Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Spotted
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-28, 20:17   Spotted

Kojarzycie pewnie fesjowe strony, które mają kontaktować ze sobą ludzi, którzy gdzieś się zobaczyli, ale potem jakoś tak nie wyszło... Przyznam, że mam polubione Spotted Stargard i Szczecin i czasami strasznie zabawne rzeczy ludzie tam wypisują. A to ktoś szuka "tamtej fajnej dupeczki", a to znowu ktoś pozdrawia kogoś, kto zwrócił na siebie w jakiś sposób uwagę...


Chciałam pozdrowić dziadka, który wczoraj (środa, 27.11.2013) kilka minut przed dziesiątą rano, jadąc rozklekotanym rowerem po Usługowej w Stargardzie, był szalenie zdziwiony tym, że nie należy jeździć pod prąd po jednokierunkowej.




 
 
Spotted
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-28, 20:20   

Bardzo fajne miejsca, jeżeli ludzie faktycznie dzięki temu się tam znajdują. Np. Chłopak co chwilę łapał kontakt wzrokowy z dziewczyną ubraną w żółtą sukienkę, czytającą coś z dzieł Kinga, ale nie zagadał, bo się wstydzi i teraz jej szuka.
A ona wie, o kogo chodzi, bo też zastanawiała się, czy aby nie zagadać, ale w końcu dojechali do jej przystanku i musiała wysiąść.
Tego typu "strona" może pomóc dwójce ludzi się odnaleźć itp. Fajne.




 
 
Spotted
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-11-28, 21:15   

Akurat nie polubiłam Spotted Łódź na facebooku (ale może jeszcze to zrobię). Za to kiedyś widziałam na jakimś innym portalu wpis o mniej więcej takiej treści: "Przepraszam wszystkich, którzy jechali ze mną tramwajem nr 15 między godziną 15 a 15.30. Ja naprawdę musiałem przewieźć tę metalową rurkę długości trzech metrów!" Poprawiło mi to humor na wiele godzin :)



:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Spotted
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-11-28, 21:16   

Pomanita napisał/a:
"Przepraszam wszystkich, którzy jechali ze mną tramwajem nr 15 między godziną 15 a 15.30. Ja naprawdę musiałem przewieźć tę metalową rurkę długości trzech metrów!"

:hahaha: :hahaha: :hahaha:




:myszka:
 
 
Spotted
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-28, 21:17   

A ja chciałam, żeby pozdrawiać ludzi, a wyszła dyskusja o sensie tej idei :roll:



 
 
Spotted
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-11-28, 21:19   

Pozdrawiam człowieka, który stwierdził, że w CERN-ie jest Wielki Zderzacz Andronów a gwiazdy świecą światłem odbitym od Słońca. Dzięki Ci. Zrobiłeś mój wieczór radośniejszym.



Disqualified as a human being.
 
 
Spotted
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-28, 21:34   

Chochlik napisał/a:
A ja chciałam, żeby pozdrawiać ludzi, a wyszła dyskusja o sensie tej idei :roll:

Bo nie napisałaś konkretu, że tego właśnie chcesz :D
Trzeba było dodać, że "wklejajcie pozdrowienia a nie dyskusje o idei" ;)

Mnie przerażają takie strony, po tym jak ktoś wkleja czyjeś zdjecie i szuka tej osoby.
Koleś zrobił fotke dziewczynie śpiącej w pociągu i ją wstawił, bo chciałby się z dziewczyną spotkać.
Nie chciałabym aby mnie ktoś kiedykolwiek tak szukał :P




 
 
Spotted
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-28, 22:07   

ina napisał/a:
Bo nie napisałaś konkretu, że tego właśnie chcesz :D

Rzeczywiście, nie napisałam...

Chochlik napisał/a:
Chciałam pozdrowić dziadka, który wczoraj (środa, 27.11.2013) kilka minut przed dziesiątą rano, jadąc rozklekotanym rowerem po Usługowej w Stargardzie, był szalenie zdziwiony tym, że nie należy jeździć pod prąd po jednokierunkowej.




 
 
Spotted
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-29, 06:36   

Chochlik napisał/a:
Rzeczywiście, nie napisałam...

Przyznam, że z Twoim konkretem nie wiedziałam o co Ci chodzi i zastanawiałam się dlaczego dziadka pozdrawiasz na forum ;) Dopóki wprost nie napisałaś, że chciałaś aby ludzi umieszczali tu takie pozdrowienia.




 
 
Spotted
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-01, 12:03   

Pozdrawiam chłopaka, którego na koncercie Comy (29.11.2013) miałam po dziurki w nosie, bo się próbował dopchnąć do barierek, a mnie wypchnąć do tyłu... i Anaru go miała po dziurki w nosie, bo taki wysoki był. :D Tak, wyglądałeś świetnie - ta gęsta broda... te rozmarzone, soczyście błękitne oczy... ale przykro mi - pod barierkami nie ma sentymentów. Przepraszam, że cię odepchnęłam biodrem. Mam nadzieję, że się za mocno nie poobijałeś.



 
 
Spotted
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-01, 19:13   

Chochlik napisał/a:
ta gęsta broda... te rozmarzone, soczyście błękitne oczy...





 
 
Spotted
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-01, 19:19   

Mniej więcej, chociaż nie zwisała mu ta broda tak. Na całej powierzchni była tej samej długości.

Jeszcze mam jedno 'pozdrowienie' do napisania, ale :thnks: nie chce mi dać zdjęć!




 
 
Spotted
Papi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-01, 19:20   

Ktoś wspominał coś o brodzie? :brodacz:



 
 
Spotted
Dust 



Wiek: 34
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 284
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2013-12-01, 23:02   

A ja pozdrowię pewną starszą kobietę, z którą minęłam się w sobotę na rynku (mniej więcej przed południem) i gdy była już dobre kilkanaście kroków za mną, ryknęła z całą mocą: 'jasna k*rwa!', przez co aż popłakałam się ze śmiechu.
Zrobiła mi dzień.




'Czasami wolę być zupełnie sam, niezdarnie tańczyć na granicy zła
I nawet stoczyć się na samo dno
Czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk(...)'
:smok:
 
 
 
Spotted
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-12-03, 21:33   

Pozdrawiam pana posła (nie, to nikt znany z telewizji), który w znanej kawiarni jadł słoninę i upierał się, że się we mnie zakochał i byłby przeszczęśliwy, gdybym zaczęła pracę w jego biurze matrymonialnym za 25 tysięcy miesięcznie :shock:



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Spotted
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11