Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Żałuję, że żyję
Autor Wiadomość
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-02, 12:05   

nobody.more napisał/a:
Nightmare, do zapalenia świeczki.


Zapale sobie. Kurcze, ale już po święcie zmarłych. :lol:




 
 
Żałuję, że żyję
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-11-02, 13:44   

Nightmare, ja Ci zapalę :krzesło: !!



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Żałuję, że żyję
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-06, 19:34   

Żałuje, że żyje... Żałuje wszystkiego i że jeszcze mam możliwość nabierać tlen w płuca...



 
 
Żałuję, że żyję
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-11-07, 21:51   

We mnie wszystko krzyczy zrób to, zrób to, zrób to. Problemy mnie przytłoczyły i nie umiem sobie z nimi poradzić. :(



Ostatnio zmieniony przez Morcades 2016-11-07, 22:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Żałuję, że żyję
Tony 
Suicide Mission



Wiek: 30
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 58
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-11-09, 01:49   

Kiedyś byłem o krok od tego, wszystko było by juz dawno za mna w koncu zebralem w sobie odwage zeby to zrobic, ale pewna osoba mnie powstrzymała. Obudziłem się następnego dnia i cały czas sobie powtarzałem jak bardzo jej nienawidzę za to że niepozwolila mi tego zrobić... Potem był strasznie ciężki dla mnie okres, meczenie sie z samym soba,ale potem bylo wszystko dobrze,az do teraz. Robię to co lubię (zawodowo), sprawia to że pojawia się na moich ustach usmiech ale problemy caly czas depcza po pietach, ich napór sprawia ze znowu zaluje.



Your eyes are swallowing me, Mirrors start to whisper, Shadows start to see, My skin's smothering me, Help me find a way to breathe...

Seeing as time stood still, The way it did before, It's like I'm sleepwalking, Fell into another hole I got
It's like I'm sleepwalking
 
 
Żałuję, że żyję
niewidzialna_ 


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 21
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-11-10, 22:43   

W sumie to ja też żałuję. Nie wierzę, że coś osiągnę, że będę kimś wielkim. Najdalsza przyszłość w jaka wybiegam to pogrzeb. Mój własny pogrzeb.



Ostatnio zmieniony przez Morcades 2016-11-10, 22:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Żałuję, że żyję
nictakiego 



Wiek: 27
Dołączyła: 13 Paź 2015
Posty: 356
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-11-11, 20:49   

Coraz częściej nawiedza mnie myśl, że lepiej by było, gdybym zniknęła.



 
 
Żałuję, że żyję
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-11-12, 14:12   

nictakiego napisał/a:
Coraz częściej nawiedza mnie myśl, że lepiej by było, gdybym zniknęła.

Też mam takie myśli. :ściana:




 
 
Żałuję, że żyję
Malia 
Wodna Panda



Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lis 2016
Posty: 72
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-11-12, 18:53   

nictakiego napisał/a:
Coraz częściej nawiedza mnie myśl, że lepiej by było, gdybym zniknęła.

Mnie też dręczą...rozmyślanie jak fajnie by było gdyby wszystko się skończyło i nie musiałabym już się o nic martwić. A potem przychodzą wyrzuty sumienia z cyklu 'jak mogę tak myśleć, przecież inni mają gorzej, a ja mam takie szczęście, że żyję w cywilizowanym kraju, głodna nie chodzę, mam gdzie spać, mogę się uczyć'. Potem czuję się jeszcze gorzej i trwam w tym błędnym kole.




 
 
Żałuję, że żyję
Vennie 


Dołączyła: 03 Wrz 2016
Posty: 30
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-11-12, 22:14   

Malia,
Myślenie, że inni mają gorzej więc nie wolno narzekać/smucić się itp. jest jak myślenie, że po co się cieszyć skoro ktoś pewnie ma lepiej. Takie porównywanie do innych.




 
 
Żałuję, że żyję
Kappa 
Kappa



Wiek: 18
Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 996
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-12, 23:31   

nictakiego napisał/a:
Coraz częściej nawiedza mnie myśl, że lepiej by było, gdybym zniknęła.
Mnie też... chciałbym już odejść...



They say we die twice,
Once when the breath leaves our body and once, When the last person we know says our name
 
 
Żałuję, że żyję
Malia 
Wodna Panda



Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lis 2016
Posty: 72
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-11-13, 09:59   

Vennie, wiem, że ten sposób myślenia jest bezsensu, ale mam to zakorzenione w głowie i nie mogę się tego pozbyć. To związane z moim rodzinnym domem i podejściem mojej mamy do sprawy - są ważniejsze rzeczy niż mój weltschmerz oraz szkolną psycholog, do której mnie wysłali na siłę - miałam się poczuć lepiej przez docenienie tego co ja mam, a nie mają np. dzieci w Afryce. Taaaak, bardzo mi pomogło. :evil:



 
 
Żałuję, że żyję
nrk 



Dołączył: 13 Lis 2016
Posty: 18
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-11-13, 12:30   

To czasami się pojawia. Od czasu do czasu. Za każdym razem czuję wewnętrzne rozerwanie, bo wiem, że muszę żyć dla niej, ale jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, że mojeżycie jest kompletnie pozbawione sensu.



- Chcę umrzeć - powiedział.
- Pocieszasz wszystkich - szepnęła. - A kto pocieszy ciebie?
- Musisz mi powiedzieć, bym też mógł zginąć.
 
 
Żałuję, że żyję
Vennie 


Dołączyła: 03 Wrz 2016
Posty: 30
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-11-13, 19:57   

Malia,
U mnie jest nawet podobnie, ale w takich bardziej przyziemnych sprawach (rodzina nie wie o moich problemach i pewnie się nie dowie, bo nie mogę na nią liczyć). Spróbuj skupić się chociaż przez chwilę na sobie, a dopiero później zajmować się innymi. (wiem jak to brzmi, niczym "złota rada", która pomoże na wszystko ;) ) Wyrzutami sumienia czy docenieniem tego co masz nie nakarmisz dzieci w Afryce.




 
 
Żałuję, że żyję
Agata634 



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Lis 2016
Posty: 37
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-13, 20:09   

Malia, mam tak samo. Jak z czymś nie mogę sobie poradzić albo się boję, że znów nie dam rady czegoś dokonać np. jutro mam egzamin na prawko. Bardzo boję i o tym myślę, ale w sferze ucieczki, że to by było proste, nie musiałabym się starać. Potem przychodzą wyrzuty sumienia, że skrzywdziłabym innych, że tyle ludzie poświęcili by mi pomóc, a ja to bym po prostu zmarnowała. No i znów jest błędne koło, żę nie doceniam tego, co mam, co dostałam, że ludzie mają gorsze problemy a ja "z drzazgi w palcu robię k***a teatr dramatyczny". :zastrzel:

[ Komentarz dodany przez: EverPaiin: 2016-11-13, 20:18 ]
Zwracaj uwagę na pisownię, przeciwnym razie Twoje posty nie będą czytelne. Pisząc posty nieczytelne pod względem stylistycznym łamiesz regulamin.




Ostatnio zmieniony przez EverPaiin 2016-11-13, 20:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Żałuję, że żyję
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14