Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szwankujące zdrowie
Autor Wiadomość
Jeremi 
człowiek hasztag


Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 657
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-10-26, 19:32   

Rainbow, pełna morfologia i kilka innych badań są bezpłatne w ramach NFZ. Skierowanie może wystawić psychiatra. Niektóre leki przeciwdepresyjne mogą popsuć morfologię, dlatego trzeba tego pilnować. U mnie tak było i raz zdarzyło się, że miałem skierowanie od psychiatry, bo badanie było potrzebne na cito. U mnie problemem był bardzo niski poziom leukocytów.
Przy okazji apeluję do osób na lekach, żebyście się przebadali. To nic nie kosztuje.




czas czasami przytłacza - mnie też...
 
 
Szwankujące zdrowie
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-10-26, 20:49   

Mam problemy z zębami ostatnio. Idę jutro do dentysty-sadysty ale w sumie trochę mnie to dziwi. Tylko raz w życiu miałam złamany ząb, jedynkę ale nie był ani trochę zniszczony, po prostu się złamał. A teraz to jeden się złamał w połowie a z drugiego plomba się ukruszyła. Ja te zęby robiłam tylko raz w życiu x lat temu. Bez połowy zęba boli mnie ta dziura po nim. Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. Jest to możliwe żeby po wymiotowaniu od czasu do czasu tak się działo?



 
 
Szwankujące zdrowie
Czarny Pan 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 113
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-10-27, 15:44   

Jednobarwna, Mam podobny problem, jeden ząb się ukruszył a z drugiego poszła plomba.



 
 
Szwankujące zdrowie
Rainbow 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-10-28, 00:19   

Większość rzeczy mam zaniżone albo zawyżone delikatnie, najgorzej wypadł mi mocznik w surowicy, 11 przy normie 17-49. :roll:



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Szwankujące zdrowie
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-29, 14:58   

Rainbow, będziesz z wynikiem szła do internisty?

Tak sobie z ciekawości wrzuciłam w wyszukiwarkę to, co masz poniżej normy, pojawiło mi się info, że taki wynik widoczny jest np. przy niedożywieniu... Odżywiasz się w normie?

Jak większość rzeczy ma delikatne różnice od normy to też chyba niedobrze, co innego jak jedna, dwie rzeczy...




 
 
Szwankujące zdrowie
Rainbow 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-10-29, 15:46   

Edisni, chyba się przejdę.
Opowiadając na pytanie: ostatnio mam problemy z jedzeniem wiec to pewnie dlatego ;)




Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
Ostatnio zmieniony przez Sourlie 2017-10-29, 15:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szwankujące zdrowie
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-11-05, 20:58   

Czuję się jak hipochondryk :/ coraz gorzej się czuje. Jednak jak na złość wszystkie wyniki mam w normie i tylko dostaje skierowania na kolejne badania i na konsultacje do innych specjalistów ...



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szwankujące zdrowie
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-05, 21:03   

Zakręcona, a co Ci dolega? To może mieć podłoże w psychice.



 
 
Szwankujące zdrowie
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-11-05, 21:23   

eithné, może, zdrowie się psuje, a to zaczęło się od psychiki... to by się okazało, że te wszystkie wizyty i leki były na darmo. Po kolei dochodzą objawy: zaczęło się w sumie od problemów z żołądkiem, później doszła bezsenność, bóle głowy i to takie, że dostałam na nie tabletki na receptę (bo inne nie działają), kołatanie serca i czasami napadają mnie duszności.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szwankujące zdrowie
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-05, 22:27   

Zakręcona napisał/a:
kołatanie serca i czasami napadają mnie duszności.

To były moje objawy somatyczne stresu. Nawarstwiona ilość problemów, stres - nie miało to ujścia i "wyszło" przez problemy zdrowotne. Terapia znacząco zmniejszyła ten problem.
Wiem, że tak silne bóle głowy, które masz, także powstają przez stres, bo znam kogoś kto ich doświadczał. Żołądek chyba najszybciej reaguje na nadmiar problemów i stresu.


Zakręcona, z tego co kojarzę, to chyba za jakiś czas masz wizytę u psychiatry? Porozmawiaj z nim o tych objawach...




 
 
Szwankujące zdrowie
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-11-06, 14:26   

Edisni, za ok. miesiąc mam wizytę. Lekarka wspominała, że problemy z żołądkiem to może przez stres, tym bardziej, że leki średnio pomagają. Przy kolejnych objawach to już dala skierowanie na badania i do specjalistów. Tym kołataniem i dusznościami -już raz to przechodziłam, tylko tak wtedy dało mi to w kość, że w szpitali/ na pogotowiu wylądowałam, ale dosyć szybko mnie wypuścili bo tak jak teraz wszystkie wyniki były w normie.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szwankujące zdrowie
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-06, 21:19   

Zakręcona, w takim razie to bardzo prawdopodobne, że somatyzujesz. Bóle głowy towarzyszą mi często w depresji, ból żołądka - w stresie. To i Twoje duszności wraz z kołataniem to dość często objawy somatyczne problemów z psychiką.



 
 
Szwankujące zdrowie
Milijon 
1 000 000



Wiek: 28
Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 968
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-11-07, 12:44   

To może w końcu się tutaj wypowiem. Mam zapalenie naczyń krwionośnych o podłożu autoimmunologicznym. Bardzo rzadka choroba bez poznanej jak dotąd przyczyny. Nie można tego wyleczyć, można jedynie powstrzymać objawy postępującej niewydolności nerek. Atakowane są we mnie wszystkie naczynia krwionośne włosowate - w nerkach, stawach, żołądku, w oczach. Mam nefropatię, zapalenie stawów i tylko czekam, aż zacznę tracić wzrok.
W liceum przez dwa lata miałam nauczanie indywidualne. Dwa razy w ciągu tych dwóch lat lądowałam w szpitalu z sepsą. Całe życie wszyscy mówili mi, że nie dam rady studiować, bo zdrowie mi nie pozwoli. Nie wiem, czy dożyję końca studiów, ale studiuję.
To nie może skończyć się dobrze. Dzisiaj mam laryngologa, a jutro nie wiem, czy dam radę przejść bez niczyjej pomocy choćby pół kilometra. Takie smutne to życie.




Kiedy przyszłość przestała być obietnicą i stała się
zagrożeniem?
 
 
 
Szwankujące zdrowie
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-11-08, 17:24   

Nie pomyślałam, że bóle głowy i duszności mogą być objawami depresji. Nigdy nie wczytywałam w artykuły o tym jakie depresja może spowodować objawy fizyczne. Taka dygresja: nikt mi nie uwierzy, że moje bóle mają podłoże psychiczne :/ nie wiem czy nie pójść prywatnie: już nie wytrzymuje. Dosłownie nie mam energii na nic. Jeszcze zauważyłam ostatnio, że jakieś takie przekrwione oczy mam. Liczę, że to od mrozu lub niewyspania a nie coś poważniejszego.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szwankujące zdrowie
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-08, 20:01   

Zakręcona, byłaś u psychologa/psychoterapeuty ze swoimi objawami?



 
 
Szwankujące zdrowie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13