Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Maskulizm
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2014-03-08, 12:09   

No to mam taką dyskryminacje (cytat z twojego źródła). Dzień mężczyzny: "W Polsce nie istnieje tradycja obchodzenia tego święta. Nie jest ono i nie było obchodzone".



 
 
Maskulizm
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-08, 12:36   

Krzychu, za to dzień chłopaka w szkołach jest obchodzony. :) Chyba problem z dniem mężczyzn polega na tym, że jest tak blisko dnia kobiet. Zbyt dużo świąt obok siebie powoduje, że już ma się dość lub nie ma się możliwości finansowych/ lokalowych/ czasowych wszystko stosownie uczcić.

Kiedyś pracowałam w dużej firmie i próbowałam wprowadzić to święto. Upiekłam ciasto i rozdawałam wszystkim panom w budynku. Wszyscy brali "bo ciasto", wszyscy się dziwili "a co to za okazja?" i wszyscy się oburzali "a co ja baba, żeby mieć dzień?" lub lekceważyli "przecież to żadne święto". Kobiety albo próbowały wyłudzić kawałek ciasta albo kazały mi milczeć, żeby czasem ich mężowie się nie dowiedzieli i czegoś nie oczekiwali z tej okazji. I nie wiem czyje zachowanie mnie bardziej dziwi. Kobiet, które chcą pracować w tej samej firmie, na takich samych stanowiskach i mieć taką samą pensję, ALE mieć wyłączność na 'dżęderowe' święta, czy mężczyzn, którzy mają teoretycznie dwa święta, a żadnego nie chcą obchodzić.

Teraz pracuję w biurze z dwoma panami (i nikim więcej)... Chyba im kupię po toście. :D




 
 
Maskulizm
Gość

Wysłany: 2014-03-08, 13:16   

Chochlik. ale się zdziwiłem, że są takie osoby jeszcze na świecie :) .



 
 
Maskulizm
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-08, 14:21   

Krzychu, jakie osoby?



 
 
Maskulizm
Gość

Wysłany: 2014-03-08, 14:29   

Takie jak ty :P .



 
 
Maskulizm
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-08, 14:32   

Aha, czyli nie sądziłeś, że istnieją osoby, które potrafią mówić po polsku?



 
 
Maskulizm
Gość

Wysłany: 2014-03-08, 14:57   

Nie sądziłem, że są tacy serdeczni i pomysłowi ludzie, żeby zaskoczyć. Niby ciasto, ale jednak zawsze jakiś uśmiech na twarzy przez jeden dzień był :) .



 
 
Maskulizm
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-08, 17:52   

Toż ci właśnie tłumaczę, że uśmiechu nie było. Przynajmniej nie z powodu święta, a najwyżej z powodu ciasta, które równie dobrze mogło być bez okazji.

A tak szczerze mówiąc, to chciałam się tym ciastem... zemścić. Jak mi przyszło 8. dwóch starych pierdzieli i zaczęli z obleśnymi uśmieszkami się płaszczyć i pierniczyć jaka to ja wspaniała, jaka to ja kobieta, jak to oni mnie bardzo lubią... aż tak bardzo mnie lubią, że mi dali piracką płytę Budki suflera... to szlag mnie trafił. Miałam nadzieję, że to żenujące święto istnieje tylko w szkołach i w dorosłym życiu nie będą mnie już napadać obcy ludzie i mówić jak lubią to co mam w majtkach, chociaż w ogóle nie powinno ich to obchodzić. Nie rozumieli, że swoją 'kobiecość' wolę zachować na okazje pozazawodowe i zdecydowanie pozbawione obecności tych dwóch panów.

Także nie, nie jestem miła. To wojna ideologiczna! :D




 
 
Maskulizm
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 02:39   

Są rzeczy wyłącznie dla mężczyzn, są rzeczy wyłącznie dla kobiet. Tak samo i z prawami. Tyle w temacie.



 
 
Maskulizm
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-28, 04:28   

tenswiatjest, to powiedz mi, co jest "wyłącznie dla kobiet", a co "wyłącznie dla mężczyzn".



Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2016-07-28, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maskulizm
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-28, 11:27   

tenswiatjest, skoro są rzeczy "wyłącznie dla mężczyzn", to dlaczego chodzisz w spodniach? Tak nie wolno!




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Maskulizm
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 12:59   

Chodzi mi tu raczej nie o rzeczy powszechnie przyjęte, ale np. nie akceptuję makijażu u mężczyzn itp. ;d



 
 
Maskulizm
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-28, 13:14   

tenswiatjest, stosowany od wieków w Azji.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Maskulizm
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 13:15   

Adriaen napisał/a:
tenswiatjest, stosowany od wieków w Azji.

Ja żyję w Polsce i raczej interesuje mnie tylko mój kraj i to, co się dzieje w nim ;)




 
 
Maskulizm
Chambers
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-28, 14:00   

Jak dla mnie jedyna rzecz "wyłącznie dla mężczyzn" to sikanie na stojąco. Ach, no i ból po kopniaku w cojones , to uniwersalne przypadki zarezerwowane tylko dla męskiego plemienia :kappa:
tenswiatjest napisał/a:
Ja żyję w Polsce i raczej interesuje mnie tylko mój kraj i to, co się dzieje w nim

To dość ograniczające, nieprawdaż? ;p




 
 
Maskulizm
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13