Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Euphoriall
2021-01-12, 11:47
Prezenty
Autor Wiadomość
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2010-11-22, 18:51   Prezenty

Czy jak się zbliża jakaś uroczystość też macie problem z zakupem prezentu?
Jakie macie sposoby na rozwiązanie problemów z prezentami?
Ja teraz mam problem, nie wiem co kupić nieco ponad rocznej dziewczynce, która traktuje mnie jak ciocie. Czy powinno się kupić temu maluchowi i na mikołaja i na święta coś? I co to mogłoby być??

Zakładam temat bo może ktoś komuś pomoże z dobraniem prezentu dla kogoś:)




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Prezenty
LoveIsTender
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-22, 20:58   

Cytat:
Czy jak się zbliża jakaś uroczystość też macie problem z zakupem prezentu?

Ja mam tak co roku ..
leżę kiedy ktoś zaprasza mnie na urodziny albo kiedy nadchodzą te głupie Wigilie itp :/

Cytat:
Jakie macie sposoby na rozwiązanie problemów z prezentami?

Najczęściej kończy się na wypytaniu "co byś chciała", wtedy nie ma mowy o niespodziance. Chociaż zazwyczaj wiedzą, że dorzucę coś "ekstra" i to najczęściej jest biżuteria.

duszka napisał/a:
Czy powinno się kupić temu maluchowi i na mikołaja i na święta coś? I co to mogłoby być??

Zależy od tego czy to jacyś bliscy znajomi i czy jest się zaproszonym na to i na to :)
Ja proponuję jakąś zabawkę .. lalkę albo coś z pluszaków albo po prostu coś do ubrania. Maluchy szybko rosną więc i ubranka mogą się przydać :)




 
 
Prezenty
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2010-11-22, 21:02   

nolcia886 napisał/a:
Zależy od tego czy to jacyś bliscy znajomi i czy jest się zaproszonym na to i na to
, to przyszła szwagierka ;)
Nie wiem na święta oni przychodzą do nas a na mikołaja nie wiem czy powinno się.




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Prezenty
ekspresja
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-23, 08:34   

duszka napisał/a:
Czy powinno się kupić temu maluchowi i na mikołaja i na święta coś?

Ja bym to traktowała bardziej jako "czy chcę" niż "czy powinnam", i jak napisała Mercy, jeśli spotykacie się na mikołajki to jakąś maskotkę możesz dać.
A na święta, ja bym kupiła jakąś książeczkę odpowiednią dla jej wieku.


nolcia886 napisał/a:
Najczęściej kończy się na wypytaniu "co byś chciała", wtedy nie ma mowy o niespodziance.

Pytając wprost, najprościej trafić w gust i sprawić by był to udany prezent.
Ja na to pytanie - daję kilka odpowiedzi, by ktoś sobie mógł wybrać, więc to też będzie niespodzianką.




 
 
Prezenty
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2010-12-01, 11:43   

Laptop taki zabawkowy, rzecz jasna? ;>



 
 
Prezenty
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2010-12-01, 13:03   

A te melodyjki w zabawkowych laptopach są wkurzające... :D



 
 
Prezenty
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-01-27, 17:53   

co kupić na urodziny można koledze, który nie jest taki bliski? ale się go lubi?



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Prezenty
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2011-01-29, 12:26   

duszka, flaszkę - symbolicznie.



 
 
Prezenty
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2011-01-30, 15:10   

Mercy, sześcio. :D



 
 
Prezenty
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-01-30, 19:28   

Sadist, Mercy, nie nabijać się ze mnie! :htsz:



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Prezenty
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-30, 19:32   

duszka, Jak nie szesiopk piwa to może kubek z jakimś śmiesznym napisem. Albo ze zdjeciem.



 
 
Prezenty
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-02-06, 22:40   Prezenty

Nasunął mi się taki temat. Czasem chcemy kupić coś naszej mamie, babci, tacie, wujkowi, mężowi etc. etc. bo ma urodziny, imieniny, są święta czy cokolwiek i kompletnie nie mamy pomysłu! Tu możemy dzielić się różnymi fajnymi pomysłami na prezenty, albo też fajnymi stronami z prezentami. :) Najbliższe zbliżające się święto: Walentynki. :) Macie dylemat? Napiszcie o tym. A może kupiliście coś fajnego? :)



 
 
 
Prezenty
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-02-06, 22:46   

U mnie zawsze trafionym pomysłem na każdą okazję dla męża jest woda toaletowa o jego i moim ulubionym, sprawdzonym zapachu :) Oklepane, ale działa :D



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Prezenty
Kolekcjoner 



Wiek: 32
Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 290
Skąd: Legnica/Poznań

Wysłany: 2012-02-06, 22:50   

Ja zawsze robię jakiś drobiazg własnoręcznie i ozdabiam urokliwym origami!



„Rzeczy, które posiadasz w końcu zaczynają posiadać ciebie.” Palahniuk

No mercy, eh? http://www.lastfm.pl/user/lesharc
 
 
 
Prezenty
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-02-06, 23:07   

Kolekcjoner, zazdroszczę zdolności. :) Z moich prezentów własnoręcznych nikt by się nie ucieszył. No chyba, że rodzice się cieszyli jak dostawali ode mnie laurki, jak byłam mała, ale nie wiem czy bardziej one ich bawiły czy się cieszyli :lol:

Ja to lubię kupować różne śmieszne fajne gadżety. Tylko, że mówię, tak naprawdę facetowi jest zdecydowanie ciężej coś kupić niż dziewczynie. Bo już tyle rzeczy mu kupiłam, że nie mam pomysłów i powtarzam się. :roll: Teraz mu kupiłam koszulkę, na której jest taki znak jak drogowy: zakaz wjazdu i nad tym pisze "zaklepany". :D I do tego kubek na, którym pisze: Jesteś wart nie jednego Oscara, bo naprawdę fajny z Ciebie facet. :) I Oscary namalowane na kubku. :D Do tego kartkę. ;) Fajne też bokserki widziałam, lubię mu kupować bokserki z fajnymi napisami. :) A poza tym co można jeszcze kupić facetowi oprócz koszulki, albo gaci? Dość ciężko. Albo perfumy, albo jakiś ciekawy gadżet i na tym lista się kończy. Albo erotyczny strój, ale mam już 4 więc bez przeginki. :D




 
 
 
Prezenty
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13