Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Głosowanie
Autor Wiadomość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-27, 09:45   

Chochlik napisał/a:
w wieku 13 lat nie myślałam o tym, czy wyjadę, czy zostanę

Bo jak my miałyśmy po 13 lat, to nie trąbili wszędzie, że emigracja to jedyna możliwość, aby żyć godnie bez panicznego lęku o przyszłość. Nam jeszcze mówili, że mamy się kształcić i to nam zapewni pracę i byt na satysfakcjonującym poziomie - teraz dopiero wiemy, że oszukiwali. ;)




 
 
Głosowanie
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-27, 09:49   

Lady Emaleth, jak miałyśmy 13 lat nie byliśmy w Shengen... No ale co to zmienia? Mam 13 lat, pryszcze na dupie i 'burze hormonów'. Nie wyobrażam sobie definitywnego planowania przyszłości.



 
 
Głosowanie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-27, 09:55   

Powiedzcie, że sobie jaja robicie z tym popieraniem Janusza Korwina Mikke, który porównał paraolimpiadę do szachów dla debili i kobiety z pryszczem i że to się udzieli innym. No błagam Was. :roll:
A potem jeszcze ponoć niepełnosprawny startuje z jego listy to jest chore. :facepalm:




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Głosowanie
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-27, 10:29   

Psychosis, ja tam najchętniej zgładziłabym Korwina i jego bandę popleczników. :roll:



 
 
Głosowanie
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-27, 10:32   

Hekate odbierasz komuś prawo do życia przez jego poglądy?



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Głosowanie
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-27, 10:34   

PanFoster, nie, nie dobieram im prawa do życia. Aczkolwiek jestem nietolerancyjna wobec nietolerancji.



 
 
Głosowanie
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-05-27, 10:35   

U mnie na wykładach wykładowcy grzmieli, że tak właśnie będzie, że poza takimi czynnikami, które wymieniacie dochodzi jeszcze swoista przemiana pokoleń, więc trzeba się liczyć z tym, że jeśli jakieś forsowało liberalizm(?) (jakkolwiek ujmowany), tak następne będzie bardziej konserwatywne (i potem znowu na odwrót) i teraz właśnie ci konserwatyści odbierają dowody, biorą udział w wyborach etc, etc. :roll:



Disqualified as a human being.
 
 
Głosowanie
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-27, 10:38   

Hekate napisał/a:
Aczkolwiek jestem nietolerancyjna wobec nietolerancji.


Więc nie różnisz się niczym od swoich przeciwników... :roll3:


Korwin jest wolnościowcem/wolnorynkowcem, więc nie do końca jest to konserwatyzm... :roll:




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Głosowanie
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-27, 12:05   

Nie akceptuję nietolerancji. Korwina poglądy nie mają niczego wspólnego z tolerancją, dla mnie jest zwykłym chamem.



 
 
Głosowanie
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-27, 12:42   

PanFoster napisał/a:
Więc nie różnisz się niczym od swoich przeciwników...

Tolerancja nie zakłada totalnej dowolności wszystkiego. Nie wiem skąd ten pomysł.




 
 
Głosowanie
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-27, 13:46   

Lady Emaleth napisał/a:
RobertIslay napisał/a:
Ta frekwencja świadczy o jakimś kryzysie demokracji w Polsce, albo o kryzysie UE, która jest dla ludzi zupełnie nieistotna.

Wiesz jak to jest... Wyobraź sobie, że idziesz do sklepu i masz do wyboru przeterminowany ser, czerstwe bułki, zgniłe jabłka albo śmierdzącą wędlinę... naprawdę masz ochotę cokolwiek kupować?


Marcin Prokop w Dzień Dobry TVN zgrabnie to ujął: Polacy mają dosyć wybierania między grypą a przeziębieniem.

To były moje pierwsze wybory. Większość moich znajomych stwierdziła, że nie idzie, a ja poczułam, że to mój tzw. 'obowiązek obywatelski'.
Patrząc na wyniki, mój głos został zmarnowany, ale tak czy siak wyraziłam swoje zdanie.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Głosowanie
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-27, 13:51   

Ella napisał/a:
mój głos został zmarnowany

Nie został. Twój głos był tak samo ważny, jak każdy inny. To właśnie z tych pojedynczych, tak samo ważnych głosów powstały te procenty. Mój głos został zmarnowany, bo mi się daty pochrzaniły i nie poszłam wcale, ale nie twój.




 
 
Głosowanie
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-27, 13:58   

Chochlik, kierowałam się wypowiedzią Emaleth i tym, że większość rodziny stwierdziła, że również oddała nieważne głosy. ;)

Lady Emaleth napisał/a:
Jeżeli mam iść i oddać nieważny głos, to wolę nie tracić czasu.


Ogólnie rzecz biorąc wiem, że jest ważny. Ale jeśli każdy kto oddał te tzw. 'stracone głosy' brałby pod uwagę tylko PIS lub PO to może wynik byłby inny... Ja tam akurat niespecjalnie jestem zadowolona...




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Głosowanie
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-27, 14:23   

Ella, pisząc "nieważny głos" miałam na myśli z zamysłem niepoprawnie wypełnioną kartę do głosowania albo niewypełnienie jej wcale, czyli głos, który nie jest zaliczany nikomu.



 
 
Głosowanie
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-27, 14:38   

Ahaaa, teraz rozumiem. Można i tak. :)



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Głosowanie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11