Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Autor Wiadomość
Czu 
Bipolar.



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2019
Posty: 998
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-02-14, 00:02   

Ostatnia - porzucenie, rezygnacja ze wspólnych planów, wyrzuty sumienia.



"Been searching somewhere out there
For what's been missing right here."
LP
:cama:
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Estibi 



Wiek: 25
Dołączył: 23 Lis 2020
Posty: 86
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2022-02-16, 03:02   

Natłok myśli i ich ciężar, za dużo ich naraz i za długo trwające. Do tego izolacja, brak powodzenia na rynku pracy, a co za tym idzie porzucenie celów do których dążyłem. Fajnie byłoby "nie myśleć" więc się śpi, o tak, duuużo się śpi. I wstaje coraz bardziej zmęczonym a gonitwa w głowie trwa. Prób żadnych nie było, zwyczajnie nawet się nie chciałoby nic działać w tym kierunku, ale pofantazjować można, bo i myśli wtedy na chwilę uciekają gdzieś na bok. Co ciekawe w wieku 7 lat był początek (pierwsze myśli) potem chwila wytchnienia do ok 20 roku życia, i tak już, 3 lata tylko w dół dół dół. Nie zdziwi mnie więcej że ludzie w podobnych sytuacjach popadają w nałogi, zniesienie tej gonitwy myśli bywa bardzo... Męczące



We are music made for the deaf
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-27, 21:50   

Chciałam odpocząć od tych wszystkich głosów w mojej głowie... obiecały mi, że jak to zrobię, to odejdą.
Wierzyłam im. Byłam zmęczona samą sobą, swoją popieprzoną głową. Odpocząć, chociaż na chwilę... zasnąć, chociaż na tydzień. Chociaż wiem, że jak to się uda, to to droga bez powrotu. Ale chociaż tydzień... chociaż trzy dni. Wtedy mogę wrócić do rzeczywistości zregenerowana.




Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Co sprawiło, że chcieliście się zabić?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12