Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
The Walking Dead
Autor Wiadomość
Chambers
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-04, 21:59   

Dość wciągający serial. Czekam na kolejny sezon.



 
 
The Walking Dead
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-07-06, 07:22   

Moim zdaniem im dalej w sezony, tym bardziej wieje nudą - spoko, jak się ogląda na raz cały sezon czy kilka odcinków. Ale gdy czekałam na premiery ostatniego sezonu to byłam trochę rozczarowana, że dzieje się wielkie nic.



Este blestemata
 
 
The Walking Dead
Vitter 
without commitment



Wiek: 31
Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 736
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-07-06, 14:37   

Pierwsze dwa sezony są dobre i na nich powinien skończyć się serial. Później w każdym odcinku coraz mniej się dzieje, a te straszne zombie, to stają się największymi lamusami.



:vitter:
 
 
The Walking Dead
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-07-06, 17:49   

Nie do końca - nasi bohaterzy błąkający się po lasach przez przynajmniej półtorej roku świetnie zaczynają sobie z nimi radzić. To widać na podstawie:

:

ostatniego sezonu, gdy trafiają do wioski odizolowanej praktycznie od tego problemu. Tam jakby wpadło zombie, zrobiłoby taki sam Sajgon jak na początku serialu





Este blestemata
 
 
The Walking Dead
Vitter 
without commitment



Wiek: 31
Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 736
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-07-06, 23:42   

Tak, dlatego cieszę się, że wprowadzono motyw z wioską. Jednak nadal uważam, że głównym bohaterom za łatwo idzie w starciu z zombiakami. Czasem wydawało mi się że na ich widok reagują w stylu "o nie, znowu walkery, ile można?". Zamiast się ich bać. Ciekawe jak wyjdzie im ten spin off.



:vitter:
 
 
The Walking Dead
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-07-07, 07:30   

A według mnie wprowadzono go - bo już nie mieli co wymyślić.

A teraz pytanie do Ciebie - gdybyś przez rok wałęsał się po lesie, w pewnym momencie nie traktowałbyś zombie jak zarazy? Ludzie się przyzwyczajają, więc to, że stali się trochę wykoksowani w tej sprawie mnie akurat nie dziwi.

Za to fascynuje mnie motyw

:

zasłony z zombie. Tzn, że można ich traktować jak barierę, jeśli pozbawi twarzy i rąk. Dziwię się, że nie traktują tego cały czas, tylko od czasu do czasu. Rozumiem, że tarzanie się w treści otrzewnej nie jest komfortowe, więc tego nie robią, ale zombiaki na łańcuchach prowadzić by mogli.





Este blestemata
 
 
The Walking Dead
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-12, 13:26   

Mnie denerwowały sytuacje na farmie we wcześniejszych sezonach. Tzn... Tyle tam siedzieli i tyle czasu zmarnowali zamiast naprawdę porządnie zabezpieczyć teren... To samo zrobili z więzieniem. Bardzo kiepsko pilnowali swojego miejsca, które wydawało mi się idealne.

Tutaj chociaż już widać, że nie są tacy zieloni, bo Ci mieszkający w tej osadzie to już w ogóle porażka... I aż dziw bierze, że jeszcze żyją...




 
 
The Walking Dead
Vitter 
without commitment



Wiek: 31
Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 736
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-07-13, 00:04   

Naamah, i właśnie dlatego widać całkiem niezły kontrast i to ratuje ten serial. Dobre też było zakończenie, kiedy umiejętności naszej grupy wyszły na jaw. Mam nadzieję, że coś się ruszy do przodu.

Najbardziej podobała mi się akcja z Gubernatorem, ale fakt, więzienia kiepsko pilnowali. Spodziewałem się po nich nieco większej twierdzy, a tu
:

jeden czołg i ta twierdza pada od razu :roll: .





:vitter:
 
 
The Walking Dead
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-07-13, 07:55   

Mnie osobiście cały motyw z Gubernatorem

:

który ciągnął się prawie 2 sezony!



To było na prawdę przegięcie. Tyle to wałkowali...

:

Nawet do Azylu leźli kilka odcinków, a rozróbę zrobili w 2 - dla mnie niewykorzystany potencjał. Naprawdę spodziewałam się grubszej akcji.



Czyli nie tylko mnie irytowało to jak postępowali z ogrodzeniem w więzieniu?

:

Co prawda czołg, to można wybaczyć - chyba bunkier by tylko przetrwał. Zresztą za długo tam siedzieli i zaczynało wiać nudą. (;

Ale ile było akcji, że Szwędacze przewalały siatkę?



Co do samej farmy z pierwszych sezonów

:

to im można wybaczyć, byli laikami. Zresztą pozornie teren wydawał się bezpieczny - kilka pojedynczych zombie.





Este blestemata
Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-07-13, 09:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
The Walking Dead
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-24, 13:34   

antymon napisał/a:
Czyli nie tylko mnie irytowało to jak postępowali z ogrodzeniem w więzieniu?

Zdecydowanie nie... Tam mieli tyle możliwości, no i laikami już nie byli... Te grube mury, to wszystko - idealne miejsce. Okrutnie to schrzanili.
antymon napisał/a:
Co do samej farmy z pierwszych sezonów

A ja im i tak nie wybaczę. W chwili obecnej jestem kompletnym laikiem w walce z zombie, a i tak nie pozwoliłabym sobie na spanie w niezabezpieczonym domu na środku niemalże pustkowia.




 
 
The Walking Dead
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-07-24, 16:18   

A oprócz serialu słuchał ktoś słuchowiska polskiego?

I to nie jakiegoś kolesia który czyta, to jest słuchowisko podzielone na aktorów. Efekty dźwiękowe itd.
Świetne do słuchania np. w podróży.
Kiedy słuchałam tego na dobrych słuchawkach było naprawdę emocjonujące, momentami bardziej niż serial.
Jeśli ktoś chce to mam ściągnięte na kompie i mogę gdzieś wstawić. Bo pamiętam, że bardzo długo szukałam w internecie.

Cytat:
W słuchowisku „Żywe Trupy”, które stworzyli twórcy superprodukcji „Gra o tron”, role bohaterów odgrywają aktorzy tak znakomici jak Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Jacek Rozenek i Szymon Bobrowski. Doskonała obsada, wciągająca fabuła, świetna muzyka i spektakularne efekty specjalne to gwarancja doskonałej rozrywki – nie tylko dla fanów historii z zombie w roli głównej!




Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
 
 
The Walking Dead
Chambers
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-22, 19:51   





 
 
The Walking Dead
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-24, 13:43   

Chambers, genialne. <3

Nadal nie dokończyłam ostatniego sezonu. W ogóle nie mogę się zebrać. A zaraz początek następnego...




 
 
The Walking Dead
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-12-12, 22:10   

Ktoś z Was ogląda Fear The Walking Dead, tak a propos tego serialu?



 
 
The Walking Dead
Chambers
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-12, 22:28   

Hekate, "
Oglądałem.




 
 
The Walking Dead
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12