Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Czekoladoholizm
Autor Wiadomość
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-17, 12:31   

Ella napisał/a:
Zawsze dziwiłam się ludziom, którzy potrafią zjeść całą tabliczkę na raz.
Wpierniczam dwie 200 gramowe tabliczki białej czekolady na raz, pół godziny później mogę rzucić się na ciastka i gorącą czekoladę... Co Ty na to? ;)



 
 
Czekoladoholizm
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2014-02-17, 12:33   

nyaa napisał/a:
Wpierniczam dwie 200 gramowe tabliczki białej czekolady na raz, pół godziny później mogę rzucić się na ciastka i gorącą czekoladę... Co Ty na to? ;)


Mam tak przed okresem. :D




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Czekoladoholizm
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-17, 12:34   

Bast napisał/a:
Mam tak przed okresem.
Przed okresem podwajam dawkę... :lol:
Ostatnio jakby mnie żrę nawet, ale czekolada po nocach mi się śni...




 
 
Czekoladoholizm
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-02-17, 12:43   

nyaa napisał/a:
Wpierniczam dwie 200 gramowe tabliczki białej czekolady na raz, pół godziny później mogę rzucić się na ciastka i gorącą czekoladę... Co Ty na to? ;)


Masz zadziwiająco chłonny i pragnący czekolady organizm. :D
Swoją drogą, biała czekolada jest pyszna, cho zatyka mnie już po trzech paskach.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Czekoladoholizm
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-02-17, 23:04   

Mój rekord to chyba 5-6 czekolad w jeden dzień. :lol:



Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Czekoladoholizm
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-18, 08:03   

A jakie czekolady lubicie lub jakich czekolad nie zjecie?
Ja nie cierpię gorzkiej i tych z miętą, z rodzynkami, a uwielbiam z orzechami i ostatnio posmakowała mi czekolada E.Wedel o smaku creme brulee. (:




 
 
Czekoladoholizm
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2014-02-18, 09:56   

Ja nie lubię czekolady gorzkiej i miętowej. Uwielbiam milkę caramel, w ogóle wszystkie milki to moja czekoladowa miłość. <3 :D



Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Czekoladoholizm
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-18, 10:21   

Bast napisał/a:
Ja nie lubię czekolady gorzkiej i miętowej.

O, w końcu, ktoś mający podobnie do mnie. Do tej pory, kogo się nie pytałam, to wszyscy uwielbiali gorzką lub miętową :P .
:piątka:




 
 
Czekoladoholizm
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-02-18, 18:08   

Ja zjem każdą, gdy mam wielką chcicę na słodkości. Nawet gorzką, za którą nie przepadam.
Bast napisał/a:
Uwielbiam milkę caramel

:piątka: <3




Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Czekoladoholizm
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-02-18, 22:03   

Nie żeby coś, ale leży koło mnie ciasto czekoladowe, tak się zastanawiam czy otworzyć... Ktoś ma ochotę ;] :D ja tam wsuwam każdą możliwą czekoladę, do tych mniej lubianych należą te najtańsze, bo co jak co ale czekolada musi smakować, za gorzką nie przepadam też. Ostatnio za najlepszą z najlepszych uznałam czekoladę z chilli. :D


<<< Dodano: 2014-02-18, 22:04 >>>


ina napisał/a:
Bast napisał/a:
Ja nie lubię czekolady gorzkiej i miętowej.

O, w końcu, ktoś mający podobnie do mnie. Do tej pory, kogo się nie pytałam, to wszyscy uwielbiali gorzką lub miętową :P .
:piątka:


ja tam miętową uwielbiam :D




 
 
Czekoladoholizm
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-02-19, 01:03   

Borze, jak można lubić miętową czekoladę. :o Samo połączenie czekolada - mięta, jest już dla mnie wystarczająco absurdalne, do tego, ja generalnie nie lubię miętowych rzeczy, po pitnej mięcie nic, tylko :rzygi: , tak więc dla mnie taka czekolada po prostu śmierdzi, o smaku nie wspominając. :roll: Za gorzką też nie przepadam, ale kiedy włączy się czekoladowy potwór, a nie ma nic innego, to od biedy zjem. Uwielbiam wszystkie mleczne, najbardziej chyba mleczną Wedla, mleczną fioletową goplanę i alpen gold. :) Uwielbiam też Alpen Gold Nussbeissera, jak ktoś już wcześniej wspominał, Milkę Caramel (niebo! <3 ) i generalnie lubię czekolady z nadzieniem, ale takim leistym, a nie proszkowym. :lol: Nie lubię czekolad z bakaliami, bo nie przepadam za bakaliami. ;)



 
 
 
Czekoladoholizm
inspire2306 



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 325
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-02-19, 02:39   

Mietowa lubie, juz od dziecka przepadalam za pastylkami czekoladowymi z mietowym nadzieniem. :D Pozatym czekolade tortowa, z orzechami, badz jakims nadzieniem. Gorzka zjem, ale nie przepadam. Pamietam, ze jako dziecko zawsze tarlam sobie troche gorzkiej czekolady z kostki, ktora mama trzymala w lodowce do plackow, na tarce w male wiorki, bo tylko tak mi smakowala. :D



 
 
Czekoladoholizm
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-02-19, 17:25   

Evicka, ja uwielbiam miętę w każdej postaci, ostatnio latam do szkolnej pielęgniarki po krople miętowe, że niby mi niedobrze, ale generalnie dobry napój z tych kropelek wychodzi. inspire2306, też tak robiłam z kostką gorzkiej czekolady! :piątka:



 
 
Czekoladoholizm
lilie 
lilie



Dołączyła: 19 Lut 2014
Posty: 537
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-02-24, 17:48   

Tak sobie czytałam o waszych ulubionych czekoladach i mi się czekolady zachciało. :D
Ja tam po prostu lubię słodycze. Nie jest to jakieś uzależnienie, raczej przyjemnośc. Chociaż czasem to wykorzystuję jak rodzaj antydepresantu. Ja tam lubię gorzką czekoladę <3 miętowe to dobre są czekoladki. Jak babcia ma to zawsze idę do niej żeby sobie kilka podjesc. :D




 
 
Czekoladoholizm
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-02-24, 18:21   

U mnie, to jest zdecydowanie cukroholizm. Na ta chwila nie jestem w stanie zrezygnowac ze slodyczy, zawsze musze zjesc w ciagu dnia cos slodkiego. Nienawidze polaczen czekolady z mieta. Milka, to moja ulubiona marka czekolad. <3 Najlepiej ta duza z orzechami i karmelem. Ostatnio polubilam gorzka czekolade ale ze skorka z pomaranaczy.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Czekoladoholizm
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12