Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szwankujące zdrowie
Autor Wiadomość
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1080
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-01-31, 16:13   

WhiteBlankPage., z tą temperaturą to tylko dorzucę, że każdy sam najlepiej siebie zna przy jakiej temperaturze niemal zdycha. Ważne by słuchać swojego organizmu, a nie np. zaprzeczać bo "ej to nie gorączka, nie dramatyzuj" czy coś w ten deseń.

Sezon wirusów w pełni, więc o byle dziadostwo dość łatwo, bo i pogoda taka... rozmemłana.

Ślę dużo zdrowia, szybko wracaj do pełni sił i lepszego samopoczucia. :tuli:




 
 
Szwankujące zdrowie
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2023-01-31, 16:46   

Sweden napisał/a:
z tą temperaturą to tylko dorzucę, że każdy sam najlepiej siebie zna przy jakiej temperaturze niemal zdycha. Ważne by słuchać swojego organizmu, a nie np. zaprzeczać bo "ej to nie gorączka, nie dramatyzuj" czy coś w ten deseń.


Podpisuję się ręką i nogą, znajoma np. dobrze się czuje jak ma zwykle 35 z haczkiem, a czuje jakby miała gorączkę przy 36,8 np., tak że też myślę, że reguły nie ma.

Sweden napisał/a:
bo i pogoda taka... rozmemłana.


A daj spokój, ta pogoda to jakaś masakra... :(

Cytat:
Ślę dużo zdrowia, szybko wracaj do pełni sił i lepszego samopoczucia. :tuli:


:tuli:




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Szwankujące zdrowie
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3500
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-01-31, 18:48   

Zawsze patrzę na wyniki z termometrów z dozą sceptycyzmu. Często ktoś ma zimną skórę i temp. zmierzona w odbycie będzie już inna. Albo wystarczy inny termometr i już wynik inny. Można jeszcze wsadzić specjalny termometr-sondę do przełyku, ale to są skrajne przypadki, bardziej z medycyny ratunkowej. :P

Dorośli chorują głównie na wirusówki. Przy wirusach zwykle nie ma wysokich gorączek, a można czuć się paskudnie. U dzieci częste są bakterie –> gorączka.

Skan pokazujący, że różne części ciała mają różną temperaturę.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Szwankujące zdrowie
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2023-01-31, 18:59   

chiroptera, ja właśnie dzisiaj miałam okazję porównywać temperaturę z dwóch zupełnie różnych termometrów i fakt, były niewielkie różnice.
I tak jak mówisz, temperatura niby nie jest wysoka, a czuje się momentami tak, jakbym miała zemdleć. I ten okropny ból mięśni, luuuuuudzie... (Jak choruje to jestem okrutnie marudna :D )




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Szwankujące zdrowie
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 40
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2023-01-31, 19:17   

chiroptera napisał/a:
Skan pokazujący, że różne części ciała mają różną temperaturę.

Czyli dla lepszego wyniku lepiej dokładnie myć termometr po każdym użyciu :lol: ;)




 
 
Szwankujące zdrowie
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2023-02-01, 11:46   

Od wczoraj utrzymuje się pod 38, taka temperatura u mnie akurat sprawia, że nie jestem w stanie funkcjonować. Boli mnie każdy mięsień i średnio wychodzi mi nawet wstawanie z łóżka. A wiecie co jest najgorsze? Że mam wyrzuty sumienia, że wezmę L4 będąc na home office :facepalm:



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Szwankujące zdrowie
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-02-01, 11:57   

WhiteBlankPage. napisał/a:
że wezmę L4 będąc na home office


Bo home office, to nie praca? ;)




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Szwankujące zdrowie
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 40
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2023-02-01, 12:15   

WhiteBlankPage. napisał/a:
Że mam wyrzuty sumienia, że wezmę L4 będąc na home office

Praca nigdzie nie ucieknie, a zdrowie masz jedno na całe życie. Spotkałem się z wieloma wyrzutami z powodu brania zwolnienia i jest to zaskakująco częste. Trzeba odchorować. Pracodawca sobie poradzi :)




 
 
Szwankujące zdrowie
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2023-02-01, 12:48   

Yennefer, nie nie, na zasadzie: a może dałabym radę przy tym kompie jednak wysiedzieć, a nie od razu zwolnienie... No ale jak wstałam po wodę to średnio mi się widzi jakiekolwiek siedzenie przy kompie, totalnie nie mam sił.

kova84, no staram się tak myśleć, że muszę to wyleżeć, bo jak nie, to będzie tylko gorzej.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Szwankujące zdrowie
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-02-01, 17:01   

WhiteBlankPage., nie miej wyrzutów, że jesteś na L4. Zgadza się z przed mówcą, zdrowie masz jedno o dbać o nie trzeba.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szwankujące zdrowie
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2023-02-01, 17:33   

Zakręcona, wiem, wiem, staram się odrzucać to myślenie, dziękuję :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Szwankujące zdrowie
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 253
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2023-02-05, 10:35   

zawaliło mi zatoki :|



 
 
Szwankujące zdrowie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2023-02-14, 10:33   

kova84 napisał/a:
Jak u mnie jest ponad 37 to zastanawiam się nad spisaniem testamentu

:smutna piątka:
Tyle, że brak mi siły na spisanie go.

Ale moja szefowa ma podobnie, temperatura ciała ok. 35,5 i jak mi się zdarzyło mieć około 37 i dzwonię że "Idę do lekarza bo mam gorączkę krwotoczną" to tylko pytanie: -"Ile?" -"37,2" -"o cholera, leż, deklaracje będą czekać"
Przysięgam. Tak przebiega rozmowa. :D

Edit.
Tylko potem głupio się czuję jak lekarzowi mam powiedzieć, że gorączkuję.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Szwankujące zdrowie
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-05-11, 18:38   

Ja już wariuje. Mam uczucie jakby coś w stanęło w gardle... Jadłam kebaba i taki duży kęs wzięłam, ale połknęłam go. Tak mi się wydawało, znaczy ja nie wiem. Bo jak połknęłam go to tak mam uczucie, że coś w gardle stanęło. Jednak mogę normalnie oddychać i połykać. Kebaba dokończyłam i wodę piłam. Tak jakby miałam atak paniki... Też mam na tle nerwowym takie uczucie jak ktoś mnie dusił. To jest najgorsze, że nie wiem czy coś mi naprawdę jest czy to wszystko na tle nerwowym.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szwankujące zdrowie
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-07-06, 13:28   

Bardzo boli mnie gardło + wczoraj miałam najwyższą temperaturę w całym swoim życiu - 39,5.. myślałam, że nie wyrobię, nawet przy covidzie nie była taka wysoka, bo wtedy miałam raptem 38,6.. Masakra :(



 
 
Szwankujące zdrowie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 11