Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Oddanie dziecka do adopcji

Oddając dziecko do adopcji najlepiej wybrać:
Dom Dziecka
3%
 3%  [2]
Adopcję ze wskazaniem
66%
 66%  [36]
Okno Życia
16%
 16%  [9]
Oddanie dziecka do adopcji jest zawsze błędem i nie należy go popełniać
5%
 5%  [3]
Nie wiem/wisi mi to
7%
 7%  [4]
Głosowań: 54
Wszystkich Głosów: 54

Autor Wiadomość
LalaEś 



Wiek: 32
Dołączyła: 05 Maj 2016
Posty: 190
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-12, 17:52   

Scarlet Halo napisał/a:
co myślicie o ludziach decydujących się na oddanie dziecka do adopcji?

jeśli nie są gotowi i wiedzą, że swoim postępowaniem, swoim wychowywaniem zrobiliby krzywde dziecku to uważam, że lepiej tak niż zabić to dziecko. Choć sama bym raczej dziecka nie oddała, nie umiałabym z tym żyć.




"- Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!"
 
 
 
Oddanie dziecka do adopcji
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-08, 08:09   

Scarlet Halo, nie jestem w stanie powiedzieć, co myślę o ludziach, którzy oddali swoje dziecko / dzieci do adopcji, aczkolwiek mogę się wypowiedzieć, jak to wygląda z perspektywy dziecka, które właśnie zostało oddane do adopcji, czyli według mnie po prostu porzucone. Moja matka mnie najzwyczajniej nie chciała, mimo, że moją podobno 2 - 3 lata starszą siostrę zachowała przy sobie. Dla mnie po prostu nie było w tej rodzinie miejsca, najzwyczajniej nikt mnie tam nie chciał. Trafiłam do adopcji, niby mam rodzinę, ale w ogóle nie czuję się tutaj dobrze. Uważam, że w domu biologicznej matki byłoby mi znacznie lepiej, niiż tutaj, nawet, gdyby była tam bardzo duża bieda. Może tam czułabym sie kochana, a tutaj to przeżywam jedynie piekło. Niestety. Jako, że nigdy nie posiadałam poczucia, że mam mamę i tatę teraz najzwyczajniej nie wiedziałabym, jak być rodzicem, jak postępować z dzieckiem, żeby było dobrze. Po prostu nie wiem, jak dziecko odbiera różnego rodzaju zachowania ze strony rodziców, bo sama nigdy ich nie miałam. Mam braki w tym zakresie.



 
 
Oddanie dziecka do adopcji
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1675
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-12-29, 15:19   

Jestem za adopcją ze wskazaniem. Nie wiem dlaczego. Pewnie dlatego nie chcę mieć dzieci, polegam na środkach antykoncepcyjnych... Pewnie nie będę miała za co tych dzieci wychować a wolałabym by moje trafily do dobrych i kochanych domów.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Oddanie dziecka do adopcji
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-12-29, 19:55   

Chyba jestem za, jeśli to nie jest fanaberia, a potrzeba. Jeśli dziecko miałoby być bardziej kochane niż przy biologicznych rodzicach... Niektórzy po prostu się nie nadają na rodziców i robią swoim pociechom straszną krzywdę.
Jeśli chodzi o swoje dzieci... Trudno mi powiedzieć. Wiem, że jestem potworem i popaprańcem i po pierwsze nie chciałabym, by ktokolwiek musiał przejmowač i męczyć się z genami moimi i mojego ojca. Nawet jeśli jestem opiekuńcza i potrafię o kogoś oddać. Z innej znów strony nie zniosłabym wiecznego płaczu małych dzieci itp. Jak już, chyba właśnie adopcja byłaby dobrym pomysłem, jeśli chciałabym kogokolwiek wychowywać.




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Oddanie dziecka do adopcji
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14