Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Samotność w tłumie
Autor Wiadomość
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-09-06, 22:44   

NiNeTeEn.SoUlS napisał/a:
Mam ochotę wołać na cały głos POMOCY!!!! ale i tak wiem, że nikt tego wołania nie usłyszy.
_________________


To takie prawdziwe. I takie smutne... pisałam wcześniej,że w swojej klasie jestem lubiana. Każdy się do mnie uśmiecha. Większość tuli mnie na przywitanie. Nie mam problemów z nikim... Ale tak samo z nikim praktycznie nie rozmawiam poważnie. Nie tak,jakbym chciała. Bo oni wielu rzeczy nie wiedzą.




Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Samotność w tłumie
NiNeTeEn.SoUlS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-06, 22:57   

To tak samo jak u mnie, mam 2 koleżanki ale one o mnie za wiele nie widzą. Jak chcę się komuś wygadać to nigdy nikt nie ma czasu, może po prostu nie chce mnie nikt posłuchać ale mają mnie za gorsza, bo tak się czuję.
Mi wiele w życiu nie potrzeba, może trochę miłości a chociaż czułości ale nie jest mi to pisane.
Wiem, że jestem skończona.. . :( I tak czuję się nikim, bo pewnie nikim jestem.

Jak to powiedział mój Immanuel Kant: "Z krzywego kawałka drewna, z jakiego stworzony jest człowiek nie da się zrobić NIC PROSTEGO". Jak dla mnie te słowa są prawdziwe.




Ostatnio zmieniony przez NiNeTeEn.SoUlS 2012-09-06, 23:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Samotność w tłumie
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-09-06, 23:11   

Nie jestem pewna co teraz odpowiedzieć. Bo głowie chodzi mi wiele rzeczy. W realnym świecie bym się wstydziła. Tutaj jest łatwiej,więc zaryzykuję.
Nie wiem,czy powinnaś twierdzić z góry,że jesteś skończona. Sama często tak uważam.. .ale te przebłyski zdrowego myślenia pozbawionego chęci autodestrukcji mówią,że tak się nie powinno.




Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Samotność w tłumie
NiNeTeEn.SoUlS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-06, 23:32   

Tutaj możesz pisać co tylko ze chcesz, musisz się nauczyć śmiałości.
Mi np już na niczym nie zależy,jestem obojętna. Co chciałam, co miałam to właśnie to utraciłam, ale wiem, że nie mogę skrzywdzić mamy a siebie owszem, dlatego każdy dzień, każda godzina, minuta , sekunda jest ogromnym bólem dla mnie. :(
Moim ukojeniem byłaby tylko śmierć.
Ja się czuję skończona i nikim!
Nie posiadam ani zainteresowań, talentu ani wiedzy- nad czym bardzo ubolewam.
A moje dni wyglądają zawsze tak samo. :(




 
 
Samotność w tłumie
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-09-06, 23:34   

Nie umiesz ani przez chwilkę dostrzec żadnej swojej zalety? Nie wierzę... nie ma na świecie ludzi bez zalet. Musi być w Tobie coś pozytywnego.



Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Samotność w tłumie
NiNeTeEn.SoUlS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-07, 12:51   

hehe To właśnie poznałaś osobę bez zalet.
Nie spostrzegam u siebie żadnej zalety. Może zbyt bardzo jestem obojętna i nie mam żadnego hobby, może w tym tkwi problem. :( :(




 
 
Samotność w tłumie
NiNeTeEn.SoUlS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-07, 14:26   

Nigdy żadnej od nikogo nie słyszałam, :( :(.



 
 
Samotność w tłumie
Anyone 



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 401
Skąd: świat

Wysłany: 2012-09-07, 16:06   

NiNeTeEn.SoUlS, ja też nie wierzę, że nie masz żadnych zalet. To niemożliwe. Na pewno jest w tobie coś, co podoba się innym, a czego ty nie dostrzegasz. Niekoniecznie cecha charakteru, może masz ładne włosy/oczy? Zacznij szukać w sobie malutkich plusów, to pomoże ci uwierzyć w siebie. Wtedy będziesz potrafiła określić np. swoje zainteresowania :>



 
 
Samotność w tłumie
murango 



Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 456
Skąd: ...

Wysłany: 2012-09-07, 18:49   

NiNeTeEn.SoUlS, Na pewno masz zalety, każdy je ma :) Uwierz bardziej w siebie, może zapytaj kogoś znajomego? Na pewno podniesie Ci to samoocenę :)



"Każda godzina rani. Ostatnia zabija."
 
 
 
Samotność w tłumie
NiNeTeEn.SoUlS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-07, 19:13   

Takie coś nie wzbudza u mnie polepszenia samooceny, bo nie wierzę, nie ufam ludziom. Oni mówią to co chcemy usłyszeć a nie prawdę !!!!



 
 
Samotność w tłumie
NiNeTeEn.SoUlS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-07, 19:31   

H A H A !!! Kto w nich wierzy, ten ginie !!!



 
 
Samotność w tłumie
NiNeTeEn.SoUlS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-07, 19:45   

Ufałam i zginęłam w pewien sposób, teraz nie ufam póki co nie potrafię.



 
 
Samotność w tłumie
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-09-07, 22:16   

Cytat:

Takie coś nie wzbudza u mnie polepszenia samooceny, bo nie wierzę, nie ufam ludziom. Oni mówią to co chcemy usłyszeć a nie prawdę !!!!
_________________


Nie powinnaś z góry zakładać czegoś takiego. Nie powinnaś z góry oceniać ludzi.
Skąd wiesz jaki ktoś jest? Nie znasz tutaj nikogo spośród nas jak mniemam. Oceniasz masę... oceniasz każdego jak jakiś zlepek złych cech. A może tak nie jest? Mam wrażenie,że tutaj tkwi w problem...
Anyone napisał/a:
Na pewno jest w tobie coś, co podoba się innym, a czego ty nie dostrzegasz

Ja także nie akceptuję siebie. Czuję się samotna w tłumie. Uważam,że mam wiele wad. Ale są też zalety. Każdy jakieś ma. Każdy jest związkiem tego co złe i dobre. Ważne,by umieć nad tym panować. Nikt nie jest przecież idealny.




Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Samotność w tłumie
hikarudesu 



Wiek: 30
Dołączyła: 02 Wrz 2012
Posty: 53
Skąd: Szczecin

Wysłany: 2012-09-07, 23:31   

Wiesz, ponoć ludzie mają siłę przyciągania. Jeżeli myślą o złych rzeczach, to takie im się przytrafiają. Może trochę więcej wiary w ludzi, nie wszyscy to sku*wysyny.

[ Dodano: 2012-09-08, 09:30 ]
Przepraszam za przekleństwo, zapomniałam się. :)




placebo - my sweet prince
 
 
Samotność w tłumie
NiNeTeEn.SoUlS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-08, 15:16   

Gdyby było tak ładtwo jak mówicie to bym szczęśliwym człowiekiem, bo uwierzcie, że staram się myśleć pozatywnie ale zawsze ktoś lub coś musi mi zepsuć homor, ZAWSZE!!

[ Dodano: 2012-09-08, 16:17 ]
OGROMNIE MI SMUTNO !!!! znowu :( :(,a już było tak dobrze. :(




 
 
Samotność w tłumie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12