Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
Autor Wiadomość
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-27, 22:53   Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne

Pochwale sie, ze dostalam opierdziel za kasowanie historii itd z przegladarki... Jak na razie zgralam glupa, ze komp zamulal i tak dalej, ale w sumie, zastanawiam sie, czy powiedziec o istnieniu forum.
Problem w tym, ze moj szanowny konkubent (;)) reaguje zdecydowanie zle, na jakiekolwiek wspomnienie o czyms zwiazanym z tematem... i co ja mam, kurde, zrobic?!

Spacja nie gryzie, a na pewno ułatwia czytanie. | Muszkieterka




Ostatnio zmieniony przez 2013-11-28, 13:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-28, 00:27   

nyaa napisał/a:
i co ja mam, kurde, zrobic?

Ściągasz Chrome portable, wrzucasz na pendrive'a którego masz zawsze przy sobie... jak chcesz skorzystać z np: forum, podpinasz pendrive'a i odpalasz przeglądarkę z pendrive'a. Wszystko zapisuje się tylko na pendrivie a komp pozostaje czysty... :roll:




 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-28, 00:35   

toxic napisał/a:
Ściągasz Chrome portable, wrzucasz na pendrive'a którego masz zawsze przy sobie... jak chcesz skorzystać z np: forum, podpinasz pendrive'a i odpalasz przeglądarkę z pendrive'a. Wszystko zapisuje się tylko na pendrivie a komp pozostaje czysty...
Obczaję, dobry motyw :}
Ogólnie przestawiłam się na Chrome, mój tylko FF używa :)




 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-11-28, 00:37   

A to nie możesz skorzystać z wcześniej wspomnianego trybu incognito w Chrome? Problem pen drive'a, czyszczenia historii etc. z głowy. :>



Disqualified as a human being.
 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-11-28, 00:40   

nyaa, a co z sesją prywatną w przeglądarkach?

Szczerze to nie wiem. Wie na pewno matka, ojciec, brat i siostra. W domu nie istniało coś takiego jak prywatność. Poza rodziną wie Artur, Nikola, Malwina. Znaczy ja wiem, że oni wiedzą co to za forum, o jakiej tematyce etc. Nie mają nic przeciwko, a nawet sami wiele razy cieszyli się z faktu, że znalazłem miejsce, które pomaga mi walczyć a autoagresją.

O forum często mówię w zwykłych rozmowach, jakiś wątek zdarza mi się poruszyć. Ale inni raczej nie wiedzą dokładnie co i jak.




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-28, 00:44   

Mustela Nivalis napisał/a:
A to nie możesz skorzystać z wcześniej wspomnianego trybu incognito w Chrome? Problem pen drive'a, czyszczenia historii etc. z głowy.

Problem największy jest w tym, że przy incognito itp. ktoś, kto stanie Ci za plecami i tak widzi, na jakiej stronie jesteś - a na mojego każda strona internetowa o tego typu tematyce zadziała totalnie alergicznie, nie zależnie, czy to jakiś czarny szajs, czy stricte psychologiczna strona, czy forum hodowli różowych świnek morskich -.-




 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-11-28, 00:46   

No tak, tylko przyznam się, że nie rozumiem, co miałoby zmienić przestawienie się na przeglądarkę wgraną na pena?



Disqualified as a human being.
 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-11-28, 00:48   

nyaa napisał/a:
kto stanie Ci za plecami i tak widzi, na jakiej stronie jesteś


Nie ma sposobu chyba na fakt, że osoba za Tobą widzi co robisz. :roll:
Chyba, że to Frank Slade. :roll:




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-11-28, 00:59   

:offtop:



 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2013-11-28, 06:00   

PanFoster napisał/a:
Nie ma sposobu chyba na fakt, że osoba za Tobą widzi co robisz.
Chyba, że to Frank Slade.


Ależ jest! Należy miec laptopa i zawsze z nim rozbijac się na łóżku! Najlepiej miec takie łóżko, za którym nikt stanąc nie może. I wtedy, jak ktoś się próbuje do nas podstępnie zbliżyc (w celu ujrzenia tego co mamy na ekranie), to odwracamy do niego laptopa tyłem i mówimy, że to nie jest dla zwykłych leszczy ;)




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-28, 12:48   

aga_myszka, gdzie można o tym porozmawiać? Możesz to poprzenosić do stosownego miejsca?

Bo ja chciałam właśnie dopisać propozycję... W pracy korzystam z programu 4t tray minimizer. Dodaje czwartą ikonkę w rogu okien. Można dzięki niej każde okno minimalizować do traya. I w ten sposób okno pozornie znika... I mogę się cieszyć forum i gg otwartymi w drugim oknie przeglądarki, o którym nikt nie wie. Tylko muszę uważać na dźwięki z gg ;p




Ostatnio zmieniony przez 2013-11-28, 13:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-28, 13:03   

Chochlik, tutaj :) Wydzieliłam.



 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-04, 19:53   

Teraz mi się przypomniało jeszcze:

-Wirtualne pulpity. Kiedy mamy kilka pulpitów możemy skrótem pomiędzy nimi przeskakiwać. Jeśli będzie dość skomplikowany, to nawet ktoś kto usiądzie nam przy kompie, nie wiedząc o istnieniu drugiego pulpitu nie wpadnie w ogóle na to, żeby go szukać, a co dopiero w nim grzebać. Tutaj linuxowcy mają przewagę, ale i windzie da się to zrobić bez problemu. Wystarczy zainstalować odpowiedni program...

- Przypinanie karty w przeglądarce. Kiedy pracujemy w innej karcie na pasku wyświetla się tylko ikonka, a nazwa forum już nie. Mało skuteczne, ale może się przydać doraźnie.




 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-04, 20:18   

Dodam tylko że można szybko przeskakiwać między okienkami używając skrótu alt+tab jakby ktoś nie wiedział... :roll:



 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-04, 20:23   

toxic napisał/a:
alt+tab

Tylko, że na pasku zadań nadal może być widoczna nazwa okna. Zależy od ustawień komputera.




 
 
Ukrywanie korzystania z forum - rozwiązania techniczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14