Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Podziel się swoją pasją!
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-07, 20:23   

thnks napisał/a:
to ma być na zasadzie takiej że obecni zadają pytania, czy jak?

Na mój chłopski rozum:
Jeśli ma to być wykład tj. ty mówisz, reszta słucha, to nie ma sensu robić tego na szałcie.
Skoro robisz to na szałcie, to niezadawanie na bieżąco pytań jest marnowaniem okazji.




 
 
Podziel się swoją pasją!
an angel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-07, 20:23   

Według mnie pytania powinny być zadawane dopiero po wykładzie, po to, by w trakcie nie robić zamieszania.



 
 
Podziel się swoją pasją!
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-01-07, 20:31   

Myślę że lepiej żeby każdy zadawał jakieś pytanie z fotografii, a ja będę odpowiadać, takim sposobem każdy dowie się o tym co go interesuje. A ja nie będę zanudzać, i mówić o rzeczach o których ktoś może nie mieć wcale pojęcia.



 
 
Podziel się swoją pasją!
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-07, 20:38   

an angel napisał/a:
Według mnie pytania powinny być zadawane dopiero po wykładzie, po to, by w trakcie nie robić zamieszania.

W takim razie można po prostu napisać posta i w kolejnych odpowiadać na pytania. Nie widzę w takim układzie sensu robić tego na szałcie. Widziałabym tu raczej formę 'czat z gwiazdą'. :) Przychodzisz i zaczynasz prowadzić rozmowę na temat.

thnks napisał/a:
A ja nie będę zanudzać, i mówić o rzeczach o których ktoś może nie mieć wcale pojęcia.

Czyli jest sens słuchać tylko o rzeczach, które wiemy? Dla mnie właśnie to jest nudne. Ciekawiej się uczyć nowych rzeczy. A to czy będzie nudne... wszystko zależy o czym i jak będziesz opowiadać.

A jak sobie myślałam, to chyba jedyne o czym mogłabym mówić w miarę pewnie to kwestie homo-propagandy. :facepalm:




 
 
Podziel się swoją pasją!
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-01-07, 20:43   

Chochlik napisał/a:
Czyli jest sens słuchać tylko o rzeczach, które wiemy? Dla mnie właśnie to jest nudne. Ciekawiej się uczyć nowych rzeczy. A to czy będzie nudne... wszystko zależy o czym i jak będziesz opowiadać.
Jak zacznę mówić i rzucać nazwami których nikt nie rozumie to jaki to ma sens? Nie da się niektórych rzeczy powiedzieć omijając nazwy.



 
 
Podziel się swoją pasją!
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-01-07, 20:50   

thnks, Ty zaczynasz. Określasz ogólny temat, czyli o czym z tej fotografii chcesz nam powiedzieć. Dajesz jakiś wstęp. Dalej mogą padać pytania.

Przynajmniej ja to tak widzę.




:myszka:
 
 
Podziel się swoją pasją!
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-07, 21:08   

thnks napisał/a:
Jak zacznę mówić i rzucać nazwami których nikt nie rozumie to jaki to ma sens?

Po co masz rzucać niezrozumiałymi nazwami? Możesz za to wyjaśnić co te słowa znaczą.

Tak jak wczoraj rozmawialiśmy o pojęciach typu wdowy i sieroty. Jakby ktoś powiedział 'w tekście drukowanym trzeba pilnować wdów i sierot', to faktycznie nie wszyscy by zrozumieli. Ale skoro padło pytanie 'co to są wdowy i sieroty', to ktoś podał definicję, ktoś dopisał, że trzeba ich pilnować.




 
 
Podziel się swoją pasją!
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-01-21, 22:30   

No i co z tymi wykładami?



 
 
Podziel się swoją pasją!
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-01-21, 22:31   

Brak chętnych wykładowców. :D



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Podziel się swoją pasją!
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3159
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-01-24, 22:38   

Czy bylibyscie zainteresowanii wykladami na temat kultury/zwyczajow Francuzow?



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Podziel się swoją pasją!
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-25, 22:13   

No juz był nieoficjalny wykład o pacs, więc też o innych sprawach bym poczytała.



 
 
Podziel się swoją pasją!
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-01-26, 01:31   

Yennefer, bardzo chętnie. :D Swoją wiedzę o Francuzach czerpię z Monty Pythona, albo książek historycznych. Przyda się inny punkt widzenia. :D



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Podziel się swoją pasją!
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-01-26, 12:26   

Ominęły mnie pierwsze wykłady, więc nie mam zupełnego rozeznania, co do ich formy.
1. Czy :thnks: w końcu swój o fotografii dała?
2. Jak ostatecznie ich forma miałaby wyglądać, bo to jest ciągle trochę niejasne...?
3. Szałt został zamknięty, co oznacza czekanie z wykładami na jego powrót czy zaadaptowanie formy na grunt postów?

Niewielu jest chętnych, z tego co widzę... Chciałam mieć rozeznanie, jak to wygląda i wtedy ewentualnie też się zgłosić. Choć przy takim zasypie filologów chyba mogłabym chyba jedynie się wyróżnić jakimiś skandynawskimi akcentami. :roll:




Disqualified as a human being.
 
 
Podziel się swoją pasją!
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-26, 16:39   

Mustela Nivalis, był wykład o fotografii.



 
 
Podziel się swoją pasją!
Forever Alone 



Wiek: 25
Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 993
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-01-26, 16:43   

Mustela Nivalis, 1. Owszem, był wykład o fotografii.
2. O tym sam wykładowca decyduje, tzn. czy woli sam/-a opowiadać czy woli odpowiadać na pytania "słuchaczy", a może najpierw mówi, co wie i mu/jej wpadnie do głowy, a później odpowiada na pytania.
3. O tym już chyba decyduje administracja, ale wydaje mi się, że szałt był wygodniejszy. ;)




:fori:
13.02.2017
 
 
Podziel się swoją pasją!
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11