Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Głosowanie
Autor Wiadomość
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-05-27, 15:46   

Należę do grupy, która zrezygnowała z udziału w wyborach. Wierzcie mi, że zastanawiałam się, na kogo oddać głos, przejrzałam profile kandydatów na Mam Prawo Wiedzieć i studiowałam deklaracje partii. Niestety, nie wybrałam nikogo, nie było tam nawet mniejszego zła. Są dwie partie, na które mogłabym zagłosować, ale nie startowały z mojego okręgu. Dlatego olałam.
Nie mogę wybrać na swojego reprezentanta kogoś, kto mnie nie docenia lub wyśmiewa ani kogoś, kto już był u władzy i zrobił większy burdel, niż mam w pokoju. Nie chcę też kogoś, kto będzie mi obiecywał jak to mi się nie zacznie nagle dobrze żyć. Skąd pomysł, że będę szczęśliwa, jeśli zjem wędzoną szynkę i mniej zapłacę za gaz.

Mam oczywiście na myśli konkretne partie, ale wybaczcie, nie podam które.




:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Głosowanie
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-27, 16:02   

Korwin nie jest taki zły. Często jego wypowiedzi są cytowane bez kontekstu, w jakim zostały wypowiedziane. Często są do nich dopisywane komentarze, które są sprzeczne z tym, o co tak naprawdę chodziło Korwinowi. Później takie rzeczy są powielane przez ludzi i media.

Mnie się podoba to, że mówi to, co myśli - dobrze to o nim świadczy. Większość polityków tak bardzo uważa na swoje słowa, by przypadkiem nie powiedzieć czegoś, co tak naprawdę myślą, co jest często sprzeczne z tym, co mówią publicznie. A Korwin wykłada kawę na ławę.




 
 
Głosowanie
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-27, 16:12   

Odnośnie niepełnosprawnych, nie słyszałem całej wypowiedzi Korwina na ten temat, tylko komentarze medialne. Pragnę zauważyć jednak, że Korwin w 2007 r. stworzył Fundację Indywidualnego Kształcenia, która zajmuje się pomocą w rozwoju intelektualnym ludziom upośledzonym fizycznie. Promuje sporty umysłowe, tj. szachy, czy brydż. :roll:



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Głosowanie
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-27, 17:11   

PanFoster, no i tutaj nie ma żadnej sprzeczności - według JKM osoby niepełnosprawne fizycznie powinny grać w szachy, a nie w koszykówkę czy pływać.



 
 
Głosowanie
Gość

Wysłany: 2014-05-27, 19:15   

Na szczęście nie musimy się tym martwić. Na dzień dzisiejszy niepełnosprawni mogą trenować sporty i mają do tego wysoką rentę :lol: .



 
 
Głosowanie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-28, 09:40   

Krzychu napisał/a:
mają do tego wysoką rentę

No tak, zaj*biście wysoka. :roll: Tym bardziej, że większość jej idzie na leki i lekarzy.

[ Komentarz dodany przez: PanFoster: 2014-05-28, 19:05 ]
Przekleństwo.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2014-05-28, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Głosowanie
Gość

Wysłany: 2014-05-28, 15:04   

Psychosis to taki żart :roll: .



 
 
Głosowanie
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-28, 19:04   

Lady Emaleth napisał/a:
PanFoster, no i tutaj nie ma żadnej sprzeczności - według JKM osoby niepełnosprawne fizycznie powinny grać w szachy, a nie w koszykówkę czy pływać.


Zależy jak rozumiemy słowo powinny. Jego fundacja zaleca taki rozwój, ale nie zabrania rozwoju fizycznego.
Ja osobiście w większości poglądów nie zgadzam się z JKM, jego poglądy są populistyczne i podchodzące pod lekką anarchię. Jednak jego wizerunek jest przez media negatywnie kreowany i chciałem wprowadzić trochę obiektywizmu. :roll:




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Głosowanie
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-28, 19:28   

PanFoster,

Przez media? Ja obejrzałem dwa wywiady z JKM na You Tubie i to mi wystarczyło żeby się zdecydowanie wyleczyc z korwinizmu.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Głosowanie
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-28, 19:30   

Cierpiałeś na korwinizm? :czochra:
Ja oglądam programy informacyjne i wywiady i często widzę dwa różne obrazy jednej wypowiedzi. :roll:




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Głosowanie
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-28, 19:58   

PanFoster napisał/a:
Cierpiałeś na korwinizm?


Nie do końca ;) Szukałem partii liberalnej gospodarczo i był taki moment, że rozważałem głosowanie na partię Korwina. Jenakże skrajny kapitalizm (taki w wersji libertariańskiej), to nie jest coś z czym się zgadzam i nie wierzę w zapewnienia libertarian, że świat praktycznie bez państwa będzie się doskonale samoregulował, a po drugie jego poglądy w wielu innych kwestiach, go dla mnie dyskwalifikują.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Głosowanie
XOF 



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 955
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-28, 20:20   

Cytat:
Ja osobiście w większości poglądów nie zgadzam się z JKM, jego poglądy są populistyczne i podchodzące pod lekką anarchię.


Na pewno nie pod anarchię. Mikke jest wrogiem demokracji i zwolennikiem monarchii. A czy jego poglądy są populistyczne? Chyba nie, to samo mówił 10 i 20 lat temu. On wierzy w to, jest ideowcem. Przynajmniej nie jest pieprzoną chorągiewką na wietrze.




We are not your kind of people
...
We are extraordinary people
 
 
Głosowanie
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-28, 20:23   

XOF napisał/a:
Na pewno nie pod anarchię.


Skrajny libertarianizm jest dla mnie formą anarchii. A raczej wprowadzenie tego w życie jest równoznaczne z anarchią. :roll:




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Głosowanie
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-28, 20:40   

PanFoster,
Skrajni libertarianie (nie skarajni zakładają istnienie szczątkowych rządów) twierdzą, że rządzenie można zlecac prywatnym firmą... Nie wiem, jak by to miało działac, jak dla mnie, to by prowadziło szybko do powstania silnej, zinstytucjonalizowanej, władzy państwowej, w formie dykatatury.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Głosowanie
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-28, 20:43   

RobertIslay, ale zanim doszłoby do tego, zapanowałby chaos. I mielibyśmy Republikę Weimarską noch mal.



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Głosowanie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12