Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Asian World
Autor Wiadomość
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-04-16, 19:06   

Mustela Nivalis, po polsku. Jestem tak naprawdę dzieckiem, a mój poziom angielskiego to jakiś słaby żart :oops:
Ogólnie od początku całej swojej przygody z Azją nie fascynowałam się jakoś szczególnie dramami, ale postanowiłam obejrzeć jedną i nie pożałowałam tego wyboru! :D Oprócz wspomnianej wcześniej dramy oglądam także ''Blood' i ''Touch Your Heart''. Moja wiedza w tym zakresie jest jeszcze uboga, ale chcę sięgnąć w najbliższym czasie po więcej seriali wyprodukowanych w Azji ^^




Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Asian World
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-04-17, 23:48   

A polecicie jakąś dobrą dramę, o miłości, koreańską, ale jakoś mało szablonową? Jakoś dawno nic mnie nie zainteresowało, a obejrzałabym coś dobrego.



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Asian World
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-04-18, 07:33   

Primrosetta, witamy w dramalandzie w takim razie!
Masz może konto na mydramalist? Szukam przyjaciół. :P



thunderstruckk napisał/a:
A polecicie jakąś dobrą dramę, o miłości, koreańską, ale jakoś mało szablonową? Jakoś dawno nic mnie nie zainteresowało, a obejrzałabym coś dobrego.


Może być trudno o nieszablonowość. W końcu to koreańskie dramy. :D
Zostawię kilka tytułów, ale może być słabo, bo rzadko trafiam na dobre pozycje z tego gatunku.
- Just Between Lovers
- The Smile Has Left Your Eyes
- Come and Hug Me - tu miesza się wiele wątków, ta miłość tu bez fajerwerków, nie tak silnie na pierwszym planie
- Fight For My Way - komediowa, oparta na życiu jakiegoś słynnego sportowca
- Bad Guy oraz The Innocent Man/Nice Guy -> to są szablony w uj, ale ogólnie całkiem spoczko
- Where Stars Land albo Tomorrow With You, chociaż tutaj główne bohaterki jakoś mnie drażniły :P
- Secret Love Affair




Disqualified as a human being.
 
 
Asian World
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-04-18, 08:33   

Mustela Nivalis, pewnie!

https://mydramalist.com/dramalist/Handsbloody

<<< Dodano: 2019-08-22, 18:37 >>>


Zaczęłam Goblina i na razie jest fantastyczna. Relacja Ponurego Żniwiarza i Goblina jest naprawdę zabawna, a soundtrack to dla mnie jakaś bajka. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to chwilami denerwująca główna bohaterka :c Jak skończę, to podzielę się swoimi odczuciami :D




Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Asian World
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-08-22, 18:18   

Primrosetta, zacna drama. :)

Oglądałam dwa razy, raz sama, niecierpliwie wyczekując napisów, drugi raz przeciągając kumpelę na dramową stronę mocy i, o dziwo, wcale się nie nudziłam podczas powtórnego seansu. Niestety, zapał znajomej się chyba nieco ostudził po wtopie, jaką było Touch Your Heart, z goblinowymi second leadami, Żniwiarzem i Sunny. :<

Ost też w punkt.

Ja natomiast jestem po paru odcinkach "Hotelu Del Luna", może jeszcze nieco za wcześnie na wydawanie takich osądów, ale póki co to taki odwrócony Goblin. :P IU jest tam tak śliczna, że aż boli.




Disqualified as a human being.
 
 
Asian World
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-08-22, 18:25   

Mustela Nivalis, O, oglądałam jedną dramę z IU. Dream High, ja bym powiedziała, że taka trochę starsza. Nie była jakaś fantastyczna, ale się nie nudziłam. Czekałam niecierpliwie na momenty Jasona i Pilsuk, ale było ich dość mało, kolejny smutek :c A Dream High 2 jest o przynajmniej dwa razy gorsze jak na razie, ale nie jest masakrycznie. Okropnie nie podoba mi się tam postać Jaebuma, wrr


<<< Dodano: 2019-11-10, 11:57 >>>


Wie ktoś czy można gdzieś obejrzeć 100 Days My Prince oprócz drama online, najlepiej po polsku? Na już wspomnianej stronie coś się stało z odtwarzaczem :/




Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Asian World
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-11-10, 12:58   

Primrosetta, próbowałaś u źródła? Dramę tłumaczyła grupa Baka Fansubs, najprawdopodobniej napisy są na ich stronie/forum, pozostaje tylko skołować RAW-y z internetów, zazwyczaj chyba też puszczają linki do nich przy okazji tłumaczeń.



Disqualified as a human being.
 
 
Asian World
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-24, 21:05   

Ostatnio wkręciłam się w dramy.W łaśnie oglądam moją drugą dramę "Mother" i jestem pod wrażeniem.



 
 
Asian World
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-03-27, 18:25   

Mother to zaiste zacna drama! Napisałabym też, że wyróżnia się nawet na tle przerobionych ich setek, ale jak się sięga raczej po paździerze (jak ja) to nic dziwnego :lol: .



Disqualified as a human being.
 
 
Asian World
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-27, 19:45   

Mustela Nivalis, a 3 Nen A Gumi: Ima kara Mina-san wa, Hitojichi Desu widziałaś? Moja pierwsza drama, na mnie zrobiła wrażenie, daje do myślenia.



 
 
Asian World
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-03-27, 20:14   

Widziałam, rollercoaster. :P
No i Masaki Suda w roli belfra - to było przedziwne doświadczenie, ale bardzo pozytywne, facet jest bardzo wszechstronny i wyrazisty.




Disqualified as a human being.
 
 
Asian World
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11