Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Proponuję pomoc
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-15, 13:00   Proponuję pomoc

Zainspirował mnie post meme w "Pomoc w zadaniach"...
Cytat:
Nie wiem gdzie to napisać, ale jeśli ktoś ma problem z niemieckim, to oferuję swoją pomoc. Nie mówię jeszcze totalnie perfekcyjnie i te sprawy, ale jestem dość mocno zaawansowana i potrafię (jak się okazało) wytłumaczyć człowiekowi co nie co. Kiedyś był temat o tym kto może przy jakim przedmiocie pomóc, gdzieś mi go wcięło, to się tu deklaruję. :oops:

Postanowiłam więc takowy temat założyć.

Wiadomo, że nie jesteśmy najlepsi ze wszystkiego, ale zdarzają się dziedziny, które są naszym "konikiem" i chcemy aby inni nie martwiąc się dodatkowo, mogli się bezpośrednio do nas zwrócić o pomoc.

Ja osobiście jestem w stanie pomóc z języka polskiego, nad którym pracuje cały czas (mimo dawno skończonej szkoły) a także rosyjskiego, który staram się udoskonalać i pracować nad nim w praktyce, tutaj w Anglii.
Na forum bywam niemal codziennie, wyjątkiem są dni kiedy wracam późno w nocy z pracy. ;)
Jeżeli temat wyda się zarządowi niepotrzebny z racji istnienia: "Pomoc w zadaniach", proszę o usunięcie. ;)




 
 
Proponuję pomoc
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-03-15, 13:45   

O, super. :) Ja w takim razie właśnie zgłaszam chęć pomocy w języku niemieckim i mogę w interpretacji tekstów także, bo mi po filozofii zostało :) Dawno nie miałam polskiego, ale mogę również pomóc np. w zbieraniu materiałów jeśli ktoś potrzebuje ro rozprawki, eseju czy coś i trochę w formułowaniu (bo za kogoś nie napiszę). ;)



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Proponuję pomoc
CAnn 
Autodestrukcja



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Mar 2014
Posty: 210
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-03-15, 15:37   

Ja chętnie pomogę z matmą. Zakres do matury rozszerzonej włącznie :)



I can be your china doll
If you like to see me fall.
 
 
Proponuję pomoc
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-03-15, 15:39   

CAnn napisał/a:
Ja chętnie pomogę z matmą. Zakres do matury rozszerzonej włącznie :)


To ja się później zgłoszę. :D Akurat uczę się do matury.




 
 
Proponuję pomoc
CAnn 
Autodestrukcja



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Mar 2014
Posty: 210
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-03-15, 15:41   

No problemo. Tylko rozszerzenie jak coś, to bym musiałasobie poprzypominać parę rzeczy. :D



I can be your china doll
If you like to see me fall.
 
 
Proponuję pomoc
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-03-15, 16:40   

Pff, gdzie tam. Ja i rozszerzenie... :lol:



 
 
Proponuję pomoc
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-15, 18:02   

Ja mogę pomóc z chemii jeżeli tylko będę potrafiła (dalej się uczę, więc wszystkiego jeszcze nie umiem). I z francuskiego na podstawach podstawy.



 
 
Proponuję pomoc
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-03-15, 18:17   

Forumowy matematyk się zgłasza. :uszanowanko: W miarę wolnego czasu pomogę każdemu, od podstawówki po studia. Mam też spory zasób egzaminów gimnazjalnych i matur (pp i pr), które mogę przesłać mailem.



:myszka:
 
 
Proponuję pomoc
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-15, 18:32   

Gdyby ktoś miał problem z czymkolwiek dotyczącym języka polskiego (zarówno językoznawstwo jak i literatura), w miarę wolnego czasu mogę coś doradzić i wyjaśnić, od podstawówki aż po studia. ;)



 
 
Proponuję pomoc
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-03-15, 20:09   

Angielski to też u mnie, jeżeli ktoś potrzebuje :)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Proponuję pomoc
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-03-16, 00:45   

Oferuje pomoc jesli chodzi o podstawy francuskiego i jesli ktos chcialby sie wspolnie pouczyc jezyka, to zapraszam. :)



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Proponuję pomoc
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-24, 21:39   

Ja dorzucę od siebie podstawy niemieckiego, głównie w mowie, więc jakby ktoś chciał się przyłączyć do konwersowania, albo potrzebował pomocy z zadaniem na poziomach A1-max B1, to ja chętnie łapki wpakuję, zwłaszcza, że sama mogę się czegoś nauczyć.
I z polskiego, jeśli chodzi o pomoc w wypracowaniach, pomoc w składni, stylistyce, poprawie błędów interpunkcyjnych też w sumie. :)




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2014-10-24, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Proponuję pomoc
Narkomaniak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-24, 22:24   

Algorytmika, programowanie zapraszam. :evil:



 
 
Proponuję pomoc
Promise
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-26, 15:59   

Język polski (Głównie wypracowania, charakterystyki, porównania, rozprawki, opisy, edycja błędów ortograficznych/stylistycznych), szeroko pojęta informatyka - od włączenia komputera, po wyłączenie. :lol:



 
 
Proponuję pomoc
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-26, 16:05   

Promise napisał/a:
edycja błędów ortograficznych/stylistycznych),

Czy błędy składniowe, fleksyjne, interpunkcyjne, leksykalne, frazeologiczne poprawiasz również, czy Twoja edycja ogranicza się do tych dwóch kategorii błędów? ;>




 
 
Proponuję pomoc
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12