Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Spotted
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-18, 15:18   

Pozdrawiam mojego szefa. Dzięki za pizzę. :D



 
 
Spotted
Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-18, 17:11   

Pozdrawiam panią z Instytutu Psychoterapii, która zadzwoniła do mnie, ale nie bardzo wiedziała po co i biedna co chwilę przerywała rozmowę w celach dopytania się, co ma mi powiedzieć, na co potem usłyszałam w telefonie głos innej kobiety: 'Przecież jutro ma wizytę i wszystko wyjaśnimy, zobaczymy o co chodzi'. :lol:



 
 
Spotted
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-18, 17:20   

Pozdrawiam szanownego kolegę, który raczył pożyczyć aparat fotograficzny i jeszcze, obezjajec jeden, nie oddał.



 
 
Spotted
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-19, 15:07   

Pozdrawiam Pana, który zawsze mnie budzi na moim przystanku co tydzień w czwartek o 7:30, bo zawsze wtedy zasypiam w autobusie. A on zawsze pamięta, że mam tam wysiąść. :roll:



 
 
Spotted
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2013-12-20, 22:57   

Pozdrawiam koleżankę, która wrzuciła na FB chyba wszystkie dostępne w sieci demotywatory o niehumanitarnym zabijaniu karpia :roll: . Rozumiem, że przejmuje ją los tych stworzeń, ja też nie jestem za noszeniem ich żywych w reklamówkach do domu, ale bez przesady.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Spotted
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-23, 07:20   

A takie coś wysłałam przed chwilą na Spotted: Stargard:

Cytat:
Pozdrawiam nażelowanego grubego blondyna w białej kurtce, który jechał 22. grudnia autobusem linii 9 (wsiedliście przy Zodiaku, pojechaliście, w stronę Pyrzyckiego) z dziewczynką na oko 10-letnią. Cieszę się, że "dba" pan o dziecko kupując mu fast foody, ale niech pan nie próbuje zmuszać dziewczyny do jedzenia rollo w autobusie! Zawinęła w jedzenie chusteczkę na czas jazdy, to niech sobie tak trzyma. Niech pan jej tego nie rozwija co chwila i nie powtarza 'no jedz!'. Nic jej się nie stanie ja poczeka te 20 minut. Proszę jej nie zmuszać do jedzenia, kiedy może ubrudzić siebie i innych lub się zakrztusić. Tyle młodsza, a o tyle bardziej kulturalna.




 
 
Spotted
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-01, 18:00   

Pozdrawiam SOKistów, którzy kazali mi 'schować puszkę'. Teraz już wiem, że picie Pepsi na dworcu jest nielegalne. :D



 
 
Spotted
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-27, 20:05   

Pozdrawiam pana, który postanowił dziś w tramwaju zatańczyć. :roll:


<<< Dodano: 2014-09-30, 22:21 >>>


Pozdrawiam pana, który dziś w jednym z popularnych barów szybkiej obsługi zamówił tyle jedzenia, że nie zmieściło się ono na dwóch złączonych stolikach... A potem to wszystko błyskawicznie zjadł i poszedł po dokładkę. :roll:




 
 
Spotted
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-07, 16:52   

Pozdrawiam pana, który widząc mnie w autobusie zrobił wielkie oczy i ewidentnie chciał coś powiedzieć, ale był tak pijany, że nic z tego nie wyszło. :>



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Spotted
Marianna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-07, 20:34   

Pozdrawiam dziewczynkę, która kilka tygodni temu z tramwaju uśmiechała się do mnie tak ślicznie, że do dziś to pamiętam :)



 
 
Spotted
biały królik 
odmieniec



Wiek: 28
Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 855
Skąd: świat

Wysłany: 2014-10-16, 14:55   

Chciałabym pozdrowić kierowcę autobusu, który wpisując dziwne rzecz wyświetlane w dziale: kierunek, sprawił radość wszystkim to widzącym.



Szuu - powiedział ręcznik, fan wielkich prędkości.
 
 
Spotted
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-09-09, 13:33   

Pozdrawiam mieszkankę Sochaczewa, która usłyszawszy, jak jej dziecko mówi "poszedłem" poprawiła je zdegustowana "mówi się poszłem". Mam nadzieję, że Twoje dziecko nie słucha się Ciebie we wszystkim.



Disqualified as a human being.
 
 
Spotted
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-09, 15:30   

Pozdrawiam kolesia, który błąkając się boso po deszczowym Dublinie, przebrany za Jezusa, głosił Prawdę, jakoby był wcieleniem Zbawiciela. Mam nadzieję, że nie rozchorował się, biedny człowiek.



 
 
Spotted
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-09-24, 13:34   

Pozdrawiam dla pana owczarza, który usiadł sobie na środku mokrej drogi i zaczął się gibać w rytm muzyki ze słuchawek. Masz niezłe, kocie ruchy, ale napraw już mi ten kibel.



Disqualified as a human being.
 
 
Spotted
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-24, 15:24   

Mustela Nivalis, <3

Pozdrowienia dla dzieci bawiących się w rozwiązywanie sznurówek. Grunt to czerpać radość z prostych rzeczy.




 
 
Spotted
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11