Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szwankujące zdrowie
Autor Wiadomość
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-01-14, 06:34   

Jeśli o mnie chodzi to wiem, że to antybiotyk. :) Z tym, że nie stosowałam jego od razu. Najpierw próbowałam maścią z witaminą A, potem vratizolinem (typowo na opryszczkę), potem miałam już takie dziwne strupki czy coś w tym stylu, więc stwierdziłam , że spróbuję Tribioticu. :P Nawet nie miałam czasu, żeby iść do lekarza. :/



 
 
Szwankujące zdrowie
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2081
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-01-14, 22:18   

I ja wiem, że zawiera antybiotyki. Na szczęście zdarza mi się go używać już w ekstremalnych sytuacjach i jest mega skuteczny, a skutków ubocznych nie widać. :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Szwankujące zdrowie
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-19, 16:41   

Od jakiegoś tygodnia czuję ucisk w sercu, aktualnie serce bije inaczej niż zwykle - można rzec ze niezbyt dobrze to brzmi, eh. Muszę poobserwować po czym to się tak dzieje, może poczekam z tydzień i pójdę do lekarza bo jestem typem człowieka który przejmuje się za bardzo, mam po prostu nadzieję, że to nic groźnego. (w przeszłości chodziłam co roku do kardiologa, szmery w sercu)



Ostatnio zmieniony przez 2020-03-19, 16:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szwankujące zdrowie
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-03-19, 16:47   

Jak to znajomy lekarz twierdzi: „Nadchodzący zawał serca to nie jest uczucie, które da się pomylić z czymkolwiek innym…”.



 
 
Szwankujące zdrowie
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-19, 16:55   

Krzysiu, helena, mam zawał! A tak serio to nie pocieszasz. ;_;



 
 
Szwankujące zdrowie
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-03-19, 17:10   

Przepraszam, starałem się…



 
 
Szwankujące zdrowie
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1412
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-03-19, 22:06   

krzywdaurojona, czasem tak jest, że ze stresu człowiek ma wrażenie, że boli go serce. Nie jestem ekspertem i mogę się odnieść tylko do swojego przypadku ale często mam tak, że pod wpływem stresu (małego lub dużego), moje serce bije w dziwny sposób, nie potrafię tego opisać, ból też się pojawia. Kiedyś chodziłam na różne specjalistyczne badania w kierunku chorób serca i jedyne co mi wyszło to tachykardia. Niedawno pod wpływem dużego stresu moje serce znów zaczęło bić w ten dziwny sposób i trwało to trochę długo ale jak się uspokoiłam to przeszło. Przynajmniej teraz wiem, że winowajcą jest stres.



 
 
Szwankujące zdrowie
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-03-23, 16:19   

Odnowił mi się stary uraz w łopatce, boli podczas ruszania, siedzenia, oddychania, kaszlu, boli cały czas.



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Szwankujące zdrowie
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-03-27, 17:55   

Mam zalegającą flegmę w dolnych drogach oddechowych od prawie dwóch tygodni. Nic poza tym, ale strasznie irytujące. Chyba jakoś w tym samym czasie wystąpiło nadmierne pragnienie połączone z potrzebą ciągłego nawilżania gardła - lekką ręką w ciągu dnia wlewam w siebie 5-6 litrów płynów. To już przegięcie w drugą stronę, tylko co zrobić, kiedy tak okrutnie suszy... :roll:



Disqualified as a human being.
 
 
Szwankujące zdrowie
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-03-27, 18:13   

Mustela Nivalis, bierzesz jakiś syrop, robisz inhalacje albo jakieś pastylki/spray nawilżający?



 
 
Szwankujące zdrowie
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-03-27, 18:13   

Nie-e.



Disqualified as a human being.
 
 
Szwankujące zdrowie
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-27, 20:08   

Mustela Nivalis, dlaczego nie-e? :P



 
 
Szwankujące zdrowie
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-03-28, 06:28   

Adenium, bo tak, lol.

Sorki, dziwny humor z rana mi się aktywował, już tłumaczę.
Jestem na drugiej stronie bieguna niż statystyczny Polak jeśli chodzi o farmaceutyki, dopiero jak się przelewam przez ręce może coś łyknę innego, co nie jest suplem z witaminą B12 czy tam D. Zalegająca wydzielina bez kaszlu czy innych objawów grypo- i przeziębieniopodobnych nie wydaje mi się sytuacją na tyle poważną, by brać tabsy, syropy czy cokolwiek innego. A inhalacji nienawidzę całym swoim serduszkiem po przymuszaniu do nich przez pół dzieciństwa.

Do apteki mi bardzo nie po drodze (wyprawa na pół dnia), zamówienie z neta zrobione dziś przyjdzie w czwartek, do tego czasu może przejdzie. W spożywczaku kącik apteczny ma już jedynie hallsy, nawet antylekowi tubylcy wyczyścili wszystko jak leci.




Disqualified as a human being.
 
 
Szwankujące zdrowie
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1680
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-03-28, 17:12   

Mustela Nivalis, aż tak źle?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Szwankujące zdrowie
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-03-30, 18:05   

Kurczę, znowu zrobiła mi się opryszczka na ustach. Na szczęście biorę tabletki na to + smaruję. Najgorsze, że boli mnie cholernie gardło, zrobiły mi się jakieś afty w jamie ustnej, ciężko mi się przełyka ślinę, otwiera usta. Nie mam już pomysłu czym to smarować.



 
 
Szwankujące zdrowie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12