Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
My mad fat diary
Autor Wiadomość
Ambi 



Wiek: 27
Dołączyła: 27 Paź 2013
Posty: 674
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2014-02-26, 18:42   

Na piracie już jest :) http://thepiratebay.se/to...p.hdtv.x264-tla



I’ve woken now to find myself in the
shadows of all I have created.
 
 
My mad fat diary
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-02-26, 18:45   

Cytat:
Seeders: 4
Leechers: 424


Zanim takie coś się ściągnie, to załapiesz się na kolejny odcinek. :>




Disqualified as a human being.
 
 
My mad fat diary
Ambi 



Wiek: 27
Dołączyła: 27 Paź 2013
Posty: 674
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2014-02-26, 20:06   

A wiesz, mi rano pobierało z prędkością nawet 1Mb/s, nie jest źle :D


<<< Dodano: 2014-02-26, 20:08 >>>


Teraz jeszcze raz włączyłam aby dokończyło się pobieranie, leci 500kb/s :>




I’ve woken now to find myself in the
shadows of all I have created.
 
 
My mad fat diary
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-11-14, 18:32   

Pozwolę sobie odświeżyć wątek.

Jeden z najbardziej poruszających seriali jakie oglądałam. Płakałam na każdym odcinku jak bóbr, a bardzo rzadko coś mnie tak porusza. Chyba dlatego, że niesamowicie identyfikowałam się z główną bohaterką.
Najdziwniejsze jest to, że po obejrzeniu wszystkich odcinków dalej nie przestałam płakać i przez jakiś tydzień miałam małe załamanie. Pewnie przez ten wątek miłosny, był jakiś taki nieprawdopodobny, odległy, jakby nie mógł zdarzyć się w zwykłym życiu. A przecież serial jest na podstawie prawdziwych pamiętników... :?:




Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
 
 
My mad fat diary
Rainbow 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-11-16, 11:25   

Na yt obejrzałam 3 odcinki pierwszego sezony, zakochałam się, ale nie mogę znajść reszty odcinków :<



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
My mad fat diary
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-16, 14:10   

Rainbow, Są całe 2 sezony, ale bez polskich napisów. Na kinoman.tv sa też wszystkie odcinki, z napisami, ale, przynajmniej na moim komputerze, jakość była na tyle tragiczna, że postanowiłam obejrzeć po angielsku.
Właśnie skończyłam pierwszy sezon. Drugi oglądam tylko dla Tix, bo będą w nim pokazane dalsze jej losy, prawda?




 
 
My mad fat diary
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-11-16, 19:08   

WatPomp napisał/a:
eden z najbardziej poruszających seriali jakie oglądałam. Płakałam na każdym odcinku jak bóbr, a bardzo rzadko coś mnie tak porusza. Chyba dlatego, że niesamowicie identyfikowałam się z główną bohaterką.
(...)ten wątek miłosny, był jakiś taki nieprawdopodobny, odległy, jakby nie mógł zdarzyć się w zwykłym życiu. A przecież serial jest na podstawie prawdziwych pamiętników... :?:


Też tak miałam. Mimo, że ona jest realną osobą, wydaje mi się, że niesamowicie łatwo naprawdę różnym typm z tzw. 'problemami' się z nią identyfikować. Mnie ten serial rozjechał do tego stopnia, że nigdy nie obejrzałam ostatniego odcinka. Widziałam tylko scenę z pamiętną rozmową (nie powiem którą, żeby nie spoilerować), ale nigdy nie dałam rady obejrzeć jej w serialu.
Wątek miłosny rzeczywiście wydawał się trochę nie z tego świata, no ale są różni ludzie i jestem w stanie uwierzyć, że on rzeczywiście się w niej zakochał. Może to trochę podkolorowali? Warto też chyba pamiętać, że to jest właśnie na podstawie pamiętników, więc Rae, jako zakochana, mogła swoją drugą połówkę mocno wyidealizować sama. W sensie: może nie był jakiś wspaniały, ale dla niej był nieosiągalny, więc oglądając świat z jej perspektywy, nam też się taki wydaje :lama3:




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
My mad fat diary
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-16, 20:35   

Ever napisał/a:
Właśnie skończyłam pierwszy sezon. Drugi oglądam tylko dla Tix, bo będą w nim pokazane dalsze jej losy, prawda?


Muszę Cię rozczarować, ale... nie. W drugim sezonie Tix w ogóle nie będzie. Widzę, że nie obejrzałaś jeszcze pierwszego odcinka?




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
My mad fat diary
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-11-17, 00:20   

pinkrabbits napisał/a:
Mnie ten serial rozjechał do tego stopnia, że nigdy nie obejrzałam ostatniego odcinka. Widziałam tylko scenę z pamiętną rozmową (nie powiem którą, żeby nie spoilerować), ale nigdy nie dałam rady obejrzeć jej w serialu.

Ja nie dałam rady obejrzeć całego znowu, cały czas się boję, że będzie taka załamka jak wtedy :o
Mnie strasznie poruszył moment jak zerwała z nim bo uważała ,że na niego nie zasługuje i nie mogła zrozumieć jak może sie mu podobać, albo ta scena jak sie zatrzasnęli w łazience.
Albo jak nie mogła jeść przy innych ludziach :cry:




Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
 
 
My mad fat diary
Ambi 



Wiek: 27
Dołączyła: 27 Paź 2013
Posty: 674
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2014-11-30, 01:45   

Zauważyłam, że w tym temacie zrobił się mały ruch to i ja coś skrobnę jeszcze raz...

Teraz kiedy myślę o tym serialu, moje emocje i uczucia co do niego są podwojone. Jeszcze bardziej utożsamiam się z główną bohaterką, bo prócz tego, że jestem też przy tuszy jak ona, też mam blizny, też nie umiem zaakceptować siebie, miałam pamiętnik, słucham rocka, to jej historia w jakimś stopniu pokrywa się ze mną. Oglądając serial zazdrościłam Rae'i, że choć miała problemy i nie umiała się odnaleźć to i tak ktoś ją pokochał (Finn <3 !), wbrew wszystkiemu. I ja będąc prawie nią, mam swojego osobistego Finna. Nigdy nie spodziewałabym się, że będę mieć taki sentyment do tego serialu...jakiegokolwiek serialu. A jednak.

Żałuję też, że nie dokończyłam drugiego sezonu, kiedy już mówi się o produkcji trzeciego. Chyba muszę w najbliższym czasie odrobić zaległości.




I’ve woken now to find myself in the
shadows of all I have created.
 
 
My mad fat diary
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-06, 00:17   

Obejrzałam pierwszy sezon. Serial bardzo fajny. Zastanawiam się, czy kontynuować. Pierwsza seria dobrze się skończyła, więc...? :)



 
 
My mad fat diary
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-06-06, 08:32   

Nightmare, kontynuuj, druga seria też niczego sobie. :D

Coś czuję, że w wakacje obejrzę ten serial jeszcze raz.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
My mad fat diary
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-06, 16:10   

Ella, zabiorę się w wakacje. Skoro mówisz, że niczego sobie. :D



 
 
My mad fat diary
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11