Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: aga_myszka
2015-03-07, 20:15
Eurowizja
Autor Wiadomość
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-11, 20:53   

Dyskutowaliśmy już na ten temat na szałcie, ale powtórzę swoje zdanie:
Wiedziałem od początku, że Conchita wygra. Mieszanka kontrowersyjności, niezła piosenka i głos (to trzeba przyznać; może nie wybitny jak Whitney Houston, ale ujdzie).
Dlaczego Polska nie wygrała? Warto zapoznać się z tabelką wrzuconą przez Zenua - z głosowań telewidzów Polska zajęłaby 5-te miejsce.

W finale spodziewałem się pojedynku Austria vs. Szwecja, a tutaj niespodzianka: Holandia! :)





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Eurowizja
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-11, 22:04   

Przyznaję się, że oglądałam tylko występ Austrii, Polski i Holandii... pozostałymi piosenkami się nie katowałam... Polski występ był mocno średni... chaotyczny i bez fajerwerków... a fragment śpiewany po angielsku... to dramat. Trochę jakbym oglądała próbę, a nie faktyczny konkursowy występ. Holandia wykonała bardzo przyjemny utwór, ale chyba za bardzo kameralny, żeby wygrać w takim konkursie. Występ Austrii był dopracowany, a i wokalnie czysto i z dobrą akustyką - kontrowersje mogły pomóc, ale zdecydowanie nie można powiedzieć, że Austria wygrała tylko dlatego, że wystawiła "faceta z brodą". Tak swoją drogą... to warstwa liryczna tego utworu nie jest wcale taka głupia... a muzycznie stara się mocno upodobnić to wielkich popowych hitów poprzednich dekad. :roll:



 
 
Eurowizja
szaman676 


Wiek: 26
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 128
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-12, 06:54   

Oprócz transseksualizmu ładnie śpiewał, kibicowałem Mu, Holandii i Armenii a Polska była słaba.
Cytat:
tak nie powinno byc bo swiat dziwaczeje zamiast kobiet z broda facetow w rurkach par gejowskich i innych dziwactw powinnismy promowac zdrowe kobiety rycerskich facetow i relacje damsko meskie oparte na prawdziwych wartosciach...

Cytat:
Co to *** TREŚĆ NIEZGODNA Z REGULAMINEM *** ma być ? Ze niby cała europa taka tolerancyjna ? Taki *** TREŚĆ NIEZGODNA Z REGULAMINEM ***.... do gazu z tym tatałajstwem.... Donatan i Cleo DZIEKUJEMY !!!!!!

Cytat:
W bibli jest " Kobieta nie będzie nosiła ubioru męskiego, a mężczyzna nie ubierze szaty kobiecej, gdyż obrzydliwością dla Pana jest każdy, kto to czyni." Eurowizja - żenada...

Cytat:
*** TREŚĆ NIEZGODNA Z REGULAMINEM ***, za pare lat jak bedziesz chcial wyjsc gdzies na spacer to dostaniesz 'wpierdol' od jebany pedalow ze idziesz z dziewczyna za reke . Zatrzymac to wszystko jesli nadal jest to mozliwe.

Cytat:
Upadek cywilizacji europejskiej, jak ten obrzydliwy transwestyta mógł wygrać.. Dno.
Czy choćby
Zenua napisał/a:
Bolesne, tyle głosów na Austrię :rozpacz:
Właśnie dlatego cieszy mnie jej wygrana . :yahoo:
FallenAngel napisał/a:
Skoro w 2013 Conchita wygrała właśnie w ten sposób siebie reprezentując to co za kilka/kilkanaście lat będzie?
Homoseksualiść będą tępić heteroseksualistów a co ma być (Nic). xDxDxD
FallenAngel napisał/a:
I zdziwiły mnie okrzyki oburzenia publiczności, jeśli ktoś dawał dużo punktów Rosji Czegoś takiego jeszcze też nie było
To trochę smutne że Conchita i okrzyki były jedną z cięższych sankcji dla Rosji, Ukraina docenia determinacje. :lol:

Treść niezgodna z regulaminem.




Yes, my lord.
Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2014-05-12, 16:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Eurowizja
Gość

Wysłany: 2014-05-12, 14:24   

Ten obrazek to już moim zdaniem przegięcie. Tak się zastanawiam, że brakuje jedynie Chochlika do tej dyskusji :brwi: .



 
 
Eurowizja
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-12, 15:56   

Lady Emaleth, posłuchaj też szweckiej propozycji, Armenia była dobra. Dla rozluźnienia polecam Islandię i Francję. :lol:




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Eurowizja
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10447
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-12, 18:56   

Mi się podobała piosenka o serniku.
Ale nie pamiętam kto ją śpiewał, a jestem zbyt leniwa, żeby sprawdzić.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Eurowizja
FallenAngel 



Dołączyła: 08 Kwi 2014
Posty: 58
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-12, 19:36   

http://www.youtube.com/watch?v=5_LhI_iuUqE ten pan ją śpiewał i mi też się podobała.

Najbardziej jednak podobała mi się Finlandia

http://www.youtube.com/watch?v=a-NSVFBKU-4

A zajęli dalekie miejsce, myślę, że jeszcze rok czy 2 lata temu by wygrali, bo był szał na takie piosenki.

A tak apropo
szaman676 napisał/a:
Homoseksualiść będą tępić heteroseksualistów a co ma być (Nic). xDxDxD

Ostatnio czytałam wypowiedź, że niedługo ludzie będą przepraszali za heteroseksualność.




 
 
Eurowizja
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-05-12, 19:58   

FallenAngel napisał/a:
Najbardziej jednak podobała mi się Finlandia

http://www.youtube.com/watch?v=a-NSVFBKU-4



Akurat ta piosenka najbardziej mi się spodobała z Eurowizji. <3




I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
Eurowizja
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-12, 22:24   

Powiedziałam wczoraj w szkole, że mój znajomy uważa, że austriacka drag queen zagraża jego indywidualności. Pierwszy raz widziałam tyle :shock: i :facepalm: na raz.



 
 
Eurowizja
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-16, 21:16   

Eurowizja 2015 już niedługo, a polskiego przedstawiciela poznamy w marcu. Kogo chcielibyście zobaczyć? :)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Eurowizja
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-02-16, 21:28   

Tryskającego energią Tomasza Niecika z utworem "Lodołamacz".
Wraz z przesympatycznym panem tańczącym.



Ewentualnie można również postawić panią Angelikę Fajcht, która znana jest z tego, że udaje, że gra trzymając gitarę na odwrót. Zamiast gitary może uderzać w niepodłączony do prądu syntezator, czy coś.





Disqualified as a human being.
 
 
Eurowizja
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-16, 21:30   

Mustela Nivalis, pani Andżelika zagościła również na amerykańskich Fejsbukach - obserwuję kilkanaście osób i się czasami pojawia. :lol:




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Eurowizja
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-02-16, 21:36   

Słyszałam właśnie, że jej performance z DDTVN został dostrzeżony przez zagraniczne media. Trzeba iść za ciosem.

Takie trio na Eurobiesiadzie może odnieść zaskakujący sukces.




Disqualified as a human being.
 
 
Eurowizja
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-02-16, 21:38   

Mam wrażenie, że wybiorą Bednarka. Nie chciałabym tego, bo w piosence "Chwile jak te" po prostu nie podoba mi się jego głos. :roll3: Nie wiem czy to przez kiepską jakość dźwięku z radyjka w pracy, ale jak na moje Kamil brzmi jak nastolatek przechodzący mutację lub mający chore gardło (w sumie nie wiem ile on ma lat, ale już jest po 20stce, nie?).
Kogoś ze sceny rockowej bym wybrała... W sumie nie wiem kogo. Najbardziej znany mi jest happysad, ale baaardzo wątpię by zagościli na Eurowizji.




 
 
Eurowizja
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-16, 21:38   

Czemu "Eurobiesiada"? :P

Była plotka, że jedzie Ania Wyszkoni, artystka to rozwiała, ale teraz dość sporo mówi się o Dodzie - ja chętnie bym ją tam zobaczył. ;)





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Eurowizja
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13