Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Autoagresja u nieznajomych
Autor Wiadomość
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-12-21, 08:42   

W szóstej klasie dziewczyna która była z nami, ale była trochę starsza bo kilka razy nie zdała, pokazała mi swoją rękę i opowiedziała jak to robi, że to pomaga, że prawie nie ma śladów... To był potężny szok, wcześniej nie wiedziałam o czymś takim jak cięcie się... Nie wiedziałam kompletnie jak się zachować, pamiętam tylko, że pytałam ją po co to robi i dlaczego.



Z dnia na dzień silniejsza
Ostatnio zmieniony przez Evi 2015-12-21, 12:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Autoagresja u nieznajomych
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-12-21, 12:00   

księżycowa, czy to dzięki Niej zaczęła się Twoja "przygoda"?



 
 
 
Autoagresja u nieznajomych
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-12-21, 21:17   

Evi, szczerze mówiac dzięki niej dowiedziałam się o czymś takim jak cięcie się, ale nie miało to bezpośredniego wpływu. Myślę, że pośredni na pewno.



Z dnia na dzień silniejsza
Ostatnio zmieniony przez Evi 2015-12-22, 00:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Autoagresja u nieznajomych
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2016-04-25, 20:13   

Byłam dzisiaj podciąć włosy i jedna z fryzjerek miała tak pokiereszowane ręce... chciałam ją przytulić, Naprawdę, musiałam się powstrzymać, żeby tego nie zrobić. Zdolna dziewuszka, już parę razy mnie obcinała i byłam z jej pracy bardzo zadowolona i zawsze ze mną pogadała. Ale przykro mi się zrobiło. I zauważyłam, że większość blizn miała szytych.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Autoagresja u nieznajomych
Reaper 
to hell and back



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 385
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-04-26, 01:02   

Szamanka, Mogła to zrobić nawet dlatego, że jej się podobają blizny. Znam takie osoby i troche mnie zastanawia co oni widzą w bliznach...



"- Pokaż mi blizny.
- Dlaczego?
- Chce zobaczyć ile razy mnie potrzebowałaś, a mnie nie było."
 
 
Autoagresja u nieznajomych
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-19, 09:50   

Początek sezonu letniego... Kobieta chyba w moim wieku z córką na oko 7-9 lat. Ciekawe ile w tym roku takich ludzi przyuważę.



 
 
Autoagresja u nieznajomych
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-19, 10:28   

W pierwsze upalne w tym roku dni, jakiś tydzień temu, widziałam w autobusie młodą dziewczynę z licznymi bliznami na przedramieniu. Były takie... typowe, raczej lekkie, bardzo regularne. Dziewczyna wyglądała na bardzo wyluzowaną nastolatkę - bluza, zdarte adidasy i ostentacyjne żucie gumy.
Uśmiechnęłam się do niej, ponieważ też miałam odsłonięte ręce pełne blizn, ale uśmiechu nie odwzajemniła... ;)




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Autoagresja u nieznajomych
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-05-19, 13:42   

Ella napisał/a:
W pierwsze upalne w tym roku dni, jakiś tydzień temu, widziałam w autobusie młodą dziewczynę z licznymi bliznami na przedramieniu. Były takie... typowe, raczej lekkie, bardzo regularne. Dziewczyna wyglądała na bardzo wyluzowaną nastolatkę - bluza, zdarte adidasy i ostentacyjne żucie gumy.)

Miałam podobnie ;) Widziałam parę dni temu w tramwaju dziewczynę, na oko jakiś przełom gimnazjum/liceum. Krótkie włosy, choker, tank top i ileś kresek na ramieniu, takich właśnie 'typowych'. Uśmiechnęła się do mnie, nie mam pojęcia czemu, bo miałam długi rękaw i o przyuważeniu blizn nie było mowy. Ale zrobiło mi się strasznie przykro.




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Autoagresja u nieznajomych
Smutasny 



Wiek: 23
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 126
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-05-24, 23:00   

Dzisiaj wracałem z kolegą do domu autobusem. Kiedy rozmawialiśmy, spojrzałem się na jedną dziewczynę z mojej szkoły... Miała na ręce sporo kresek. Kiedy to zobaczyłem, to jakoś się tak dziwnie poczułem. Potem było mi jej strasznie szkoda :(



Tak bardzo chciałbym zasnąć...
 
 
 
Autoagresja u nieznajomych
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-26, 10:34   

Bardzo często spotykam kogoś z bliznami po samookaleczeniach i w 99% procentach to faceci starsi ode mnie średnio o jakieś 15 lat, z tatuażami więziennymi, brakami w uzębieniu i takie tam. Raczej nie wymieniamy głębokich i pełnych zrozumienia spojrzeń w oczy :lol: .
Dlatego też łatwiej mi zrozumieć stereotyp osoby autoagresywnej-kryminalisty, niż pociętego emo.




 
 
Autoagresja u nieznajomych
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-26, 10:53   

Daithi napisał/a:
faceci starsi ode mnie średnio o jakieś 15 lat, z tatuażami więziennymi, brakami w uzębieniu i takie tam

Widziałam wczoraj takiego. Omal się nie zachowałam jak debil, mówiąc że ładne, bo ja to tylko jedną taką dużą mam, a on miał z 10. Na szczęście się ugryzłam w język. Bo i co go obchodzi, co ja mam i co ja myślę o jego rękach?




 
 
Autoagresja u nieznajomych
monor 
Nieistotny dysonans.



Wiek: 23
Dołączyła: 06 Cze 2016
Posty: 274
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-06-28, 00:07   

Przyboczna w mojej drużynie się tnie/cięła. Gdy pierwszy raz to zobaczyłam, nie poczułam nic. Miałam jedynie wewnętrzną potrzebę patrzenia na te blizny. Może dlatego, że jej wtedy jeszcze nie znałam jakoś bardziej + była to pierwsza osoba, u której dostrzegłam owe blizny. A były one naprawdę głębokie i liczne. Nigdy jednak nie podjęłabym próby porozmawiania z nią o tym. Zwykle, gdy coś zauważę nawiązuję z taką osobą kontakt wzrokowy trwający dosłownie ułamek sekundy, tak porozumiewawczo.



What if I left and it made no sense
And you tell your friends and they hold your hands?
 
 
 
Autoagresja u nieznajomych
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 09:43   

Score wakacyjny +1. Pan na oko 70 lat.



 
 
Autoagresja u nieznajomych
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 16:46   

Sprzątaczka w centrum handlowym na oko wydawała się niewiele młodsza ode mnie.



 
 
Autoagresja u nieznajomych
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-01, 20:55   

W pracy spotkałam na oko faceta po 40. Obie ręce miał w sznytach.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Autoagresja u nieznajomych
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14