Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ella
2015-06-27, 21:32
Psychiatra
Autor Wiadomość
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-24, 20:58   Psychiatra

Dziś byłem u psychiatry, dopiero co wróciłem, z tego co mówiła kumpela siedziałem ze znajomymi i nagle wstałem poszedłem do kuchni i że miałem w rękach duży kuchenny nóż, i że cięłem sobie rękę, coś krzyczałem że muszę umrzeć. Wizyta u psychiatry zakończyła się diagnozą: bardzo ciężki uszczerbek psychiczny aczkolwiek do końca psychiatra nie wyklucza opętania i do końca nie wie czemu moje zachowanie przemieniło się w moment w samo destrukcję. Możliwe, też ze choruje na rozdwojenie jaźni (tego także nie wyklucza psychiatra)....Za 3 dni mam się wstawić do szpitala na szczegółowe badania psychiatryczne.... Moi znajomi jak i rodzina dostali radę żeby mnie nie opuszczać ani na chwilę bo nie wiadomo czy i kiedy może się atak powtórzyć.... Był spokój jak wiecie a teraz znów coś we mnie pękło, coś się odnowiło, i każdy teraz bd mnie pilnować jak dziecka... to straszne ż dnia na dzień stałem się innym człowiekiem który dąży do samo zniszczenia... Będę starał się z tym walczyć i pozostanę z wami w kontakcie.... Choć nie wiem że dożyje następnego posta tutaj.....

Zmieniłam nazwę tematu. | Ella




Ostatnio zmieniony przez Ella 2015-06-27, 21:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Psychiatra
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-24, 21:04   

Teraz to dopiero bd ciężko żyć...;/



 
 
Psychiatra
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-24, 21:08   

Mercy, no tak, ale teraz każdy zadają sobie pytanie gdzie ten spokojny miły Damian który był jeszcze tak nie dawano tutaj? i dlaczego ciągle się kaleczę i próbuje umrzeć?

[ Dodano: 2012-08-24, 22:09 ]
a jeśli to ie odwracalna choroba psychiczna?




 
 
Psychiatra
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-24, 21:12   

no tak, ale to przekreśla moje plany i wgl...;/



 
 
Psychiatra
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-24, 21:16   

do wojska poj***ba nie wezmą...



 
 
Psychiatra
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-24, 21:22   

już mam nadaną A... ;/ ale chyba to się zmieni....



 
 
Psychiatra
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2012-08-25, 09:30   

Wolf, zdrowie ważniejsze. Bez tego ani rusz. O planach na przyszłość pomyślisz później.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Psychiatra
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-25, 13:58   

Musze mieć bardzo długi urlop.... odpocząć od problemów, obowiązków, zmartwień itp.... To wszystko mnie chyba przerasta....



 
 
Psychiatra
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2012-08-25, 14:12   

Dasz radę Wolf, zrobią Ci badania, powiedzą co i jak i zaczniesz się leczyć.
Trzymam za Ciebie kciuki.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Psychiatra
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-25, 14:17   

Dziękuję:*Psychosis, musi być dobrze....



 
 
Psychiatra
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-01-09, 16:21   

Witam, czy są tu jacyś Poznaniacy lub też Poznanianki, słowem: Ludzie z Poznania, którzy mogliby mi polecić jakiegoś psychiatrę w tymże właśnie mieście? Byłabym szalenie wdzięczna, bo nie wiem jak się w tym odnaleźć po pożegnaniu z moim dziecięcym psychiatrą. :D



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Psychiatra
korba 



Dołączyła: 21 Cze 2011
Posty: 224
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-01-09, 20:54   

Polecam dr Mackiewicza- kierownika poradni 'Katharsis', przy ul. Kórnickiej (Rataje)

http://katharsis.poznan.p...rzej-mackiewicz




 
 
Psychiatra
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-29, 19:41   

Meh. Mam do Was nieco... infantylne pytanie.
Zapisałam się na wizytę, ale z racji tego, że mam dość spore wahania nastrojów, to... martwię się o to, że za te 2-3 tygodnie będę cała w skowronkach i lekarz stwierdzi, że żadna pomoc nie jest mi potrzebna, a i ja pewnie nie będę wtedy czuła potrzeby tej wizyty. Z drugiej strony, po takim okresie euforii może nastąpić taki zjazd, że wtedy na pewno nie będę miała sił, żeby w ogóle wybrać się do lekarza... Co mam z tym zrobić? Pójść i wyjaśnić, jak to wszystko wygląda? :oops:




 
 
Psychiatra
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-29, 19:42   

Zapisuj codziennie swoje samopoczucie, towarzyszące mu myśli i przedstaw na wizycie?



 
 
Psychiatra
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-29, 20:16   

Arya, dokładnie tak jak mówi Złośnica. Warto jest zrobić sobie taki mini kalendarz z krótkimi informacjami typu "Tu miałam myśli samobójcze. Następnego dnia byłam pełna energii - trwało to kolejne trzy dni. Później nie miałam siły wstać z łóżka, chciałam zniknąć. Byłam na przemian rozdrażniona i smutna. Trwało to tydzień. Później apatia. Nic nie czułam, wszystko wykonywałam mechanicznie. Przez kolejne cztery dni czułam się już dobrze, stabilnie, dużo się śmiałam".

No, myślę, że rozumiesz.

Warto też powiedzieć psychiatrze (jeśli faktycznie tak będzie), że dzisiaj czujesz się akurat bardzo dobrze i odnosisz wrażenie, że przyszłaś tu na darmo, ale wiesz, że już jutro może Ci się znacznie pogorszyć i jest to wręcz nieuniknione.

Ogólnie rzecz biorąc miałam dokładnie takie same obawy co Ty... I nadal mam.
Najgorzej jest, kiedy umawiam się np. na terapię w dniu, w którym jest koszmarnie, ale kiedy już dochodzi do spotkania to jest całkowicie ok.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Psychiatra
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15