Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Basen/Pływanie
Autor Wiadomość
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-07-24, 07:05   

Nie umiem pływać, ten sport mnie przeraża. :roll:



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
Ostatnio zmieniony przez 2014-07-24, 16:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Basen/Pływanie
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-07-24, 09:43   

perruche, może na moim ciele nie jest ich masa, ale idąc na basen po prostu nie zwracam na nie uwagi, maskuję korektorem, wszędzie chodzę z ręcznikiem czy szlafrokiem - z przyzwyczajenia. Mam nadzieje, że kiedyś się odważysz :sourlie2: .


<<< Dodano: 2014-07-24, 09:44 >>>


Rainbow, dlaczego? Jakieś przykre masz wspomnienia z dzieciństwa związane z tym sportem?




Ostatnio zmieniony przez 2014-07-24, 16:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Basen/Pływanie
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-07-24, 12:38   

Uwielbiam pływać <3 . Chociaż pływam dość słabo (1 semestr nauki pływania w ramach wf na studiach), daje mi to odprężenie. Zapominam na chwilę o problemach.

Blizny... olewam ;) . Nie są zbyt widoczne, a opinia obcych ludzi mnie nie interesuje. Kiedy idę z siostrą staram się jak najszybciej uwinąć w szatni - pod wodą ich nie widać ;) .




Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Basen/Pływanie
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-07-24, 12:57   

Nigdy nie byłem na basenie i nie umiem pływać. :/



dead but delicious
 
 
Basen/Pływanie
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-07-24, 13:20   

R. de Valentin napisał/a:
Nigdy nie byłem na basenie i nie umiem pływać.

Chyba właśnie znalazłam nową misję - zabrać R. na basen! :D




:myszka:
 
 
Basen/Pływanie
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-07-24, 13:31   

aga_myszka, gdyby tam nie było ludzi, to bardzo chętnie. :)

Wstydzę się występować publicznie w kąpielówkach. :oops:




dead but delicious
 
 
Basen/Pływanie
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-07-24, 14:08   

Nie potrafię pływać.

Na drodze nauczenia się stoją trzy rzeczy: mój wstyd, przed pokazaniem swojego ciała w stroju kąpielowym w miejscu publicznym, paniczny lęk przed utopieniem się oraz wstyd, że "taka stara a nie umie". :ech:




Disqualified as a human being.
 
 
Basen/Pływanie
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-07-24, 21:57   

Oyakaell napisał/a:
perruche, może na moim ciele nie jest ich masa, ale idąc na basen po prostu nie zwracam na nie uwagi, maskuję korektorem, wszędzie chodzę z ręcznikiem czy szlafrokiem - z przyzwyczajenia. Mam nadzieje, że kiedyś się odważysz .


Wiesz teraz sobie przypominałam, że byłam raz, jakoś 3 lata temu. Też użyłam korektora, maasy korektora. Psikałam lakierem do włosów, żeby nie zszedł i było całkiem spoko, ale wtedy miałam je tylko na jednej ręce i wszystkie płaskie. Tych teraz chyba nie umiałabym zakryć. :cry:




Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2014-07-24, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Basen/Pływanie
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-07-24, 22:08   

Oyakaell napisał/a:
Rainbow, dlaczego? Jakieś przykre masz wspomnienia z dzieciństwa związane z tym sportem?


Przykre jakieś nie jest, ale jak byłam młodsza, pluskałam się w morzu to podpłynął wujek, i jakoś mnie tak dziwnie ułożył na swoich plecach(z zaskoczenia) i nie mogłam wypłynąć. Od tamtej pory boję się stać w wodzie obok kogoś z rodziny.

Na baseny nie jeżdżę z powodu blizn. Znaczy jeździłabym, ale nie mogę znaleść spodenek kąpielowych dla kobiet :roll: Nad morzę się wybiorę, ale w sumie to tylko usiądę w wodzie w spodenkach :D
Tak trochę dziwnie, po niedzieli jedziemy do takiego większego aquaparku połączonego z parkiem rozrywki, będzie taty szefostwo, koledzy z pracy i nasza rodzina. Wszyscy pewnie pójdą się pluskać w wodze w strojach, a ja wyskoczę w staniku i spodenkach :roll:




Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Basen/Pływanie
Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-24, 22:53   

Nie potrafię pływać. Znaczy... coś tam niby umiem wiosłować rękami, ale po chwili się poddaję. Właściwie to nigdy nie miałam okazji zagłębić się w ten sport. Kilka dni temu byłam nad jeziorem i powiedzmy, że uczono mnie pływać. Nie utopiłam się. Spodobało mi się.



 
 
Basen/Pływanie
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-07-25, 12:55   

perruche napisał/a:
Wiesz teraz sobie przypominałam, że byłam raz, jakoś 3 lata temu. Też użyłam korektora, maasy korektora. Psikałam lakierem do włosów, żeby nie zszedł i było całkiem spoko, ale wtedy miałam je tylko na jednej ręce i wszystkie płaskie. Tych teraz chyba nie umiałabym zakryć.


Myślę, że nikt normalny nie będzie się wpatrywał w to jak wygląda Twoje ciało, albo, chodź w godzinach porannych kiedy nikogo nie ma :)
:budzik:

Rainbow napisał/a:
Od tamtej pory boję się stać w wodzie obok kogoś z rodziny.


Ja nie skuszę się również na jakikolwiek zbiornik wodny w obecności mojej rodziny :/

Cytat:
Na baseny nie jeżdżę z powodu blizn. Znaczy jeździłabym, ale nie mogę znaleść spodenek kąpielowych dla kobiet Nad morzę się wybiorę, ale w sumie to tylko usiądę w wodzie w spodenkach
Tak trochę dziwnie, po niedzieli jedziemy do takiego większego aquaparku połączonego z parkiem rozrywki, będzie taty szefostwo, koledzy z pracy i nasza rodzina. Wszyscy pewnie pójdą się pluskać w wodze w strojach, a ja wyskoczę w staniku i spodenkach


Spokojnie, to normalne. Często widuję osoby pływające w spodenkach :D A, i miłej zabawy, tak za wczasów!

Astrid napisał/a:
Nie potrafię pływać. Znaczy... coś tam niby umiem wiosłować rękami, ale po chwili się poddaję. Właściwie to nigdy nie miałam okazji zagłębić się w ten sport. Kilka dni temu byłam nad jeziorem i powiedzmy, że uczono mnie pływać. Nie utopiłam się. Spodobało mi się.


Zawsze jest czas na naukę, to samo mogę powiedzieć Mustela Nivalis, bo nikt nie jest za stary na naukę pływania. :sourlie2:




 
 
Basen/Pływanie
KrYsPiN 



Wiek: 27
Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 94
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2014-07-29, 10:11   

Ja mam swoje lata i również pływać nie umiem, choć jeżdżę z przyjaciółmi na basen, chociażby za tydzień jadę.
Nie umiem pływać, proponowali mi, że nauczą mnie, jak się pływa, lecz ja jako wstydliwy chłopaczek powiedziałem ''nie''.
Ja na blizny nie zwracam uwagi, najczęściej jak jeżdżę na basen to zwracają tylko ratownicy, nie raz mnie wkurw*ają tym swoim wzrokiem.




"Nie ma już bohaterów, teraz królem jest błazen.."
 
 
 
Basen/Pływanie
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-07-29, 10:20   

KrYsPiN, oni się ciągle na wszystko gapią, tyle mają do roboty.



 
 
Basen/Pływanie
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-29, 11:03   

KrYsPiN, Oyakaell, na tym właśnie polega praca ratowników - na przyglądaniu się ludziom i reagowaniu, jeśli coś jest nie w porządku.



 
 
Basen/Pływanie
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-07-29, 14:42   

Chochlik napisał/a:
na tym właśnie polega praca ratowników - na przyglądaniu się ludziom i reagowaniu, jeśli coś jest nie w porządku.


Niekoniecznie. Wczoraj w wiadomościach mówili, że w kutnowskim aquaparku ratownicy zostali zatrudnieni na podstawie sfałszowanych uprawnień, a jedna z ratowniczek nawet nie umiała pływać.




 
 
Basen/Pływanie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14