Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Psychoterapia
Autor Wiadomość
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3502
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-11-25, 13:54   

Ja na zakończenie przyniosłam coś drobnego. Powiedziała, że nie powinna przyjąć, ale rozumie intencje i dziękuje. Przyjęła prezent i w sumie jakoś tak miło było.

Zawsze można powiedzieć np. że to kwiatek do ozdoby gabinetu. ;)




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Psychoterapia
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2023-11-26, 18:14   

Ja na zakończenie 10-letniej terapii dałam drobiazg, który w pewnym sensie mnie symbolizuje - magnes w kształcie fletu poprzecznego. Terapeutka przyjęła z uśmiechem. Ale wcześniej zapytałam jej, czy się zgadza na coś takiego.



:myszka:
 
 
Psychoterapia
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2024-03-05, 17:29   

Muszę zrezygnować z terapii... Znaczy wykorzystałam, że tak powiem przyznany pakiet przez NFZ... Jednak na to by wychodzić prywatnie do mojego psychologa mnie nie stać. Pytałam po różnych przychodniach ile się czeka na terapię na NFZ i dostałam odpowiedź, że ok. rok... Szybciej wrócę do swojego lekarza niż dostanę się na wizytę do nowego... Czuję, że coś straciłam... i tak jest.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Psychoterapia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11