Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: aga_myszka
2015-03-07, 20:15
Eurowizja
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2014-05-11, 18:30   Eurowizja

Talent finalisty, przypadek czy prowokacja? Co myślicie o finale tego rocznego konkursu? :D :popcorn:



Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2015-03-07, 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Eurowizja
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-05-11, 18:34   

Krzychu, coś tak podejrzewałam, że taki temat się tutaj pojawi. ;)
Trzeba przyznać, że ten wokalista jest bardzo kontrowersyjny. I bardzo się zdziwiłam, gdy inne kraje dawały mu pełną pulę punktów.
Sądzę, że dawali mu tyle punktów nie ze względu jak zaśpiewał, ale ze względu, że nie bał się wystąpić tak przed publicznością i całą Europą.
Nie przypadł/a mi do gustu totalnie.
Takie jest moje zdanie.




I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
Ostatnio zmieniony przez Sourlie 2014-05-11, 18:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Eurowizja
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-05-11, 18:35   

No cóż, w tym roku nam nie wyszło, ale nie traćmy nadziei! Na przyszłoroczną Eurowizję mamy osobę z potencjałem, wystarczy że nauczy się śpiewać (chociaż i to chyba nie jest wymagane w tym konkursie...) - Anna Grodzka!



Myślę, że z tą panią będziemy mieli zapewnione miejsce w top 3.




 
 
Eurowizja
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-11, 18:38   

Przeniosłam do tego działu.




 
 
Eurowizja
Lifthrasir 



Wiek: 25
Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 44
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-05-11, 18:39   

Jak dla mnie sukces Conchity opierał się na mieszance jej talentu i obaw "jeśli nie zagłosujemy na Austrię, to uznają, że jesteśmy krajem nietolerancyjnym". Ona sama nie robi na mnie wrażenia, ot, drag queen z brodą, nie takie rzeczy już ten świat widział. Głos ma ładny, także nie można powiedzieć, żeby ta wygrana była wyłącznie magią "faceta w sukience". Chociaż nie wiem, czy na tyle ładny, by wygrać. Natomiast sam system głosowania na sąsiadów i kraje od których jest się zależnym, wzbudził we mnie absolutne obrzydzenie i pytania retoryczne o sens robienia takiej szopki.
Bez szału.




„Więc kimże w końcu jesteś? Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.”
Ostatnio zmieniony przez Lifthrasir 2014-05-11, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Eurowizja
Gość

  Wysłany: 2014-05-11, 18:39   

To jest myśl. Lepsze niż hejting :D . Ale bardziej mnie interesuje jak transwestyta wygrał z prawdziwymi polskimi cyckami? :lol:

[ Komentarz dodany przez: PanFoster: 2014-05-11, 18:41 ]
Literówka.




Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2014-05-11, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Eurowizja
Gość

Wysłany: 2014-05-11, 18:44   

Lifthrasir jestem bardzo ciekawy jaki kraje są zależne od Austrii. :drapanie:



 
 
Eurowizja
Zenua 



Wiek: 26
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 358
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-11, 18:45   



Bolesne, tyle głosów na Austrię :rozpacz:




 
 
Eurowizja
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-11, 18:50   

Mnie tylko rozwalił komentarz mojej mamy: "no chociaż by zgolił brodę i ogolony przyjechał". :hahaha2:



 
 
Eurowizja
FallenAngel 



Dołączyła: 08 Kwi 2014
Posty: 58
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-11, 18:58   

Super temat :D
Ja szczerze mówiąc byłam pod wrażeniem Eurowizji, bo poziom był wysoki. Nie to co w poprzednich latach. Do tego Dania świetnie się przygotowała do tego widowiska. Scena jak dla mnie przy każdej piosence była niesamowita. Chciało się oglądać.
Od półfinałów mówiono już, że wygra właśnie Austria. Na początku się wkurzyłam, bo tak szczerze mówiąc wcale nie śpiewał/śpiewała super. Inne piosenki były lepsze.
Zawsze umiałam obstawić pierwsze miejsce, aż w końcu Eurowizja mnie zaskoczyła. To jest na plus.
Uważam, że Polska w końcu coś sobą zaprezentowała. 14 miejsce to naprawdę duże osiągnięcie.
Myślę tylko o jednym. Skoro w 2013 Conchita wygrała właśnie w ten sposób siebie reprezentując to co za kilka/kilkanaście lat będzie?

Lifthrasir napisał/a:
Natomiast sam system głosowania na sąsiadów i kraje od których jest się zależnym, wzbudził we mnie absolutne obrzydzenie i pytania retoryczne o sens robienia takiej szopki.

System o ile się nie mylę właśnie został niedawno zmieniony. Kilka lat temu było bardzo widoczne jak tak kraje na siebie głosują. Pamiętam jak Artur Orzech zawsze wiedział komu dany kraj da 12 punktów :) Teraz się to trochę zatarło. Kiedyś było naprawdę żenujące.
I zdziwiły mnie okrzyki oburzenia publiczności, jeśli ktoś dawał dużo punktów Rosji :D Czegoś takiego jeszcze też nie było :D




 
 
Eurowizja
Lifthrasir 



Wiek: 25
Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 44
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-05-11, 19:03   

Krzychu napisał/a:
Lifthrasir jestem bardzo ciekawy jaki kraje są zależne od Austrii. :drapanie:


Nie odwracaj kota ogonem. ;) Nie miałam akurat na myśli Austrii, ale wystarczyło popatrzeć chociażby na kraje ZSRR. Ale nie tylko.

FallenAngel, fakt, system się zmienił, ale wciąż nie wygląda to tak, jak powinno wyglądać. Np. nie rozumiem, czemu w ogóle ktokolwiek zagłosował na Węgry, dla mnie to była jedna z najgorszych piosenek.




„Więc kimże w końcu jesteś? Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.”
 
 
 
Eurowizja
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-11, 19:05   

Lifthrasir napisał/a:
chociażby na kraje ZSRR


No nieźle. A ja myślałem, że ZSRR dawno już nie ma. Całe życie w kłamstwie. :/




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Eurowizja
Lifthrasir 



Wiek: 25
Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 44
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-05-11, 19:14   

I po co ta ironia? Każdy wie, o co chodzi.



„Więc kimże w końcu jesteś? Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.”
 
 
 
Eurowizja
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-11, 19:18   

:puknijsie: brodziaty :szok: debilizm :takiegowała: nie słucham :kijciwoko: Dziabągu :idźpanwchuj: z taką nutą :facepalm2: ludzkość :pałka: niema co :świr2: jakich mało :kop: kiełbacha :lustro: człeku :voodoo: a jak :kosa: broda :przestraszony: boje się no co.



Ostatnio zmieniony przez 2014-05-11, 19:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Eurowizja
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-11, 19:22   

Kruk rozumiem frustrację, ale staraj się używać więcej słów w poście, nie może się on składać z emotek. :D




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Eurowizja
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 18