Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Into the Wild - co sądzicie?
Autor Wiadomość
Suicide Samurai
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-11, 02:15   Into the Wild - co sądzicie?

Polecam Wam ten film. Daje bardzo dużo do myślenia, dzięki niemu możecie zobaczyć jak łatwo kogoś skrzywdzić swoimi marzeniami i jak łatwo skrzywdzić samego siebie, ale ukazują się nam też dzięki niemu prawdziwe życiowe wartości. Co w życiu jest ważne. Nie będę Wam tego mówić, sami musicie obejrzeć ten film i wyciągnąć jakąś lekcję. Koniec filmu jest podsumowaniem całego życia głównego bohatera, które skończyło się w dość młodym wieku. Pojawiła się refleksja na temat tego, czy warto być samotnym. Bohater sam rozważał, czy aby życie w głuszy i kompletna izolacja, zapadnięcie się pod ziemię było czymś dobrym. "Mógł zostać mężem, mieć rodzinę". Gwarantuje Wam płacz. Ja płaczę od samego początku. Utwory Eddiego Veddera, mojego ulubionego muzyka są zachwycające! Dodają nastrój filmowi. Emile Hirsch, grający Christophera McCandlessa niesamowicie wpasował się w postać "podróżnika estetę, którego domem jest droga". Film daje do myślenia, ja niesamowicie się wzruszam, bo przypomina mi ważnego w moim życiu człowieka. Film łapie za serce i za umysły. Oglądam go cały czas (od kilku miesięcy) i nie mogę się napłakać, namyśleć. To pierwszy film o którym myślę tak dużo i który oddał to co czuję. Naprawdę, wspaniały film i gorąco polecam.



 
 
Into the Wild - co sądzicie?
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-11, 02:20   

Nie oglądałem, ale czy czasem nie wkradł się tam spoiler? Można ukryć fragment wypowiedzi opcją Spoiler
:

spoiler

.

[ Komentarz dodany przez: Lady Emaleth: 2014-04-11, 07:45 ]
To żeś jej pokazał... :lol:
Kod:
 [spoiler="To jest spoiler"]Tekst spoilera[/spoiler]

To jest spoiler :

Tekst spoilera





Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
Ostatnio zmieniony przez 2014-04-11, 06:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Into the Wild - co sądzicie?
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-04-11, 07:13   

Mój mąż mnie gorąco namawiał do tego filmu, niestety, sam seans to była totalna porażka, bo od pierwszych minut uznał za stosowne wyprowadzać wywód na temat Waldena H.D. Thoreau i mnie tym tak rozpraszał, że wyłączyłam w cholerę. Pewnie kiedyś do tego wrócę, ale póki co mam w planach nadrabianie klasyki. ;)



Disqualified as a human being.
 
 
Into the Wild - co sądzicie?
mneme 


Wiek: 33
Dołączyła: 01 Kwi 2014
Posty: 35
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-04-11, 10:24   

'Into the wild' to chyba mój ulubiony film. Z każdym kolejnym seansem podoba mi się coraz bardziej, jest jak wino. W innych produkcjach, zawsze doszukam się błędów, coś mnie irytuje. A tutaj przeciwnie. Za każdym razem jestem zachwycona. Muzyka, zdjęcia, gra aktorska - dla mnie ten film to majstersztyk.



 
 
Into the Wild - co sądzicie?
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2708
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-04-11, 16:35   

Ooo... Bardzo lubię ten film. Prawie beczałam na nim, po nim. Później się pozbierać nie mogłam.



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Into the Wild - co sądzicie?
nobody5 


Wiek: 32
Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 87
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-05-09, 13:34   

Film mierny, za to książka na podstawie której został nakręcony genialna. W Polsce można ją dostać pod tytułem "Wszystko za życie" autorstwa Jon'a Krakauer'a.
Polecam też "Wszystko za Everest" tego samego autora.




 
 
Into the Wild - co sądzicie?
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-09, 16:46   

Bardzo lubię ten film, zawsze mnie wzrusza. Tak jak napisał nobody5, istnieje książka, niestety nie mogę jej nigdzie upolować. :roll:



 
 
Into the Wild - co sądzicie?
nobody5 


Wiek: 32
Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 87
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-05-10, 13:49   

Hekate napisał/a:
Bardzo lubię ten film, zawsze mnie wzrusza. Tak jak napisał nobody5, istnieje książka, niestety nie mogę jej nigdzie upolować. :roll:


Ja pożyczyłem ją od kolegi. A potem kupiłem przez allegro, niestety sam ją teraz pożyczyłem i pewnie już jej nie zobaczę :P
Ale pamiętam, że gdzieś ją w pdf widziałem.




 
 
Into the Wild - co sądzicie?
CzarneOceany20
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-30, 00:03   

Oglądałem, cóż, główny bohater zrobił to co mnie zapewne czeka w niedalekiej przyszłości, kiedy już zupełnie rozczaruje mnie cywilizacja.
:

Niestety pokazuje realne zakończenie takiej decyzji - śmierć, w przypadku tego filmu przez zatrucie, ale ile jest czarnych scenariuszy - odmrożenie, atak dzikiego zwierzęcia, ukąszenie...

Chyba lepiej zostać w czterech ścianach. :lol:




 
 
Into the Wild - co sądzicie?
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-06-22, 20:23   

Uwielbiam ten film, widziałam go kilkakrotnie i za każdym razem coś we mnie porusza. Myślę, że bez naciągania mogę stwierdzić, że to jeden z mojej TOP 10 filmów, które widziałam. Moim zdaniem każdy powinien go zobaczyć ;)



czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Into the Wild - co sądzicie?
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-25, 15:30   

pinkrabbits, całkowicie podpisuje się pod Twoją wypowiedzią. :) Świetny film.



 
 
Into the Wild - co sądzicie?
eeyore 



Wiek: 34
Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 7
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-09-15, 22:22   

Pamiętam, że po obejrzeniu tego filmu poleciałem do empiku i kupiłem książkę oczywiście tego samego dnia ją przeczytałem. Polecam warty obejrzenia.



Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać – mruknął Osiołek – i świat jest taki ładny. A potem przychodzi ktoś i pyta: „jak się dziś czujesz?” I zaraz okazuje się, że okropnie...
 
 
Into the Wild - co sądzicie?
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-01, 10:29   

pinkrabbits napisał/a:
Moim zdaniem każdy powinien go zobaczyć

Dokładnie.




 
 
Into the Wild - co sądzicie?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12