Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Autor Wiadomość
Oooutsider
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-01, 17:47   

Problem chyba w tym, że "niedoszli samobójcy" sami nie wiedzą czy przeżyją ewentualną próbę samobójczą, więc jeśli przeżyją to na pewno coś zanotują w pamiętniku, a jak nie to najlepiej, żeby rodzina o tym nie wiedziała co tam jest zapisane. Ja też prowadzę kilka i mam metalową kasetkę w barku, więc w razie co, nikt się tam nie dostanie tylko klucze trzeba wyrzucić.:)
A swoją drogą trzymanie na komputerze, czy prowadzenie bloga to też dobry pomysł bo jak coś jest zahasłowane to nikt niepożądany nie będzie miał dostępu.




Ostatnio zmieniony przez 2015-08-01, 17:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-01, 21:12   

Ja prowadzę właśnie w internecie pewne notatki, trzy różne blogi i każdy w innej formie rozmowy z samym sobą. Za każdym razem jak zbliżałam się do końca paliłam wszystkie notatniki i inne takie by czysto i bez bagażu przejść dalej. To nawet oczyszczające, takie spalenie tych złych chwil.



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Falstaff 


Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 81
Skąd: świat

Wysłany: 2015-11-14, 10:49   

Nie bede ich ruszal. Po śmierci mało mnie bedzie interesowalo kto to przeczyta i jaka bedzie jego reakcja.



 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-05, 06:41   

Przepisać wszystko na blog zablokowany hasłem. Wersje papierowe rytualnie spalić. ;)
Byłaby pokusa, żeby wszystko udostępnić, żeby ktoś mógł dowiedzieć się, co się działo w mojej głowie, ale... po co.




 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-05, 11:33   

inifitei napisał/a:

Byłaby pokusa, żeby wszystko udostępnić, żeby ktoś mógł dowiedzieć się, co się działo w mojej głowie, ale... po co.

Myślę, że nie do końca zrozumiałby ktoś Twoje intencje/uczucia, podczas opisywania myśli.




 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-05, 11:40   

Samotnik, zabijasz nadzieje. ;)



 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-05, 11:45   

Myślisz, że ja nie chciałbym udostępnić jakiegoś zeszytu po sobie? Najbliższa rodzina więcej by się nacierpiała z powodu bólu i utraty, a dalsza rodzina i obcy i tak by dali łatkę "samobójcy z byle powodu".



 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-05, 11:52   

Chyba masz rację. To nie ma sensu. Dla rodziny i przyjaciół nic bym nie zostawiła, żadnego listu... Co najwyżej krótką notatkę o bezcelowości dalszego istnienia. A obcy ludzie... hm, raczej nic by to nikogo nie obeszło. Może co najwyżej ktoś podobny do mnie by się odnalazł w mojej pisaninie, ale co wartościowego mogłoby z tego wyniknąć? Nic.



 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-05, 12:00   

Wiesz, słyszałem wiele historii, że rodzina samobójcy zakładała jakieś różne fundacje by wspierać konkretny cel, przyczynę śmierci ich dziecka. Np. słynna historia Bobby'ego, który popełnił samobójstwo, bo miał ultrakatolicką matkę, która nie przyjmowała jego homoseksualizmu do wiadomości. Matka po jego śmierci wstąpiła do organizacji LGBT i do końca swojego życia działała w strukturach.
Ktoś podobny miałby odnaleźć się w Twoim pisaniu, zgoda. Ale w jaki sposób otrzymałby Twoje zeszyty?




 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-05, 12:03   

Blog wiszący w sieci. Mogłabym też zostawić jakieś subtelne wskazówki dla osób, które mnie znały, ale to mógłby być okrutny pomysł, więc może lepiej nie.



 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-05, 12:06   

Blog, dobry pomysł, ale tylko z ogólnymi myślami. Nie chciałbym, by ktoś na przykład miał ubaw z moich osobistych problemów, bo przecież na bloga każdy wejść może. Chyba, że zrobić go niepublicznym i dać linka tylko zaufanym osobom.



 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-05, 13:19   

Hmm, ubaw, czy ja wiem... Ja spodziewałabym się albo obojętności, albo zainteresowania. Czy byłoby się z czego śmiać... Myślę, że gardzę osobami, które w taki sposób reagują na cierpienie innych, więc... wszystko jedno. Ale zbyt osobistych szczegółów bym nie zostawiła. I żadnych detali.



 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-05, 13:51   

inifitei napisał/a:
Ale zbyt osobistych szczegółów bym nie zostawiła. I żadnych detali.

Właśnie o to mi chodziło, a z tym ubawem, to głównie hejtowanie, nie wiem skąd się wzięła moda, by wszystko zrównać z błotem.




 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
winyl 


Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 522
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-05, 21:02   

Najlepiej wszystko zachować w swojej głowie.



"Jak tu żyć? Kiedy iść nie mamy już dokąd i po co,
O czym śnić? Kiedy najgorsze koszmary przychodzą nocą"
 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
wCZAPCEnieWIDCE
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-22, 23:06   

ja mam filmiki... A niech sobie zobacza po mojej smierci... chyba za nie mnie nie zabiją....



 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12