Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
Autor Wiadomość
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-10, 17:52   

Za nic w świecie niemoge wgrać windowsa, po wgraniu pliku ntdlr. którego wówczas brakowało wciaż nie moge wgrać systemu. Oczywiście piny i ustawienia biosu są dobre i nie powino być problemów a jednak wciąż czegoś brakuje. :padam:



 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
metanoied 
Dance of Eternity.



Wiek: 32
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 458
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-11-11, 01:21   

Pan O.Z, cholera... Kiedyś miałem dokładnie to samo! Nie pamiętam, jak to naprawiłem, ale znajdę Ci to.



Why are you leaving...?
You trust me because I'm lying.
Only a fool would be this kind to me
You...
 
 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-12, 19:24   

Mój laptop został zalany, już wieeeki temu, a że to złom któremu odpada ekran - łatwiej było kupić nowy. No ale niestety nowy nie należy do mnie już i nie mogę go używać kiedy chcę. Jedynym probleme jest niedziałająca klawiatura a przy połączeniu wi-fi muszę używać skrótu "Fn" i"F2". Tylko jak, skoro nie działają? Da się jakoś... Pominąć tą opcje? Wyłączyć ją? Podłączenie do laptopa kabla od routera jest raczej niemożliwe. Czy mam wyrzucić tego laptopa do elektrośmieci czy da się go jeszcze poratować? :oops:



 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
metanoied 
Dance of Eternity.



Wiek: 32
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 458
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-11-12, 19:43   

Oyakaell, bardzo prosto :) podejrzewam, że masz Windows 7, więc wchodzisz w Panel Sterowania > Sieć i Internet > Centrum sieci i udostępniania > (po lewej stronie) Zmień ustawienia karty sieciowej.

I teraz klikasz prawym na Połączenie sieci bezprzewodowej i wybierasz Włącz :)

Pan O.Z, XP czy Win7?




Why are you leaving...?
You trust me because I'm lying.
Only a fool would be this kind to me
You...
 
 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-12, 22:35   

metanoied, dziękuję, sprawdzę przy najbliższej okazji :3


<<< Dodano: 2014-11-13, 19:41 >>>


metanoied, nie działa, jest włączone ale jest czerwony "x"...




 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-13, 20:56   

Zastanawiałam się, co może powodować problemy, jakie mam od pewnego czasu z otrzymywaniem i wysyłaniem wiadomości na gg. Dzisiaj chciałam mężowi wysłać jakiś link tą drogą - nie doszedł do niego, choć w moim okienku pojawił się jako wysłany. Figuruje on również w archiwum (tylko moim). Kiedyś część wiadomości nie dochodziła do niektórych moich rozmówców, lub dochodziła ucięta (teraz też się tak zdarza), ale po prostu myślałam, że to wina problemów pogodowych, które powodowały przerwy w dostawie internetu/prądu. Ten problem jest już dawno rozwiązany, a wiadomości nadal mi wcina. Co może to powodować? Dodam, że wolałabym nie zmieniać komunikatora, bo siła mojego przyzwyczajenia jest większa.

Druga sprawa.
Jeśli należę do jakiejś grupy na fb, czy jej administrator może wyłączyć dla mnie dostęp do załączników pojawiających się na niej? Notorycznie dostaję informację, że nie posiadam uprawnień, aby je oglądać. Rozmawiałam z innymi członkami grupy, oni widzą je bez problemu. Również kiedy ktoś z tej grupy korzysta z grupowego rozsyłania zaproszeń na jakieś imprezy, ja takowych nie dostaję. Jakie jest prawdopodobieństwo, że to błąd systemu, a nie cyberostracyzm? :D




Disqualified as a human being.
 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
metanoied 
Dance of Eternity.



Wiek: 32
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 458
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-11-13, 21:59   

Czytam Twój post i w obydwu kwestiach jedyne, co mi się ciśnie na usta to jedno wielkie LOL...

Nie spodziewałem się tu tak pokręconych problemów. Co do gadu - albo serwer, albo Twój sprzęt. Pierwsze sprawdzisz używając np przez około tydzień nowo stworzonego numeru. Zobaczysz, czy problem będzie dalej występował. Jeśli tak, to już na starym numerze pozostaje przetestować gg na innym urządzeniu (pc/laptop/smartfon/tablet, w zależności, co masz)

Co do grup, sprawdzę i dam znać :)




Why are you leaving...?
You trust me because I'm lying.
Only a fool would be this kind to me
You...
 
 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-14, 19:34   

metanoied, XP zostaje jestem oldem. :D



 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-14, 22:08   

Czy jest na sali fotograf? mam pytanie o sprzęt Kodak P880. Kupiłem właśnie używkę w świetnym stanie za 300zł i nie wiem czego się spodziewać. Towar jeszcze do mnie nie dotarł. Czytałem recenzje, wszystkie mówią, że super, ale to recenzje z czasu wyjścia aparatu na rynek, czyli prawie sprzed 10 lat... Może mi ktoś szybko powiedzieć, czy nie wtopiłem pieniędzy? Wiem, że to nie jest profesjonalny aparat.



 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-15, 09:05   

Kupiłeś dobrym stanie, i zaplaciles za dobry stan. Zaraz zobaczę jakie są możliwości owego ssprzętu. 10 lat to dużo.

Ok, nie przeplacileś moim zdaniem. Znaczy mogłeś się targować. :P Ale baw się. Dobrze tym aparatem :cacy:




 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
metanoied 
Dance of Eternity.



Wiek: 32
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 458
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-11-24, 01:39   

Pan O.Z, zapomniałem Ci odpisać, wybacz. Szukałem i w sumie jest kilka pomyslow, ale musisz mi napisac konkretnie, jak to u Ciebie wyglada, gdy po wgraniu ntldr chcesz zainstalowac znowu system.



Why are you leaving...?
You trust me because I'm lying.
Only a fool would be this kind to me
You...
 
 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-24, 02:45   

No to d..a zasilacz padł. Pięknie muszę kombinować.



 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-12-02, 14:04   

A ja mam problem z myszką. Ostatnimi czasy wciągnęłam się w The binding of Isaac. W pierwszej "części" myszka działa prawidłowo, natomiast w części nowszej - drugiej, nie mam nawet opcji by wybrać ją spośród urządzeń, którymi mogę sterować. Ach, no i dodam, że opcja myszkowa istnieje dla obydwu części...



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 10:07   

axellya, Tyle wygrzebałem. Otóż jak już wiemy możemy strzelać zarówno z pomocą strzałek jak i myszki. Nie ma jednak możliwości strzelania po skosie. To znaczy, że nasz bohater może naparzać tylko do tego, co ma naprzeciwko – strzelanie jest czterokierunkowe, niezależnie, czy użyjemy myszki czy te klawiatury.
Działa Ci strzelanie lewy przycisk?




 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
bruklinek456
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 20:30   

Kruk napisał/a:
Za nic w świecie niemoge wgrać windowsa, po wgraniu pliku ntdlr. którego wówczas brakowało wciaż nie moge wgrać systemu. Oczywiście piny i ustawienia biosu są dobre i nie powino być problemów a jednak wciąż czegoś brakuje. :padam:


Spróbuj nagrać jakiegoś linuxa (Puppy Linux, Ubuntu, Fedora, OpenSuse) na płyte CD/DVD i zbootuj komputer w trybie Live.




 
 
Problemy techniczne z konfiguracją sprzętu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11