Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Mógłbym przespać cały dzień
Autor Wiadomość
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-18, 18:22   

Lewe, no to może przez brak tabletek i nie śpimy... ale jeść tego ileż też można. :(



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-10-18, 18:29   

buczxs, no fakt. Wątroba w końcu wysiądzie.



Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Adzumi 



Wiek: 25
Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 181
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-10-31, 23:28   

U mnie to bywa różnie. Albo jest okres w którym mogę spać po 3/4 godziny, albo taki w którym mogę przespać cały dzień. Ostatnio mam ten drugi. Kiedyś siedziałem do białego rana, teraz padam z wyczerpania gdy przychodzi 24... Mimo że śpię popołudniu, to ciągle czuje się niewyspany, brak sił na cokolwiek, nawet na wyjście z łóżka. Czuje jakbym mógł przeleżeć w nim całą wieczność.



Ostatnio zmieniony przez Morcades 2016-10-31, 23:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
winyl 


Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 522
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-11-02, 14:10   

U mnie też jest różnie, najpierw była bezsenność a teraz śpię całymi dniami i nocami, w tym tygodniu odpuściłem sobie nawet pracę żeby odbudować się mentalnie.



"Jak tu żyć? Kiedy iść nie mamy już dokąd i po co,
O czym śnić? Kiedy najgorsze koszmary przychodzą nocą"
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-11-11, 21:02   

Sen jest dla mnie, na chwilę obecną, najlepszą receptą na wszelkie problemy, jedynym sposobem, by uwolnić głowę od myśli i nie skupiać się na tym, co mnie martwi.
Wszystko byłoby w porządku, gdyby tych "drzemek" nie było tak dużo i nie przesypiałabym ponad połowę doby.




Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-11-14, 16:05   

Praktykuję to od jakiegoś czasu. Jeśli nie muszę to nie wychodzę z łóżka. Często jak muszę to też nie wychodzę...
Kiedy i jakim cudem doprowadziłam się do takiego stanu? :roll: .




Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-14, 21:58   

Jak byłam w szpitalu doprowadzili mnie do takiego stanu. Ogólnie nienawidzę bezczynnie leżeć. I nie lubię spać cały dzień. Raz spałam dwa dni w psychiatryku to nie wiedziałam co się dzieje, jakbym w jakimś chorym matrix'sie była. xD



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Malia 
Wodna Panda



Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lis 2016
Posty: 72
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-11-15, 18:57   

W moim przypadku to różnie bywało. Trzy lata temu funkcjonowałam śpiąc 2/3 godziny, potem padałam o 22 i mogłabym spać bez przerwy przez kilka dni. Wtedy bez względu na to ile spałam byłam nieprzytomna i czułam się jak zombie. Obecnie trwam w dziwnym stanie - zasypiam w okolicach 23, mega zmęczona, budzę się po 4 godzinach, wałkuję po łóżku do rana, a potem jestem tak zmęczona, że mogłabym spać przez cały dzień. Szkoda, że nie mogę, bo to najlepszy sposób na wyłączenie się i nie czucie niczego.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Adzumi 



Wiek: 25
Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 181
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-18, 01:54   

kelpia, Bo łóżko to taki dobry magnes.
A potem jest ta walka z samym sobą - muszę wyjść ale tak strasznie nie chcę. A przecież w nim jest tak cieplutko.. i bezpiecznie :marzyciel:




 
 
Mógłbym przespać cały dzień
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-26, 16:06   

Znów mam ochotę tylko albo leżeć w łóżku albo w nim spać. Spać, spać i spać! Kiedy śnię o dobrych rzeczach, jest fajnie i mam czasem to czego bym chciała... a tak to się budzę i czar pryska.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
brokat
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-02, 07:30   

Chodźmy wszyscy spać na zawsze.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-07-02, 08:26   

wgfhjkl napisał/a:
Chodźmy wszyscy spać na zawsze.

Za dużo mam w życiu do zrobienia.




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-12, 06:51   

Niedotykalna napisał/a:
Za dużo mam w życiu do zrobienia.
I to mnie czasem motywuje do działania. Uwielbiam spać, ale nie zawsze mam czas. ;) Poczucie obowiązków, albo chęć zrobienia czegoś co jeszcze sprawia mi przyjemność na szczęście wygrywa z chęcią przespania całego dnia.
Jednak są dni, jak ten tydzień, gdzie popołudniami mam całkowity nokaut na około 1,5 godziny. A potem całą noc też z przyjemnością przesypiam i wstawanie rano jest zderzeniem ze ściną. :|




 
 
Mógłbym przespać cały dzień
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-07-28, 21:28   

Mogłabym ciągle spać, spać i spać i mam wrażenie, że nic bym nie straciła. Jedyny powód, dla którego zwlekam się z łóżka to praca, w której btw. też mi się zdarza kimać. jeszcze jak studiowałam, to jakoś funkcjonowałam, a teraz nie mam żadnych praktycznie obowiązków, nic mnie nie ciśnie - więc śpię. Bez wyrzutów sumienia. Zastanawiam się, czy to efekt tego, że ostatnie miesiące były naprawdę ciężkie i wyczerpały mnie psychicznie i potrzebuję odpoczynku, czy może po prostu jest mi tak naprawdę już wszystko jedno i wszelkie emocje i oczekiwania wypaliły się we mnie.



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-29, 21:37   

thunderstruckk napisał/a:
Mogłabym ciągle spać, spać i spać i mam wrażenie, że nic bym nie straciła. Jedyny powód, dla którego zwlekam się z łóżka to praca

Jak wyżej, potrzebuję snu, dużo snu. Nie mam sił, ostatnio czuję się wypompowana, jak robot. Gdzie sen jest tylko chwilą.




 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12