Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Adriaen
2015-08-10, 18:23
Sieci komórkowe

W jakiej sieci masz telefon?
Play
35%
 35%  [32]
Plus
18%
 18%  [17]
Orange
23%
 23%  [21]
T-Mobile
17%
 17%  [16]
Heyah
3%
 3%  [3]
Nju Mobile
0%
 0%  [0]
TuBiedronka
1%
 1%  [1]
Głosowań: 78
Wszystkich Głosów: 90

Autor Wiadomość
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-30, 20:31   

antymon, zdarzało się, ale nie zawsze.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Sieci komórkowe
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-12-30, 20:37   

Pytam, bo siostra znajomej potrafi za każdym razem przekroczyć limit. A ja nie wiem co by trzeba było robić. Z drugiej strony u mnie internet w komórce to raczej kaprys i sposób ulokowania kasy- co 3 mce trza doładować konto, prawie wszyscy w play więc kaska nie leci, a hajs się musi zgadzać, czyli gdzieś go trzeba utylizować. Przedtem zdarzało się niekontrolowane ssanie z kąta po wygaśnięciu pakietu, ale muszę pochwalić - w końcu wprowadzono smsy informujące o końcu usługi.



Este blestemata
 
 
Sieci komórkowe
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-12-30, 20:43   

Ja mam internet w telefonie nieograniczony i dobrze, bo kiedy korzystałam z normalnych pakietów to zawsze było dla mnie za mało. :roll:



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Sieci komórkowe
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-30, 20:45   

antymon, jeśli oglądasz coś na yt/słuchasz muzyki to bardzo łatwo się pozbyć pakietu. Ja mam pakiet też m.in. dlatego, żeby mi nie ściągało hajsu jak przez przypadek włączę internet, :lol: ale to akurat najmniej ważny powód. Mam to szczęście, że i jest informacja jak wykorzystam pakiet i po prostu zwalnia do 32 kbit/s(tzw. lejek), więc "wiesz, że coś się dzieje". :P



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Sieci komórkowe
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-30, 20:45   

Ja mam 1Gb i spokojnie wystarczyłoby mi połowa z tego, bo i tak większość jestem na wi-fi. Może gdyby ten internet był szybszy, wykorzystywałabym go więcej. :roll:



 
 
Sieci komórkowe
omega 


Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 34
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-11, 16:59   

księżycowa napisał/a:
plusie raczej będziesz mieć nawet w górach czy na krańcu świata
Właśnie na krańcu Polski nie mam zasięgu. :D To już nie problem, przenoszę się do Virgin. Polecam tym, którzy niewiele dzwonią - od 0zł do 19zł na miesiąc.



Ostatnio zmieniony przez EverPaiin 2016-12-11, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sieci komórkowe
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-12-12, 15:12   

Ludzie, trzeba mi sieć komórkową z której będę mieć darmowe smsy. Teraz mam z heyah i z heyah do heyah mam darmowe, ale wkurza mnie to, że co 5 dni muszę ładować konto. Jest jeszcze jakaś sieć z taką ofertą?



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Sieci komórkowe
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-12-12, 19:26   

Cirnellé, na kartę czy na abonament?



:myszka:
 
 
Sieci komórkowe
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-12-12, 20:07   

aga_myszka, na kartę.



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Sieci komórkowe
Hades 
Persona non grata.



Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 236
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-12-12, 20:15   

Cirnellé, Play ma całkiem sensowną ofertę. Formuła 3w1. Doładowujesz co miesiąc za 14 zł, nielimitowane smsy do wszystkich sieci i minuty do Play. Przy okazji chyba jeszcze można włączyć rok internetu za darmo (1GB) i w pakiecie dorzucają chyba 1GB, albo 2GB, nie pamiętam.



I am not in danger.
I am the danger.
 
 
Sieci komórkowe
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-12-12, 20:21   

Hades napisał/a:
Play ma całkiem sensowną ofertę. Formuła 3w1. Doładowujesz co miesiąc za 14 zł, nielimitowane smsy do wszystkich sieci i minuty do Play. Przy okazji chyba jeszcze można włączyć rok internetu za darmo (1GB) i w pakiecie dorzucają chyba 1GB, albo 2GB, nie pamiętam.

Jestem od ponad miesiąca w formule 3w1 i to jest to, co było potrzebne mojemu niewielkiemu budżetowi. Z zasięgiem, przynajmniej na moim zadupiu, nie ma problemu. (A, że IP wskazuje, że Twoje zadupie jest bliskie mojemu, to powinnaś być zadowolona.) :P ;)




Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Sieci komórkowe
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-02-15, 18:29   

Przeniosłam się jakiś czas temu do Play. Zależało mi na nowym telefonie, więc wybrałam abonament. Niestety, wyszło 60 zł (wraz z ubezpieczeniem wyświetlacza). Póki co, jest w miarę w porządku. Chociaż nie wiem, czy to była dobra zmiana.

Może lepiej było zostać w T-Mobile. Chociaż ostatnio nie raz wartość faktury różniła się od ceny świadczonych usług...




 
 
Sieci komórkowe
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-02-15, 18:35   

Jestem w heyah na kartę odkąd miałam swój pierwszy telefon(czyt. nokię 3310 w drugiej klasie podstawówki której używałam do dzwonienia do rodziców kiedy byłam sama w domu) i w sumie powiem, że to nie najlepsza sieć. Z internetem tak sobie. W sumie jestem w tej sieci bo mam tam darmowe esemeski do chłopaka, a on do mnie(bo też ma z heyah), bez płacenia i żadnych pakietów. Więc pewnie gdyby nie to, że nie chce mi się szukać bo w sumie dobrze mi tak jak jest to pewnie byłabym w Play. Ale jak na razie nie planuję zmiany sieci, przez wyżej wymienione smsy które są dla mnie dużym udogodnieniem.



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Sieci komórkowe
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-15, 20:33   

Jestem w Playu od... 8 lat? 10? Wielu, nigdy mnie nie skrzywdzili żadnym abonamentem. Byłam zdziwiona, bo ze dwa razy konsultant zamiast na siłę wciskać mi nowy telefon uprzedził, że na tę chwilę nie ma dla mnie ciekawych telefonów, więc warto przedłużyć umowę o rok ze starym i poczekać na coś ciekawszego na rynku. Obecnie do Pleya przeniosła się również moja mama. Mamy abonament za 125 zł (wliczając raty 20 zł za dwa telefony), LG k10, morze internetu, smsów, mmsów i rozmów. Faktury zgadzały mi się za każdym razem z tym, co zapowiadały osoby przedłużające mi umowę i z faktycznie wykorzystanymi usługami.



 
 
Sieci komórkowe
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-07-19, 17:11   

Zauważyłam że od paru dni mój telefon ma jakiś problem, ale nie jestem do końca pewna czy chodzi o telefon czy właśnie o sieć. Otóż dostaje powiadomienie że dostałam sms, tylko że w momencie kiedy ono do mnie przychodzi to pisze na nim że smsa dostałam np 40-50 minut temu. Wiecie o co chodzi? Chyba nie umiem inaczej wytłumaczyć. Jak myślicie, to telefon czy sieć?



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Sieci komórkowe
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16