Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
American Horror Story (AHS)
Autor Wiadomość
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-04-15, 07:26   

Yen, najbardziej z całych trzech sezonów straszyła mnie tylko w jednym momencie czołówka pierwszego. :lol: A też jestem na tyle wrażliwa, że dla higieny psychicznej unikam raczej horrorów.

Co do samego AHS. Pierwsze dwa sezony oglądałam na bieżąco, natomiast trzeci idzie mi wolniej, skaczę sobie po różnych serialach, dlatego ciężko mi jest jeszcze cokolwiek powiedzieć na temat Coven. Póki co moim faworytem pozostaje chyba Asylum, chociaż i tak uważam, że ciągnęła go postać siostry Jude i bez niej byłby słabiuteńki.

Jessia Lange nadaje smaczku całej serii, gdziekolwiek się nie pojawia, bez niej nie byłoby już to samo (przepiękna kobieta, tak na marginesie). Nie rozumiem za to fenomenu Evana Petersa, jak dla mnie jest bez wyrazu, popatrzeć też tak średnio jest na co. Choć drewniana Violet/Zoe jest jeszcze gorsza. :roll:




Disqualified as a human being.
 
 
American Horror Story (AHS)
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-10-02, 18:38   

Odkopuje. Jestem teraz w trzecim sezonie. Zapomniałam jak bardzo uwielbiam ten serial za ten klimat. <3






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
American Horror Story (AHS)
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-04, 15:33   

Ja skończyłam dopiero 1. sezon. :D Ogólnie nastrój mi się podoba...



 
 
American Horror Story (AHS)
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-07, 03:13   

Pierwszy odcinek nowego sezonu już w tym tygodniu!
Nie mogę się doczekać. :D
Ciekawe czy nowy sezon pobije Asylum... :drapanie: Pewnie nie, ale trailer wygląda ciekawie i w ogóle motyw cyrku/karnawału mi się bardzo podoba.




 
 
American Horror Story (AHS)
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-10-15, 20:25   

UWAGA SPOJLERY!

Pierwszy odcinek Freakshow wgniótł mnie w fotel. Dosłownie i w przenośni.

:

Niemal popłakałam się ze strachu jak zobaczyłam Twist'ego, szalonego i psychopatycznego clowna-mordercę. Bardzo ciekawy zabieg z siostrami syjamskimi w pierwszych minutach odcinka i ostatnich, gdzie pokazali, że ma dwie głowy. Pani Lange przeszła samą siebie w ostatniej scenie, gdy zaśpiewała Life on Mars. Ten głos i siła, ach, bezsprzecznie uwielbiam tę panią. Pan Evan Peters ma bardzo sztampową rolę. Trochę przypomina mi Kita z drugiego sezonu.



Ogólnie na plus, chociaż nie ma co chwalić serii przed ostatnim odcinkiem. Czytałam, że pierwszy odcinek pobił wszystkie pozostałe sezony. 10 mln wyświetleń. I zapowiedzieli sezon piąty! Już nie mogę się doczekać.







平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
American Horror Story (AHS)
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-17, 23:04   

Dziś nowy odcinek, oglądał ktoś?



 
 
American Horror Story (AHS)
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-10, 19:12   

Jestem obecnie na bieżąco na czwartym sezonie i po cichu liczę, że jest on ostatnim. Powiem szczerze, że mam dosyć tego serialu ale nie potrafię tak przestać go oglądać. Najlepszy był sezon drugi, Asylum :P Ten po trailerach zapowiadał się bardzo dobrze ale wyszło jak wyszło. Usatysfakcjonował mnie do tej pory tylko jeden odcinek. No chyba, że to tylko moje odczucia. A Wy co myślicie?



 
 
American Horror Story (AHS)
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-14, 16:21   

Dobre w tym serialu jest to, że każdy sezon opowiada inną historię, a nie ciągnie w nieskończoność jednego i tego samego. Sama gra aktorska jest niebywała. Ci sami aktorzy wcielają się z tak różne postacie. Aż dziw bierze, że serialowi aktorzy potrafią grać lepiej od nie jednego aktora filmowego z wysokimi zarobkami.



 
 
American Horror Story (AHS)
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-16, 13:08   

Sealiah napisał/a:
Dobre w tym serialu jest to, że każdy sezon opowiada inną historię, a nie ciągnie w nieskończoność jednego i tego samego.

O to, to. Bardzo często to chwalę... Ponieważ gdyby miały powstać cztery sezony o tym pierwszym nawiedzonym domu, to bym oszalała. A tak - cudo.

Jak się Wam podoba ostatni sezon? Ja nadal jestem na drugim, ale strasznie mnie ciekawi ten aktualny...




 
 
American Horror Story (AHS)
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-22, 19:58   

Naamah, Aktualny sezon wkrótce się kończy. Dupy nie urywa, ale można obejrzec. W porównaniu do poprzednich sezonów ten najsłabiej oceniam.



 
 
American Horror Story (AHS)
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-01-22, 20:57   

Ja najbardziej lubię sezon 3, pozostałe średnio mi podeszły. Kończę 4, muszę 12 odcinek obejrzeć.



 
 
American Horror Story (AHS)
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-01-22, 23:17   

Co myślicie o połączeniu 4 sezonu z 2?



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
American Horror Story (AHS)
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-01-23, 00:45   

Mnie się to baaaaardzo podobało.



 
 
American Horror Story (AHS)
lekkapatologia 
Sinusoida



Wiek: 32
Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 1817
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-01-23, 08:01   

Ja dopiero jestem w połowie drugiego, ale bardzo mnie mi się podoba.



Nie wiem jak ty. Mało ludziom wierzę
Mam wrażenie, że się gubią, kiedy mówią szczerze
Czuję, czuję, że pulsują moje bzduromierze.
 
 
American Horror Story (AHS)
dyingsooul 



Wiek: 26
Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 211
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-01-23, 10:54   

Uwielbiam ten serial <3 Moimi ulubionymi aktorami jest Evan, Taissa, Jessica, Sarah i Lily :D Chociaż moim zdaniem Freak Show du*y nie urywa. Zaczął się jak dla mnie rozkręcać pod koniec. Nie mam ulubionego sezonu, każdy był super, ale do 1 mam jakoś sentyment.



„Powiem wam jakie to ma znaczenie. Absolutnie żadnego! Nadzieja i modlitwy to strata czasu. Znajdziemy Sophie całą i zdrową. Czy tylko ja tu wyznaję filozofię zen? Dobry Boże…”
~ Daryl Dixon (The Walking Dead)
 
 
 
American Horror Story (AHS)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11