Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
League of legends
Autor Wiadomość
Megitsune 



Wiek: 29
Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 35
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-03-25, 18:44   

Hathor, Ahri jest mi najbliższa. ;) Chociaż myślałam o tym, żeby zrobić jakiś inny cosplay. Z drugiej strony, czuję niedosyt po tym. Inne cosplayerki jakoś muszą sobie radzić z tymi ogonami, więc wierzę, że też uda mi się znaleźć rozwiązanie.



 
 
League of legends
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-03-25, 20:38   

Na Pyrkonie Jinx wyglądała za*ebiście, ja planuję za rok zrobić cosplay'a Fiory ze skinem albo Katariny, może coś z tego będzie. ^^
Podziwiam Cię za Ahri, musiało być mega trudno się w tym poruszać. :o




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
League of legends
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-03-25, 20:53   

axellya, koleżanka zrobiła sobie zdjęcie z bodajże właśnie tą Jinx i Kayle. ;) Nigdy nie interesowałam się konwentami i innymi takimi festiwalami, więc gdy się dowiedziałam, że na Pyrkonie będą rozgrywki LoLa na żywo i cosplaye, to już sobie zaplanowałam, że za rok tam jadę. :D
Super wyszedłby cosplay do Katariny, ino najwięcej roboty z bronią. A jeśli już, to skórka klasyczna czy jakiś skin? :D




wish I could ctrl+Z you
 
 
League of legends
Megitsune 



Wiek: 29
Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 35
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-03-25, 23:42   

axellya, było! Ale tak jak pisałam wcześniej, mam plan zrobić dużo, dużo większe ogony. Jak widziałam na zdjęciach sprzedających takie, były umocowane na pasach, jak od plecaka... :shock:



 
 
League of legends
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-03-26, 01:18   

Megitsune, ja bym nie dała rady, z moją posturą leżałabym gdzieś pod ścianą nakryta tym wszystkim. :D Podziwiam po raz setny.



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
League of legends
Gość

Wysłany: 2014-03-28, 21:55   

Grałem gdzieś tak w środku II sezonu skończyłem przed rozpoczęciem IV. Community jest totalnym dnem -.- . Pamiętam jak z kumplami znaleźliśmy na necie opisanie jak kraść RP, bo był bug na cały PayPał. Później były bany :D . Kupiłem konto na allegro i z brązu IV wyszedłem na gold II w niecały miesiąc. Ta gra to zuo, przez community :D .



 
 
League of legends
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-28, 22:39   

Krzychu napisał/a:
Ta gra to zuo, przez community

Nie graj na Nordic&East tylko na West. ;)




 
 
League of legends
Gość

Wysłany: 2014-03-28, 22:54   

Właśnie grałem na starym koncie na West i nie było aż tak źle, ale NE to totalna porażka :facepalm: . Flame jest na takim poziomie: Shut up noob a później cisną po polsku :D .



 
 
League of legends
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-28, 22:58   

Krzychu, NE to zło... ja gram od I sezonu i jak tylko był rozdział na serwery, to wiedziałam, że trzeba od Polaków jak najdalej się trzymać... z resztą jak w większości gier. ;)



 
 
League of legends
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-03-29, 11:43   

Krzychu, no to jest najgorsze... Nawet na rankedach gram dla funu, zrobisz błąd i zaraz leci cała wiązanka. Mnie to już czasami śmieszy jak ludzie się denerwują. Inna sprawa, że to brąz, więc tym bardziej są "zaangażowani".
Wgle z lolem i Pyrkonem wiąże się moja stracona szansa życiowa... Byliśmy ze znajomymi w jakimś barze (bodajże w Akumulatorach) stoję sobie, palę i nagle podchodzi czterech gości, pytają czy gram w lola. Ja na to "pewnie", a oni, że im się kolega rozchorował, złamał rękę i nie mają piątej osoby. Nie ukrywałam zaskoczenia, ale w sumie takie rozgrywki (to był chyba jakiś półfinał) to nie byle co, więc mówię, że ja jestem do niczego, jakiś kiepski brąz, nie umiem grać. Dla nich to nie było żadnym problemem... Ponoć ów niedysponowany miał mówić mi co klikać. :D No i był supportem, więc jak dla mnie okey, ale po nocy spędzonej w samochodzie (jakkolwiek to nie brzmi) nie byłam w stanie doczłapać się na targi o 10 i tak oto straciłam możliwość wycarry'owania przeciwników do finału. :D




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
League of legends
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-03-30, 22:21   

axellya napisał/a:
Ponoć ów niedysponowany miał mówić mi co klikać. :D


:hahaha: Normalnie jak mój chłopak, który ustawia się za mną i krzyczy "E! Teraz E! Szybko ignajt! No nie W!", tak bardzo przeżywa że zrobiłam coś innego lub pomyliłam klawisze, że grać mi się odechciewa. Już widzę, jakby Cię na tych zawodach na targach chłopacy hejtowali, gdyby coś poszło nie tak. :D
Swoją drogą, takie naciskanie na innych graczy i równanie ich z ziemią gdy tylko team przegrywa doprowadza mnie do szału, temu też przestałam grać w LoLa. Raz na tydzień lub dwa zmiażdżę boty, zwykła gra za bardzo mnie stresuje.




 
 
League of legends
Gość

Wysłany: 2014-04-06, 19:28   

Dobra walne offtopa a co :D . Może ktoś z fanów LOL'a zrezygnowany społecznością zainteresowałby się DOT'ą 2? Myślę właśnie o rozpoczęciu gry w niej. Ktoś chętny :D ?



 
 
League of legends
Gumiss 
Bez sensu..



Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 640
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-04-06, 23:06   

Gracie teraz Ten nowy tryb ? Jezu miazga :D !



To umysł sprowadza człowieka na złą drogę, nie wrogowie czy nieprzyjaciele. (Budda)
"one thing, before I graduate...
never let your fear decide your fate."
 
 
League of legends
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-06, 23:18   

Gumiss napisał/a:
Gracie teraz Ten nowy tryb ? Jezu miazga !

Grałam!!! Szkoda, że wyłączają go 8 kwietnia... Sona The Master Killer FTW!!! :P LeBlanc też miecie... Brand z nieskończonym stunem... Hecarim <3 no normalnie miazga... a Ty to sobie zrób konto na EUW... bo Tox'a właśnie wkręciłam on ma 11 lvl, ja 6 na alt-koncie. Dawaj do nas - razem będzie raźniej feedować. ;)




 
 
League of legends
Gumiss 
Bez sensu..



Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 640
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-04-06, 23:44   

Wu kongiem spróbuj, on dopiero potrafi :D Heca zgadza się :D Sony i le blanc nie próbowałem, branda też chce spróbować o ile czasu starczy :D <3 event im wyszedł piękny.



To umysł sprowadza człowieka na złą drogę, nie wrogowie czy nieprzyjaciele. (Budda)
"one thing, before I graduate...
never let your fear decide your fate."
 
 
League of legends
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11