Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
Autor Wiadomość
Kruk
[Usunięty]

  Wysłany: 2014-05-03, 19:34   Odbijmy nas w filmowych bohaterach

Temat zakładam bo równocześnie tworzymy swoją małą historie, każdy z nas za dzieciaka czy teraz, ma swojego bohatera filmowego czy serialowego... Czemu by tu nie wypisać "czeguuuś" takiego? Napiszcie swoich filmowych/serialowych bohaterów lub i tych z literatury z którymi chcecie lub utożsamiacie się i dlaczego, czemu akurat Ona lub On. :) Równocześnie myślę że będzie mała zabawa.

[ Komentarz dodany przez: Arya: 2014-05-03, 19:36 ]
Pisownia.




Ostatnio zmieniony przez 2016-02-26, 17:57, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-03, 19:40   

Ja to zawsze chciałem być jak Obi Wan Kenobi... i z biegiem lat mi nie przeszło. :lol:



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-03, 19:52   

Przez długi czas utożsamiałem się z Vanyelem Ashkevronem z "Trylogii Ostatniego Maga Heroldów" Mercedes Lackey. W pierwszej części zakochuje się w magu, ale w wyniku nieszczęśliwego zbiegu wydarzeń, ukochany popełnia samobójstwo, a Vanyel popada w depresję. I czary-mary, hokus-pokus znowu loffki-kisski. A na samym końcu traci życia w imię dobra. Takie słodko-gorzkie zakończenia, na które liczę w moim życiu (głównie na słodkie ;) ).

[ Komentarz dodany przez: PanFoster: 2014-05-03, 19:54 ]
Kiedyś Cię zamorduję za te loffki-kisski. ;)

Też Cię loffkam-kisskam! :love:





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-05-06, 14:57   

Ja jestem jak Audrey Horne z Twin Peaks.
Pogubiona, tworząca pozory pewnej siebie kobiety, i wiele innych cech niekoniecznie fajnych.




 
 
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-07, 19:55   

Zaczyna się co raz ciekawiej :)



 
 
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-04-24, 11:42   

Ja jestem jak Lex z Tajemnice Smallville :P W sumie chciałam być nim... podjęłabym inne decyzje i supermen nie miał by wroga... kocham ten serial oglądałam 8 sezonów bo w 9 już nie było Lexa to nie widziałam sensu... :D



Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-04-24, 14:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-24, 18:55   

Hmmm... do mnie przemawiała Seven of Nine Tertiary Adjunct of Unimatrix 01 ze "Star Trek: Voyager". Rozumiałam jej problemy adaptacyjne. No i... fajnie by było być Borg. ;)



 
 
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
Serafis 



Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 156
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-04-24, 19:03   

Ja chyba nie mam nikogo takiego. ;( Chociaż lubiłem postać Franka Martina z Transportera. :D



 
 
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2015-04-28, 22:45   

Jestem doktorem House, bo leki, bo to wszystko jak się zachowujemy, jaki mamy stosunek do ludzi, po tych 8 sezonach tylko mnie upewnił.



 
 
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-28, 23:06   

Naruto Uzumaki. Zawsze był dla mnie przykładem. Nigdy się nie poddawał, zawsze walczył, podnosił się obojętnie ile razy by nie upadł... Ciągle się uśmiecha. Dąży do wyznaczonego celu i wierzy w siebie oraz innych. Obojętnie z jakim demonem w sobie by walczył, zawsze wygra. Cenię go za tę determinację i upór. "Trochę" nieokrzesany, głupiutki, często nietaktowny, na pierwszy rzut oka bardzo dziecinny. Może dla kogoś wydawać się to głupie - bo to przecież tylko postać z anime. Ale dla mnie to ktoś więcej. Obojętnie, czy jest rysowany, czy żyje w realu, czy tylko w Wiosce Ukrytego Liścia - jest dla mnie bohaterem życiowym. Obojętnie jak źle się czuję - wystarczy, że włączę sobie odcinek, zobaczę jego uśmiech i siłę wewnętrzną - od razu wszystkie złe myśli ulatują.
Chciałabym być taki jak on. Tak silny, zdeterminowany by walczyć o swoje. Trochę przypomina mi mnie z czasów gimnazjalnych. Szczególnie 1 i 2 klasa, gdy sama byłam takim "krzykaczem", wiecznie próbowałam zwrócić na siebie uwagę, być doceniona, zauważona... Ja jednak się podałam - a on walczył dalej. Ja się zmieniłam na gorsze - on ciągle brnął do przodu. Jednak jego uśmiech zawsze mnie ratował. Zagościł w moim sercu i całkowicie je przejął. Zawsze daje mi siłę do walki z przeciwnościami. Jego sposób traktowania bliskich, jego wartości i idee, jego lojalność wobec przyjaciół - to wszystko, czego mnie brakuje lub w co zwątpiłam on mi z każdym odcinkiem na powrót daje.





 
 
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
Nina 
bleyt



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 263
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-11, 20:26   

Ja jestem taką Paulie z "Zagubionych" - zawiedziona i niezrozumiana idealistka, który potrafi postawić wszystko na jedną kartę i walczyć o to, co ważne. No i też lubię Shakespeare'a.



In the back of my mind, you died
In the back of my mind, I killed you
And I didn't even regret it
 
 
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-15, 16:50   

Ja ostatnio ze względu w sumie przez kogoś, i tak przez wspomnienia mógłbym odbić się w nim i odbijam sie chyba na całego.
Już raz, deadshotem byłem. :)





 
 
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-15, 22:20   

Nie wiem czemu, ale przychodzi mi do głowy Jessica Jones. Niesamowicie popieprzona, ale w gruncie rzeczy dobra postać.




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-17, 15:18   

Nie widziałam wcześniej tego tematu no ale... Ja jestem Mulan. Może to przez kolor włosów, przez to że jestem waleczna i nie boję się robić "chłopackich" rzeczy. (Nie wiem czy jest takie słowo)
Niby to bajka ale bardzo mnie motywuje do działania, kiedy mam coś bardzo waznego. Włączę na yt "Zrobię mężczyzn z Was" i wyobrażam sobie, że jestem taką Mulan i poradzę sobie ze wszystkim - jestem odważna i niczego się nie boję.




 
 
Odbijmy nas w filmowych bohaterach
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13