Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
American Horror Story (AHS)
Autor Wiadomość
Niezalogowany
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-09, 17:01   

Pierwszy sezon - wow, coś nowego, innego. Duchy, potwory, morderstwa, postacie rozwinięte pod względem psychologicznym, do tego spójna i wielowątkowa fabuła. Super!

Drugi sezon mnie bardzo zawiódł, ale z tego co pamiętam, to sami twórcy mówili, że miał być parodią horrorów niższej klasy. Tak czy siak jak dla mnie naziole, psychiatryk, zakonnice-nimfomanki, eksperymenty i ufo to mieszanka wybuchowa i, przede wszystkim, nieudana.

Trzeci był super. Trochę paletumblrgirls, ale to nic, lubię czasem taki klimat. Ciekawostka: postać madame LaLaurie jest prawdziwa. No, oczywiście do pewnego momentu :D

Czwartego obejrzałam jeden lub dwa odcinki, więc nie mam żadnego punktu zaczepienia. Mam nadzieję, że piąty będzie mniej głupio straszny, a bardziej dopracowany fabularnie.




 
 
American Horror Story (AHS)
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-12, 15:50   

Czwarty sezon - klaun... :shock: Straszny klaun.



 
 
American Horror Story (AHS)
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-14, 13:12   

Nightmare napisał/a:
Czwarty sezon - klaun... Straszny klaun.

Fajny był. I to tyle jeśli chodzi o tę część. :D


Za hotel nie mogę się zebrać. Obejrzałam dwa odcinki i kompletnie mnie nie wciągnęły.




 
 
American Horror Story (AHS)
pannanikt 



Wiek: 32
Dołączyła: 11 Lut 2016
Posty: 116
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-05-17, 14:40   

Naamah, mam wrażenie, że Hotel się odrobinę bardziej rozkręca około 4-5 odcinka. Miałam problem do nich dotrzeć ale się zmusiłam ze względu na sentyment do serii jaki we mnie urósł po wcześniejszych sezonach :)



 
 
American Horror Story (AHS)
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-17, 14:42   

A mi zostały chyba jakieś 2-3 odcinku z Hotelu do końca i nie potrafię się zmusić, ogólnie najmniej do mnie przemawia ten sezon...



 
 
American Horror Story (AHS)
pannanikt 



Wiek: 32
Dołączyła: 11 Lut 2016
Posty: 116
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-05-17, 14:44   

Akyrp Ratavuli, przyznaję, że nie był najlepszy. Obejrzałam bo tak wypadało. Ostatnie odcinki oglądało mi się najgorzej. Włączałam po czym przestawałam słuchać albo olewałam i w ten sposób miałam kilka podejść do jednego odcinka.



 
 
American Horror Story (AHS)
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-19, 15:53   

W sumie to sezonu z cyrkiem też nie obejrzałam do końca. Myślę, że moja przygoda z AHS się skończyła, bo nie ma co się zmuszać do oglądania czegoś, co nas nudzi lub zniesmacza.

Wiadomo coś o kolejnych sezonach? Pomysłach na nie?




 
 
American Horror Story (AHS)
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-19, 16:25   

Naamah, wiadomo tylko tyle, że sezon 6 zostanie wyemitowany na jesieni. A akcja będzie się działa w czasach współczesnych.



 
 
American Horror Story (AHS)
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-04, 09:00   

Obejrzałam 4 sezon do końca. Zakończenie - beznadziejnie. Nie wiem czego się spodziewałam, ale najbardziej przerażał mnie klaun, którego szybko się pozbyli, a po za tym nie polecam.



 
 
American Horror Story (AHS)
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-04, 18:31   

Pierwszy sezon był moim zdaniem najlepszym. Obejrzałam go bez żadnej przerwy z olbrzymim zaciekawieniem. Może dlatego kolejne sezony już tak nie przypadły mi do gustu. Drugi sezon skończyłam oglądać na bodajże 5 odcinku, gdy zaczęła się scena o robieniu z ludzi lamp/futerałów na meble (nie pamiętam już dokładnie tego motywu). Trzeci obejrzałam w całości, ale wydał mi się nie wiadomo skąd znajomy. Z czwartego sezonu oglądałam jedynie kilkakrotnie połowę pierwszego odcinka- coś zawsze mi przeszkadzało w dokończeniu go. Z piątego sezonu widziałam jedynie wstęp, gdyż powiedziałam sobie, że jak będzie wydłubywanie oczu to wyłączam... Było. W pierwszej scenie.



 
 
 
American Horror Story (AHS)
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-25, 15:21   

Pennyroyal Tea napisał/a:
Pierwszy sezon był moim zdaniem najlepszym.
Był. Strasznie mi się podobał. :) Kolejne sezony też, ale już nie robiły na mnie takiego wrażenia. Hotel - zmęczyłam i się zamęczyłam. Ale Roanoke ustanowił się u mnie zaraz na drugim miejscu.



 
 
American Horror Story (AHS)
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-07-26, 15:10   

Pierwszy sezon obejrzałam, świetny był. Drugi przerwałam po 3 odcinku, jakoś mnie nudził. Trzeciego nie obejrzałam wcale, czwarty obejrzałam i dość mi się podobał, a jeśli chodzi o piąty to jakoś nie ciągnęło mnie. Teraz, gdy tylko skończę SKINS, pewnie znowu wezmę się za AHS :3



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
American Horror Story (AHS)
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2017-09-06, 22:20   

Nie wiem czy ktoś wie, ale jest już nowy sezon AHS nazwany "Kult".
Opis sezonu:
Cytat:
Jedną z bohaterek jest Ally Mayfair-Richards (Sarah Paulson), która wraz ze swoją żoną Ivy (Alison Pill) prowadzi restaurację. Para posiada również syna o imieniu Oz. Niestety Ally boryka się z różnego rodzaju lękami i fobiami, a największą z nich jest strach przed klaunami. Mimo, że regularnie odwiedza doktora Rudy'ego Vinceta (Chayenne Jackson), który ze wszystkich sił próbuje jej pomóc, wszystko pogarsza się podczas wieczoru wyborczego, czyli podczas starcia Hillary Clinton z Donaldem Trumpem.




I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
American Horror Story (AHS)
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-09-11, 09:06   

Sourlie, wiem i oglądałam. Ciekawe, że ten sezon nawiązuję do ostatnich wydarzeń. Zobaczymy jak to dalej pociągną. I jak zawsze rola Evana Petersa, mnie zainteresowała.



 
 
American Horror Story (AHS)
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-09-11, 18:43   

Rola Evana Petersa jest mega, kocham od pierwszego zobaczenia.



 
 
American Horror Story (AHS)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11