic siły.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-18, 20:02   

Paradies napisał/a:
Blutet18 też tak mam, chociaż swego czasu miałam problemy z zasypianiem. Mam tak, że nudząc się idę spać w formie 'rozrywki'. Mogę zasnąć w każdej chwili, gdy nie mam, co innego do roboty/gdy nie mam na nic siły.


A ja tak miałam... Od tygodnia żyje jakby w innym świecie. :roll: Ani nie chce spać, ani wstać. Wszystko mi się miesza. Nie wiem, jak opisać ten stan. :|




 
 
Mógłbym przespać cały dzień
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-12-18, 20:14   

Ja mam tak,że śpię czasem nawet 16-17 godzin,a i tak wstaję zmęczona.Gdy rano się budzę i patrzę na zegarek, a tam 7 ,to cały czas staram się przedłużyć ten moment wstawiania. Często to skutkuje tym, że ponownie zasypiam i budze się około 15-16 i zawalam szkołę. Nie potrafię znaleźć w sobie siły, żeby wstać z łóżka i normalnie funkcjonować. Mogłabym przespać całe życie...



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-01-31, 14:45   

Odkąd nie chodzę do pracy każdy mój dzień wygląda tak, że do popołudnia leżę w łóżku, czasem nawet cały dzień. Budzę się o normalnej porze, o której mogłabym wstać, ale leżę dalej i mogłabym spać znowu. Do wstania zmusza mnie tylko to, że pracowity brat będzie mnie wyzywał za "lenistwo". Istotny jest też fakt, że muszę coś zjeść. Gdyby nie rodzina i zwyczajne potrzeby takie jak posiłek czy pójście do toalety, każdy dzień bym przeleżała patrząc w ścianę lub przespała.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Neverhood 


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 262
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-01-31, 18:37   

Cytat:
Budzę się o normalnej porze, o której mogłabym wstać, ale leżę dalej i mogłabym spać znowu.

:piątka:
Hah. Dzisiaj wstałem wcześniej tylko dlatego, że ktoś dwa piętra niżej wiercił tak, jakby cały blok miał runąć. Myślałem, że zamorduję, ale nie dało się leżeć w łóżku. Szkoda, ostatnio to ulubiona część dnia :P




 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-02-22, 21:34   

Nastały dni, w których spędzam w łóżku ok. 15 godzin. Większość czasu przesypiam, budzę się na chwilę próbując się z niego podnieść i zrobić coś pożytecznego, jednak zmęczenie psychiczne i potrzeba snu zawsze wygrywa.
Bardzo chciałabym w końcu uregulować godziny snu, nie trwać w zawieszeniu pomiędzy bezsennością a przesypianiem całych tygodni.




Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-02-22, 21:37   

Jak ja Wam cholernie zadroszczę. Ja od sierpnia cierpię na bezsenność, i nawet jak jestem bardzo zmęczona nie mogę zasnąć. Chciałabym zasnąć i przespać kilka dni. Ale sypiam co najwyżej 2-3 godziny na dobę. Jestem wykończona.



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Niunia16 


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 15
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2015-02-25, 19:32   

Czy macie tak, że wasze spanie i wyspanie się jest uzależnione od faz księżyca? Ja jak jest pełnia nie mogę spać, totalna bezsenność...?



Dopóki walczysz
Jesteś zwycięzcą
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Cokolwiek 



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Lis 2014
Posty: 26
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-03-07, 13:24   

Ciągła senność utrudnia mi życie, ale też jest zbawienna. Jest doskonałą ucieczką od problemów, niestety jest też ich pogłębieniem, bo przez ciągłą potrzebę snu nie jestem w stanie rozwiązać swoich problemów i spokojnie wszystkiego poukładać.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Bad Wolf 



Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 23
Skąd: świat

Wysłany: 2015-03-12, 18:43   

Nieraz mam taki dzień, że przychodząc z pracy kładę się do łóżka i wstaję gdy znów idę do pracy.
W snach jestem szczęśliwy, mógłbym w nich zostać na zawsze.




Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-03-12, 18:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Annuszka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-13, 20:20   

Ja mam z kolei inny, dziwny problem. Nic nie jest w stanie mnie obudzić... Mam ponastawianych kilka budzików, zmieniam melodie, na full głośne i nic, nie przerywają snu. Jak proszę np. mamę żeby mnie obudziła tez jest z tym bardzo ciężko. Oprócz tego nie mam większych problemow ze snem. Dodam że kiedy mam psychicznie lepszy okres to budzę się łatwiej. Miał tak ktoś?



Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-03-13, 20:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Nina 
bleyt



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 263
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-17, 19:35   

13 godzin z głowy. Znowu. Jak się przebudziłam, to jakoś brakło siły na wstanie.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-18, 12:24   

Boże ja to nie mogłabym. Spałam czasem do południa, ale to później wszystko boli od leżenia. :?



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13