Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
American Horror Story (AHS)
Autor Wiadomość
glueskin
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-29, 16:46   

Asylum ma zdecydowanie najlepszy klimat, mimo że zdecydowanie za dużo w nim [paranormalnych] wątków: i kosmici, i naziści itd. Inne trzymają poziom, ale Freakshow mimo genialnego początku mnie zawiódł :(



 
 
American Horror Story (AHS)
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-01-29, 21:17   

Obejrzałam 3 sezony, wczoraj zabrałam się za czwarty. Najbardziej podobał mi się Murder House, Asylum trochę mnie nudziło, poza tym wątek nawiedzonej zakonnicy bardzo mnie irytował. Trzeci sezon bardzo mnie wciągnął, chociaż na początku byłam rozczarowana - nie było już tego klimatu z poprzednich sezonów, miejscami wydawało mi się, że oglądam typowy film o czarodziejkach dla nastolatek. :roll3:
Freakshow to pierwszy sezon, który jest dla mnie straszny. Ten klaun i jego bogaty, znudzony kumpel będą mi się śnić po nocach. :D Jestem bardzo ciekawa, jak wyszło to połączenie sezonów. Jak na razie zauważyłam tylko Pepper z Asylum.




 
 
American Horror Story (AHS)
dyingsooul 



Wiek: 26
Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 211
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-01-29, 22:21   

Vanilla napisał/a:
Freakshow to pierwszy sezon, który jest dla mnie straszny. Ten klaun i jego bogaty, znudzony kumpel będą mi się śnić po nocach. :D Jestem bardzo ciekawa, jak wyszło to połączenie sezonów. Jak na razie zauważyłam tylko Pepper z Asylum.


Freak Show i Asylum są na pewno połączone, właśnie przez wątek z Pepper. Ale z tego co pamiętam, to czytałam, że wszystkie sezony są jakoś połączone, nadal nie wpadłam na nic konkretnego. :>




„Powiem wam jakie to ma znaczenie. Absolutnie żadnego! Nadzieja i modlitwy to strata czasu. Znajdziemy Sophie całą i zdrową. Czy tylko ja tu wyznaję filozofię zen? Dobry Boże…”
~ Daryl Dixon (The Walking Dead)
 
 
 
American Horror Story (AHS)
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-01-29, 22:53   

Wczoraj obejrzałam ostatni odcinek Freakshow i kurde... no jest kozak :D Najbardziej podobał mi się sezon 3- Sabat. :)



 
 
American Horror Story (AHS)
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-01-29, 23:31   

dyingsooul napisał/a:
wszystkie sezony są jakoś połączone

Ciekawe. Jak skończę Freakshow to poszukam informacji na ten temat. W ogóle już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu. Jestem bardzo ciekawa, co tym razem się wydarzy. :D




 
 
American Horror Story (AHS)
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-02-04, 18:07   

Będę chyba jedyną osobą tutaj, do której American Horror Story nie przemówił. Kilka odcinków, spoko, czasami gdy nie ma nic innego - spoko, ale takiej fazy jak na House'a, Grę o Tron, Californication, Vinkingów czy SoA mieć nie będę. Aż się zdziwiłam - w końcu to klimat jaki lubię, a tu takie rozczarowanie. serial potrafil mnie wciągnąć dopiero gdy oglądałam kilka odcinków pod rząd i nie miałam nic innego do roboty.



Este blestemata
 
 
American Horror Story (AHS)
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-11, 14:14   

Na początku nie byłam przekonana do tego serialu. W końcu postanowiłam wziąć się za to jeszcze raz. Jestem na drugim sezonie. Jest bardziej mroczniejszy i straszniejszy niż pierwszy sezon, aczkolwiek do pierwszego sezonu mam sentyment. :3



 
 
American Horror Story (AHS)
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-06-11, 16:26   

Dla mnie najlepszy był 2 sezon.
4 strasznie nudny.




Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
American Horror Story (AHS)
Vitter 
without commitment



Wiek: 31
Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 736
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-06-11, 22:38   

Sezon z psychiatrykiem najlepszy, dawał też radę z opuszczonym domem. Trzeci to było jakieś nie porozumienie :| . A czwartego nie oglądałem.



 
 
American Horror Story (AHS)
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-13, 22:14   

Drugi sezon zakończony. Pierwszy lepiej się skończył moim zdaniem. Sama nie wiem. Drugi bardziej mroczniejszy ale miałam dość tego klimatu po kilku odcinkach. To prawda straszniejszy od pierwszego. Krwawa twarz mnie trochę przeraził i ta gęba fajna. <3 Wole jednak pierwszy sezon. Psychiatryk mnie trochę dobijał.



 
 
American Horror Story (AHS)
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-14, 13:31   

Czwarty sezon - Freakshow. Jestem bardzo zawiedziona.



 
 
American Horror Story (AHS)
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-06-17, 15:53   

Naamah, Też się zawiodłam :roll:



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
American Horror Story (AHS)
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-17, 17:37   

poetka, dobrze się zapowiadało... Ale potem: mocne rozczarowanie.

Wie ktoś coś o następnym sezonie? Podobno ma być, ale nie wiem nic więcej...




 
 
American Horror Story (AHS)
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2015-06-17, 18:01   

Naamah, podobno następny sezon ma się odbywać w hotelu i ma wystąpić w nim Lady Gaga. :)



I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
American Horror Story (AHS)
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-06-17, 18:14   

Naamah napisał/a:
Podobno ma być, ale nie wiem nic więcej...



Cytat:
Jessica Lange oficjalnie rozstała się z serią "American Horror Story". Aktorka wyznała, że nie zagra w piątym sezonie.

- Skończyłam tę przygodę. Uwielbiałam pracować na planie "American Horror Story". To była fantastyczna i szalona podróż, ale dobiegła końca – powiedziała Lange.

Aktorka wyznała również, że jej ulubioną postacią była Elsa Mars, w którą wcieliła się w sezonie czwartym zatytułowanym "Freak Show".

Przy okazji ogłoszono, że do obsady dołączył Matt Bomer i Cheyenne Jackson. Pierwszy z aktorów zagra główną rolę. Bomer pojawił się w jednym z odcinków "American Horror Story: Freak Show", więc "Hotel" nie będzie dla niego początkiem przygody z serią. Szczegóły fabuły wciąż pozostają tajemnicą.



źródło




Disqualified as a human being.
 
 
American Horror Story (AHS)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11