Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Mógłbym przespać cały dzień
Autor Wiadomość
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-14, 07:47   

Ja spie 9/10 godzin, mam problem z zasypianiem.



Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2014-10-14, 09:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
lekkapatologia 
Sinusoida



Wiek: 32
Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 1817
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-10-14, 13:31   

Ja mam w zwyczaju budzić się za wcześnie niż bym musiała już ze strachem. Czasami żałuję, że nie mogę przespać całego dnia.



Nie wiem jak ty. Mało ludziom wierzę
Mam wrażenie, że się gubią, kiedy mówią szczerze
Czuję, czuję, że pulsują moje bzduromierze.
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
xMikkax 
wieczny pech.



Wiek: 24
Dołączyła: 05 Paź 2014
Posty: 55
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-10-15, 18:26   

Też mogłabym spać, cały dzień nic nie robić.. Na nic nie mam ochoty ostatnio. W nocy nie mogę spać, bo ciągle myślę o Nim.. A rano ciężko wstać do szkoły. Najchętniej cały dzień zostawałabym w domu. Szkoła to dla mnie koszmar. Nienawidzę tych wszystkich sztucznych twarzy które widzę. Jak wrócę ze szkoły to zjem obiad,odrobię lekcje i potem wchodzę na lapka, słucham muzyki i tak do 21:00.. Dla mnie jest to tragedia bo chciałabym coś robić ale jednocześnie nie chce mi się.. Strasznie mnie to denerwuje..



"Co to szczęście? Powiedz mi gdzie go szukać?
Chyba byłem już wszędzie. Gdzie jeszcze mam zapukać?" /Kali
 
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
nieznajoma 


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Paź 2014
Posty: 18
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-10-15, 19:56   

Jakbym mogła to bym nie wstawała. Boję się każdego kolejnego dnia. Mój dzień wygląda tak, że wstaję, idę do szkoły, wracam, próbuję się uczyć, idę do łóżka. Nic mi się nie chce. Jest tragicznie.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Imogene 



Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 164
Skąd: Zabrze

Wysłany: 2014-10-15, 19:59   

A ja teraz mam okres, w ktorym spie ciagle. Gdy juz wiem, ze nie zasne, lykam kolejna tabletke i tak mija mi czas. Troche to meczace, ale i zbawienne.



Tak to już bywa, że kiedy człowiek ucieka przed swoim strachem, może się przekonać, że zdąża jedynie skrótem na jego spotkanie.
 
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Tygrys 



Wiek: 40
Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 288
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-19, 11:29   

W chwilach, gdy choroba bierze górę, kiedy nie układa mi się z Partnerką tak, jakbyśmy oboje tego chcieli, w chwilach kiedy moje lęki i poczucie totalnej, wszechobecnej bezsilności i bezradności zaczyna rządzić codziennością, wtedy właśnie mam chęć przesypiać całe dnie. Zwijać się w kłębek, uciekać przed całym światem, nie wstawać.
Jednak nie mogę sobie na to pozwolić, bo wiem, że ten stan szybko by nie minął i depresja mocno by się pogłębiła.




"Głęboka zemsta jest córką głębokiego milczenia"
Vittorio Alfieri
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-19, 19:14   

Śpię na okrągło do kilku dni. Tak około 20h na dobę. Nie wiem na ile to sprawa przeziębienia a na ile psychiki.
Mam wrażenie, że tym razem moja głowa broni się w ten sposób przed dołem i załamaniem.




 
 
Mógłbym przespać cały dzień
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-10-20, 01:06   

Chociaż nie mam żadnej depresji itp to mam mego problemy z zasypianiem, potrafię godzinami leżeć w łóżku i nie spać. Ale jak już usnę - to mogę spać nawet 15h i dalej mi mało. Bo ja tak kocham spać <3

Ale problemy z normalnym spaniem to w sumie u mnie naturalne. Każdy kto mnie zna, powie, że ja zawsze miałam z tym problemy.




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
zlanieznajoma 



Wiek: 30
Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 239
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-10-22, 11:19   

Zazwyczaj mam problemy z zaśnięciem, a i tak co chwile się budzę. W rezultacie sypiam po jakieś 4 godziny na dobę. Jednak wczoraj spalam praktycznie cały dzień, ale to tylko dlatego że jestem chora.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Paradies 



Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sie 2014
Posty: 64
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-10-22, 21:15   

Niedawno potrafiłam spać ciągle, teraz pomimo zmęczenia mam problemy z zasypianiem. Nieważne, czy śpię w nocy, czy nie- jestem zmęczona, nawet w soboty.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Cokolwiek 



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Lis 2014
Posty: 26
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-11-02, 15:18   

Gdy coś się dzieje, gdy depresyjne nastroje biorą górę śpię po kilkanaście godzin olewając wszystko co mam do zrobienia np. naukę, później dostaję kolejną jedynkę i depresyjny nastrój wraca, bo czuję się jeszcze beznadziejniej gdy znowu boję się, że będę mieć sporo zagrożeń w tym półroczu... :shock:



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-11-20, 14:53   

Mam wrażenie, że mogłabym tylko spać i spać. Gdyby nie praca najchętniej w ogóle bym nie wychodziła z domu i spała. To chyba jakiś system obronny przed zbytnim myśleniem na wszystkie możliwe tematy. Potrafię spać do 16-18h na dobę.






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-20, 19:37   

Kiedyś wystarczyło mi 5 godzin. Teraz? Śpie, ide do szkoly, wracam, śpie... Ide do szkoly. I tak w kółko. To przerażające, żadna kawa, energetyk, herbata - nic nie działa.



Ostatnio zmieniony przez Motyl 2014-11-25, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-11-20, 20:29   

Oyakaell, :tuli5: Wszystko jest w głowie, ja też całymi dniami jestem chronicznie zmęczona. To paradoks być zmęczonym tyle śpiąc (a może właśnie dlatego?). Wychodzę z założenia, że to mózg w jakiś sposób się broni. A kawa, energetyki, nawet yerba mate też na mnie nie działają. Może to głupio zabrzmi, ale jak byłam w twoim wieku (proszę, nie obraź się o to, ja sama nie lubię takich porównań, ale naprawdę tak miałam w twoim wieku) to więcej spałam, praktycznie całymi dniami. Rozmawiałam o tym z lekarzem na badaniu kontrolnym i stwierdził, że w tym wieku to normalne.






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
kiertolainen
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-21, 21:51   

Mam bardzo podobnie do większości z tym spaniem. Mogłabym przespać całe dnie. Najlepiej właśnie, jeśli dnie, bo w nocy nie śpi się tak dobrze. Często, jak mam wolny dzień i powiedzmy, wstanę o tej 9 rano, to posnuję się chwilę po domu, zjem coś i idę się znów położyć, tak do 13. Swoje spanie często tłumaczę tym, że pracuję czasem na nocki. Ale w pracy też śpię, może nie jest to takie spanie jak w domu, ale jest. Później wracam do domu i śpię, mimo że nie potrzebuję tego. Z drugiej strony, często, jeśli muszę wstać wcześnie jakiegoś dnia, to noc wcześniej nie mogę zasnąć. Stresuję się tym, że się nie wyśpię. Chciałabym potrafić usnąć o 23, wstać o 6 i tak codziennie, żeby to wystarczało. Nie potrafię uwierzyć, że istnieją ludzie, którzy tak potrafią.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13