Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
To trzeba zobaczyć
Autor Wiadomość
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-28, 15:31   

Dave, jedna z głupszych komedii :lol:



 
 
To trzeba zobaczyć
Dave 
otaku :3



Wiek: 32
Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 191
Skąd: śląskie

Wysłany: 2010-12-29, 11:12   

Nie głupszych, oj nie nie xD tam jest głębsze przesłanie o tym, jak dążyć do celu mimo problemów xD i to jeszcze na zielono :P



Ostatnio zmieniony przez Sadist 2010-12-29, 17:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
To trzeba zobaczyć
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2011-01-06, 19:51   

Ostatnio robiłam mały przegląd ulubionych filmów, i przypomniały mi się dwa z nich, które są naprawdę warte zobaczenia.
Pierwszy z nich, za którym przepadam. Polska produkcja o wdzięcznym tytule : ,,Biała sukienka". Napewno widzieliście, gdyż prawie każdego roku jest w TVP na Boże Ciało.
Obraz zaściankowej,polskiej wsi. Sambor Czarnota jako młody biznesman,który gardzi Bogiem i religią. Jeszcze nie wie, jak bardzo zmieni się jego podejście do tych spraw...
Na stacji benzynowej zabiera ze sobą nieznajomego młodzieńca. Po drodze mają wypadek. Tajemniczy nieznajomy okazuje się byc księdzem, który jechał na procesję.
Ambitne dialogi, świetne sceny- to trzeba zobaczyc.

,,Kto nigdy nie żył..."-tematyka również dośc religijna. Wyluzowany ksiądz, który przyjaźni się z młodzieżą. Szczęśliwe życie kończy się, gdy badania wykazują że jest nosicielem wirusa HIV. Jego życie zmienia się całkowicie. Wyjeżdża do zakonu, skąd potem odchodzi. Poznaje kobietę, zakochują się w sobie. Tak naprawdę ksiądz toczy wewnętrzną walkę z samym sobą. I wygrywa.




,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
 
 
To trzeba zobaczyć
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2011-01-18, 11:10   

Czytam o filmie Czarny Łabędź .
To najnowsza produkcja Darrena Aronofsky'ego, tego od "Requiem...", "?ródła" i "Pi" (który najbardziej mi się z tych 3 podobał).
Zapowiada się ciekawie.




 
 
To trzeba zobaczyć
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-26, 20:03   

Ja mogę polecić "Jak zostać królem"... genialna kreacja Colina Firth'a. Trzymam kciuki, żeby dostał Oscara za tę rolę.
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=mMeIr7j7rCE




 
 
To trzeba zobaczyć
interrupted
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-07, 19:45   

Stary, ale wart obejrzenia: "Secret Life of Zoey".
Również stare, ale absolutnie kocham je: "My, dzieci z dworca ZOO" i "Requiem for a dream". Wracam do nich bardzo często...
No i "Cena doskonałości". Choć w filmie nie ma nic szczególnego, to jednak mam sentyment.


I film, przy którym zawsze ryczę ze śmiechu: KOGEL MOGEL :D

[ Dodano: 2011-02-07, 19:47 ]
"Czarny łabędź" - też czytałam recenzje i poluję na to :)




 
 
To trzeba zobaczyć
ekspresja
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-08, 06:52   

Czarny łabędź - dobry film, choć dla mnie - momentami - zbyt przerażający (ale nie tylko ja nie patrzyłam w takich chwilach na film, kobieta obok mnie, także zasłaniała oczy :P )

Koniec filmu mi się najbardziej podobał.




 
 
To trzeba zobaczyć
interrupted
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-10, 16:00   

Obejrzałam "Bez mojej zgody". Bardzo mi się podobał. I wzruszyłam się strasznie, a mnie się to rzadko zdarza ;) Chociaż nie... ja się nie wzruszyłam tylko zaczęłam spazmatycznie ryczeć :/
Film porusza temat śmierci, pokazuje proces umierania i cały dramat bezsilności, który mu towarzyszy. Ukazuje z perspektywy każdego członka rodziny tragiczne dylematy jej członków, walczących do końca o dziecko chore na białaczkę.
Nie wszystko jest takie jak się wydaje.

Polecam.




Ostatnio zmieniony przez interrupted 2011-02-10, 16:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
To trzeba zobaczyć
BlackLily 



Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2010
Posty: 412
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2011-02-20, 01:55   

mam pytanie. kochani, szukam dobrego thrillera. ostatnio widziałam "Pluję na twój grób", "ostatni dom po lewej" (z 2009 czy 2010 roku) i "hard candy" = "pułapka". Podobał mi się klimat "ostatniego domu", ale generalnie chodzi mi o film mocny, który jednak ma dobre zakończenie. wątki rodzinne mile widziane :)

co ja polecam? no, podobał mi się też mój ukochany film "nikomu ani słowa" z Brittany Murphy... och och, zachwyca mnie ten film nadal :) "virgin suicides" też polecam, fajny klimat, jak ktoś lubi psychologiczne. super był też "życie przed oczami" - "life before her eyes" oraz "revolutionary road" (jak ktoś lubi smutne).




Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Ostatnio zmieniony przez BlackLily 2011-02-20, 02:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
To trzeba zobaczyć
dead_eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-20, 13:57   

Polecam: Fala, Nie mów nikomu Shutter widmo, eXistenZ, Miasto gniewu, 4.3.2.1, Paragraf 78, Moon, Rzeka tajemnic, Mały Nowy Jork, Wyspa, Wyspa tajemnic, Incepcja, Infiltracja, Lot nad kukułczym gniazdem, Wschodnie obietnice (Eastern promises), Paragraf 187, [URL=http://www.filmweb.pl/Swieci.Z.Bostonu]?więci z Bostonu[/URL], Harry Angel, Siła strachu, Jabłka Adama, Wolność słowa, Siedem, Good Bye Lenin.



Ostatnio zmieniony przez dead_eternity 2011-02-20, 14:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
To trzeba zobaczyć
BlackLily 



Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2010
Posty: 412
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2011-02-22, 23:58   

Kochana dead_eternity, bardzo, bardzo ci dziękuję za wszystkie te tytuły! Dopiero przed chwilą zorientowałam się ile wysiłku włożyłaś w tego posta - gdzie każdy tytuł jest też linkiem. Jesteś nie-sa-mo-wi-tą kumpelą i niesamowitą kinomanką :)



Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
 
 
To trzeba zobaczyć
dead_eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-23, 12:56   

BlackLily napisał/a:
Kochana dead_eternity, bardzo, bardzo ci dziękuję za wszystkie te tytuły! Dopiero przed chwilą zorientowałam się ile wysiłku włożyłaś w tego posta - gdzie każdy tytuł jest też linkiem. Jesteś nie-sa-mo-wi-tą kumpelą i niesamowitą kinomanką :)


Dziękuję. :oops:

Jak znajdę czas, to jeszcze coś wrzucę, ale nie mam pamięci do tytułów i muszę filmweba przeszukać :D .

[ Dodano: 2011-02-23, 14:23 ]
Biały oleander, Thelma i Louise, Kołysanka, Komórka, Cudowne dziecko, Pułapka, Droga, Tożsamość, Stygmaty, Leon Zawodowiec, Amityville, Milczenie owiec, Zielona mila, Mechanik, Cześć, Tereska, Francuski numer, Komornik, Lśnienie, Gran Torino, Stowarzyszenie umarłych poetów, Salt, Życie jest piękne, , [URL=http://www.filmweb...089]Uprowadzona, Tajemnica Brokeback Mountain, 21 Gramów, Amelia, Deja Vu, Sekretne okno, Niepokój, Equilibrium, Misery, Labirynt Fauna, Wszystko za życie, Chłopiec w pasiastej piżamie, Azyl, Mroczny Rycerz, Poza światem, Surogaci, Księga ocalenia, Kolekcjoner kości, Rec, Sierociniec, Red, Dziewczyna z perłą, Monty Python i ?więty Graal, Zdarzenie, Kontrolerzy, Bezsennośc, Żywot Briana, To nie jest kraj dla starych ludzi, Inni, 300, 1408, 2012, Mr. Brooks, 16 przecznic.

Na razie tyle :lol: . Dopiero na setnej stronie filmweba jestem :lol: .

[ Dodano: 2011-02-25, 23:16 ]
Pozostałe filmy:
Eksperyment, Gattaca - Szok przyszłości, Mała Moskwa, Bunkier, Wielki podryw, Trzynaście duchów, Sierota, Trzynastka, Stay Alive, Wichrowe Wzgórza, Panna Nikt, Doomsday, Carrie.

Miłego oglądania ;) .




 
 
To trzeba zobaczyć
dead_eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-08, 17:12   

Kolejne: Gra, Miasto złodziei.



 
 
To trzeba zobaczyć
murango 



Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 456
Skąd: ...

Wysłany: 2011-03-19, 23:06   

Polecam wszystkim film Turysta. Osobiście, byłam pozytywnie zaskoczona tym filmem :)



"Każda godzina rani. Ostatnia zabija."
 
 
 
To trzeba zobaczyć
kaka84k 
kaka84


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 253
Skąd: krs

Wysłany: 2011-03-27, 17:38   

W końcu widziałam "sale samobójców". Co mogę powiedzieć, że dość dobry jak na polski film. Image kolesia jakoś uszło. Eh ja tam popłakałam sobie i troszkę ludzi też słyszałam, a małolaty jak zwykle śmiechy. I od razu nasuwa się, że to nie film dla nich- no może dla wybranych. Jedno jest pewne trzeba zrozumieć przesłanie filmu.:)Plus dla twórców.



Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz

Ach, te bezsenne noce, kiedy w ciemnościach na wyciągnięcie dłoni dotykam swego lęku.
 
 
To trzeba zobaczyć
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12