Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Euphoriall
2020-01-31, 08:03
Ślub z muzułmaninem to chyba nie jest dobry pomysł...
Autor Wiadomość
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2014-04-05, 18:08   Ślub z muzułmaninem to chyba nie jest dobry pomysł...

http://wyborcza.pl/duzyfo...e_w_Polsce.html

PS. 15 lat za zabójstwo z premedytacją matki czworga dzieci... Już dawno, doszedłem do wniosku, że prawo ma niewiele wspólnego ze sprawiedliwością. Żeby choc trafił do sztywnej celi... Ale na pewno tak się nie stanie, bo władze więzienia chcę miec święty spokój.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Ślub z muzułmaninem to chyba nie jest dobry pomysł...
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-04-05, 18:58   

Czytałem, czytałem... No tak, inna kultura.

"Idą do zaparkowanego tuż obok klatki peugeota. Agnieszka opiera się na ramieniu męża, który cały czas tuli ją i uspokaja. Zanim wsiądą do samochodu, Naeem zatrzyma się, spojrzy żonie w oczy i powie:

- Jeszcze tylko chwila."

Nóż się w kieszeni otwiera.




dead but delicious
 
 
Ślub z muzułmaninem to chyba nie jest dobry pomysł...
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-04-06, 09:51   

A moglbys przekleic caly artykul? Dla jednego byc moze ciekawego nie chce wykupywac pakietu wyborczej, bo jakos mnie nie przekonala.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Ślub z muzułmaninem to chyba nie jest dobry pomysł...
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-06, 14:41   

Ukryta Wiadomość:
Zaloguj się, aby zobaczyć tą wiadomość
--- Log in to see the message ---




Ostatnio zmieniony przez 2014-04-06, 15:02, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Ślub z muzułmaninem to chyba nie jest dobry pomysł...
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-04-06, 14:42   

Prosze polaczyc moje posty, nie mam takiej mozliwosci.

Artykul przeslala mi Em., dziekuje :)

Jest faktycznie wstrzasajacy. Wydaje mi sie, ze moge go odbierac osobiscie bo sama jestem zona muzulmanina, zreszta czytalam juz sporo takich historii. Najgorsze jest to, ze ten facet albo na tyle manipuluje ludzmi zeby uwazac, ze faktycznie nic nie zrobil, albo zwyczajnie tego nie widzi bo jest nauczony takoej kultury. Boli takze pogodzenie sie z sytuacja tej dziewczyny, Agnieszki. Ze tak musi byc. Nie znajduje na to slow.

Bardzo sie boje czegokolwiek napisac o malzenstwach z muzulmaninem, bo wszystko bedzie odbierane jako ich obrona. Ja zyje z muzulmaninem bardzo liberalnym, zreszta znam takich bardzo wielu. Nie mowie ze kiedys nie wyjdzie swinia z kazdego z nich, bo oczywiscie ryzyko jest... wybaczcie, zawsze kiedy czytam tego typu artykul , am potrzebe wytlumaczenia sie. Po prostu czuje, ze powinnam zabrac glos, ze tego sie ode mnie oczekuje, odpowoedzi na pytanie o to dlaczego ludzie mimo tych historii sie z nimi lacza, z wyznawcami islamu.

Nie bardzo wiem jak to ujac zeby nie zabrzmialo jak oskarzenie w strone tej kobiety, Agnieszki, bo nie tak to ma byc... ale to bylo zgodne z jej sumieniem. Tak, wiem, pojdzie atak. Ale przeczytajcie to.nie zgadzam sie z tym, co powiedziala, ze sama sie o to prosila, ze ma co chciala, bo to nie tak. Kazda religia ma ostrzejsze i mniej ostre zakazy oraz nakazy, sankcje. Nie wiem dlaczego zaakceptowala te najostrzejsze, moze taki typ osoby, pogodzila sie z losem, sama odebrala swoje (jakie swoje, skoro byla do nich zmuszana?) Czyny jako zle, a tak naprawde to byla (moim zdaniem) ogromna manipulacja ze strony jej meza. Ona stwierdzila, ze kara ktora ja spotka bedzie sprawiedliwa, ale mylila sie.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Ślub z muzułmaninem to chyba nie jest dobry pomysł...
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-06, 15:13   

Nie jest to pierwszy taki artykuł, który wpada mi w "ręce". Mam za sobą też wiele przeczytanych wywiadów no i książek, podobno opartych na prawdziwych historiach.
Na tyle, na ile poznałam tę religię i to, co ona robi z umysłem już małych dzieci, to wiem, że bałabym się zaufać komukolwiek z tego wyznania. Od dziecka uczą ich poglądów tak innych niż moje, że nie wyobrażam sobie dzielić z kimś takim dom... Nie mówiąc już o całkowitym zaufaniu.
W głowie mam cały czas historię jednej Polki lub Angielki (nie pamiętam dokładnie), której mąż, islamista po latach wspólnego pożycia zamordował ją, bo nie chciała przez długi czas się w czymś z nim zgodzić. Przeraża mnie to.




 
 
Ślub z muzułmaninem to chyba nie jest dobry pomysł...
Indifference 


Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 44
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-10-28, 22:37   

Znam kilka osób tego wyznania, z różnych krajów. Cóż... nie chcę tu wyjść na osobę nietolerancyjną. Kilkoro z nich jest na prawdę w porządku. Większość jest ok, jeśli chodzi o relacje czysto koleżeńskie. Obserwując jednak ich związki z europejkami... tutaj czar pryska. Na początku zwykle jest fajnie. Potem są zakazy, zmuszanie do przyjęcia ich religii, bicie. Ciekawe jest to że te kobiety mimo tego jak są traktowane chcą odejść ale nie umieją. Nie umieją bo 1) Oni wiedzą jak nimi manipulować, wiedzą ze wrócą jeśli odpowiednio to rozegrają 2) (Nie wiem czy to się nazywa jakoś fachowo ?) Zjawisko miłości ofiary do swojego kata, uzależnienia psychicznego od niego.



Art never comes from happiness
 
 
 
Ślub z muzułmaninem to chyba nie jest dobry pomysł...
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-28, 22:48   

Indifference napisał/a:
Ciekawe jest to że te kobiety mimo tego jak są traktowane chcą odejść ale nie umieją. Nie umieją bo 1) Oni wiedzą jak nimi manipulować, wiedzą ze wrócą jeśli odpowiednio to rozegrają 2) (Nie wiem czy to się nazywa jakoś fachowo ?) Zjawisko miłości ofiary do swojego kata, uzależnienia psychicznego od niego.
Jest jeszcze trzeci powód. Kobiety bardzo często myślą schematem "wiem że się pakuję w związek z alkoholikiem/damskim bokserem/muzułmaninem, ale ja go zmienię".



 
 
Ślub z muzułmaninem to chyba nie jest dobry pomysł...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13