Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Czuję, że niedługo umrę
Autor Wiadomość
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-05, 09:27   

Ja jadąc autem często mam wrażenie że coś na mnie wpadnie... Coś jak w "Oszukać przeznaczenie".



Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Czuję, że niedługo umrę
Buber
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-29, 18:36   

Mam wrażenie że nie mam po co żyć ostatni miesiąc jest jakiś tragiczny, zwala się na mnie wszystko i prowadzi mnie w jednym kierunku ku końcowi. A było tak pięknie jeszcze w grudniu czy styczniu miałem wrażenie że zaczynam żyć. Że może moje życie się zmieni i będę bardziej otwarty na świat. Ale spadły na mnie dużo nieszczęścia. Dowiedziałem się tragicznych rzeczy o sobie o swojej rodzinnie. Nie mam w nikim bliskim oparcia. Właściwie to mam wrażenie że nie mam już żadnej bliskiej osoby. Gdyż nie umieją albo nie chcą mi pomóc a jestem osobą bardzo skrytą w sobie nigdy o nic nie prosiłem a teraz jak czegoś bardzo potrzebuje to jest to mi odmawiana. Potrzebuje bliskości kogoś z kim mogę porozmawiać do kogo mógł bym się przytulić lecz nie mam odwagi podejść do nieznajomej osoby i zacząć rozmowę nie poradzę sobie z odrzuceniem przechodziłem to w gimnazjum i to mi wystarczy. Chciałem psa sam bym o niego zadbał miał bym na to pieniądze, wiem że to obowiązek ale czuje się na niego gotowy. Niestety spotkałem się po raz kolejny z odmową prosiłem już kilka razy ale rozmowa zawsze kończy się tak samo nie i koniec. Niestety ale moja rodzina chyba nie zauważa że jestem samotny mimo że ostatnio daje im ku temu powodu. Wychodzę wieczorami na kilku godzinne spacery. Mało jem chodzę jak cień do nikogo się nie odzywam. Chodzę bez celu z włączona smutna muzyką, na przejściach się nawet nie oglądam tylko proszę aby coś mnie przejechało aby się już skończyło moje życie :( . Byłem dzisiaj u lekarza rodzinnego po skierowanie do ortopedy ponieważ dolega mi kolano przy okazji powiedziałem ze mam guzka na prawym jądrze lekarz oczywiście się zaniepokoił jakby to był jakiś nowotwór widziałem strach w jego oczach i odrazu kazała się zapisać do urologa w trybie natychmiastowym. Ale nie wiem czemu tak myślę ale chodzi mi po głowie aby to właśnie był rak abym miał jakiś powód aby skończyć ze sobą bo czuje że nie mam już sił.


<<< Dodano: 2016-03-14, 17:50 >>>


Od jakiegoś czasu jedyne o czym myślę to aby odejść z tego świata wszystko się wali, a ja nawet nie potrafię patrzeć w przyszłość nic praktycznie mnie nie trzyma na tym świecie. Jedyne o czym myślę to o mojej koleżance ze Szczecina mimo że mieszka na drugim końcu polski to zależy mi na niej bardziej niż nawet na swojej rodzinnie. Lecz nawet to przestaje mnie ostatnio cieszyć gdyż kontakt z nią się urywa ma dużo nauki mam wrażenie że nie chce utrzymywać ze mną kontaktu, sama z siebie na napisze, nie przywita się, nie porozmawia nie wiem dlaczego czy to nauka ją meczy czy po prostu przeszła swój kryzys z chłopakiem i nie chce utrzymywać ze mną kontaktu :( . Kiedyś spędzaliśmy całe dni rozmawiając a teraz nie mam do kogo się odezwać nie chce wymuszać na niej znajomości ale chce mieć kogoś na kim będzie mi zależeć dla kogo będę mógł żyć. Dla rodzinny już nie mam sił matka coraz pije popada w stan jak jej matka że pije nałogowo po śmierci ojca będzie jeszcze gorzej on się stara ale ja nie mogę patrzeć na to bo wiem jak będzie po jego odejściu rodzinna już jest w rozsypce a będzie tylko gorzej :( .
Ojciec chce abym zaczął myśleć o przyszłości wyprowadził się etc. lecz ja nie czuje się na siłach chce po prostu odejść nie myśleć o niczym nie być sam skończyć już to. Powiecie że to głupie ale często myślę żeby przed odejściem zostawić list z prośbą o to aby w końcu w rodzinnie się zmienili aby matka przestała pić aby zaczęli myśleć więcej o innych niżeli o sobie.
Dzisiaj podczas wizyty u lekarza usłyszałem "proszę się zgłosić na wizytę kontrolną za rok" a jedyne co mi chodziło po głowie to powiedzieć że za rok już mnie nie będzie że nie wiem co będzie za tydzień czy miesiąc a nie wyobrażam sobie żyć tak jak teraz przez rok :cry:




 
 
Czuję, że niedługo umrę
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-09-30, 23:56   

Czuję, że to najlepsze wyjście. Bo po co ciągnąć coś, czego praktycznie nie ma? Są osoby, które bardziej zasługują na tlen.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Czuję, że niedługo umrę
Resheris 
Niedostosowany



Wiek: 32
Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 45
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-01, 00:29   

Też to czuję, z dnia na dzień coraz bardziej..



Don't touch me.
 
 
Czuję, że niedługo umrę
Magda280397 


Wiek: 27
Dołączyła: 17 Lis 2016
Posty: 19
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2016-11-19, 04:33   

A ja mam wrażenie,że stanie się coś złego. Od wczoraj mam ochotę zniknąć....



 
 
Czuję, że niedługo umrę
spacedementia 
disgusting girl



Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 828
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-22, 09:15   

Zaczęłam wyrzucać stare pamiętniki, pamiątki i inne rzeczy, których nie chciałabym żeby ktoś odnalazł. Mam też te bardziej aktualne i coś mnie powstrzymuje przed wyrzuceniem ich, więc pewnie na razie nie umieram. Mimo to takie porządki mnie uspokajają, bo wolałabym żeby rodzina nie wiedziała co miałam przez cały ten czas w głowie. :roll:



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-12-23, 15:00   

Ostatnimi czasy prześladuje mnie myśl, że albo mi stanie się coś okropnego, albo komuś ważnemu dla mnie stanie się jakaś krzywda. Chodzę jak struta już 3 dzień.



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Czuję, że niedługo umrę
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-12-24, 06:56   

Cirnellé napisał/a:
Ostatnimi czasy prześladuje mnie myśl, że albo mi stanie się coś okropnego, albo komuś ważnemu dla mnie stanie się jakaś krzywda. Chodzę jak struta już 3 dzień.

Mam podobnie. To zabawne, bo przecież kiedyś chciałam się zabić. A tu taka zmiana. Ale i tak najbardziej boję się o bliskie mi osoby.




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Czuję, że niedługo umrę
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-27, 23:37   

Znowu wszystko wraca. Wszystko runie z hukiem... Bam.



 
 
Czuję, że niedługo umrę
liv89
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-12, 20:03   

spacedementia, robie dokładnie tak samo. :(



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-02-12, 20:24   

Własnie mnie ktoś uświadomił, że wszystko co robię jest bez sensu, że się ze mną męczą ludzie. To może ja się po prostu zabiję, będzie lepiej, bo po co mam komuś ciążyć :cry: :ściana: :beczy:



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-12, 20:46   

Ja mam tak, że nie odczuwam, że zaraz umrę. Raczej czuję, że cokolwiek zrobię to będę żyć bo muszę zrobić coś bardzo ważnego, ale nie wiem jeszcze co.



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Zamordowana
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-15, 23:17   

Niedługo mnie już tu nie będzie, Wiem, że tym razem mi się uda, że wreszcie trafię do celu, zobaczę się znowu z nimi. Dostanę to na co zasługuję i skończą się wszelkie męki życia wśród ludzi. Będę w penym sensie wolna.



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-02-16, 02:20   

Zamordowana napisał/a:
Niedługo mnie już tu nie będzie, Wiem, że tym razem mi się uda, że wreszcie trafię do celu, zobaczę się znowu z nimi. Dostanę to na co zasługuję i skończą się wszelkie męki życia wśród ludzi. Będę w penym sensie wolna.

Nawet tak nie myśl! Co Cię gryzie? Napisz proszę. Zawsze lepiej z kimś się podzielić niż dusić w sobie.
Pozdrawiam:)




 
 
Czuję, że niedługo umrę
Perwers
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-05, 20:35   

Nie wiem ile będzie trwało to "niedługo", ale z moim szczęściem oraz nieuwagą, wypadek jest kwestią czasu, ewentualnie sama tego dokonam.



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11