Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Autor Wiadomość
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-26, 19:39   

O moim koncie chyba nikt nie wie. A przynajmniej mam taką nadzieję. Kiedyś matka weszła do pokoju, jak akurat siedziałam na forumie. Szybko przełączyłam kartę... Ale zobaczyła. Zobaczyła to nieszczęsne słówko na górze ekranu.
- Autoagresywni? A co to znaczy? - spytała, jakby serio nie wiedziała.
Szybko wymyśliłam na biegu jakąś bajeczkę i chyba ją kupiła. 8) Bogu dzięki, bo nie mogłabym się opędzić od tysiąca pytań bez odpowiedzi, albo odpowiedzi bez pytań. :lol:

Ale ogólnie to była jednorazowa akcja i generalnie forum wciąż jest moją małą tajemnicą. 8)




 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-05-01, 00:19   

Szamanka napisał/a:
Na zjazdach też się o forum mówi głośno siedząc np. w Maku. Wtedy to jakoś nikt się nie wstydzi z forumowiczów i nikt z siedzących przy stoliku obok nie podchodzi i nie rzuca epitetami.
Ale jest różnica jak mówię to przy obcych, którzy mnie widzą pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz, a inaczej przy znajomych. :D



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2017-05-02, 11:09   

Shadow napisał/a:
Ale jest różnica jak mówię to przy obcych, którzy mnie widzą pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz, a inaczej przy znajomych.

W tym fragmencie chciałam podkreślić, że obcych ludzi to nie interesuje, co sobie robisz, bo nie masz dla nich znaczenia - nie interesują się Twoją muzyką, by móc Cię hejtować, nie wykrzykujesz na prawo i lewo "Chlastamsięchlastamsię!!!!" bo wtedy to byś dostała wpierd..l ale nie że coś takiego robisz, ale że zakłócasz spokój.
To jest ciekawe - zauważyłam, że jest trochę ludzi na forum, którzy narzekają na samotność, brak zainteresowania, ale wstydzą się powiedzieć komukolwiek o tym, że tu są, bo uwaga: Ktoś się tym zainteresuje. :D Co jest nieprawdą, bo jak ktoś się nie interesuje, bo mnie nie lubi lub mu wiszę i powiewam, to i tak by uwagi na mnie nie zwrócił.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-05-02, 20:08   

Szamanka napisał/a:
jak ktoś się nie interesuje, bo mnie nie lubi lub mu wiszę i powiewam, to i tak by uwagi na mnie nie zwrócił.

I tu się zgodzę. Przetestowałam na mojej słodkiej rodzince. Siedzę z otwartą kartą, a nikt nic. Karta otwarta, na drugiej coś mój ojciec robi na moim kompie i nic nie zauważył. Tekstu o tym, że na takim forum jestem też nie skomentował. Współlokatorki mi powiewają, a i tak wiele razy widziały banner forum i co? I nic. Nie ma się czego bać wbrew pozorom niewiele osób obchodzi, co robimy, zwłaszcza rodzinkę. A ludzi w pociągu to w ogóle zlewam, właśnie siedzę i w PKP to piszę i też reakcji nie ma. Może jedynie kiedyś będę miała więcej miejsca dla siebie, bo ktoś nie będzie chciał siedzieć obok mnie.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Leo 



Wiek: 25
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 88
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-05-27, 09:09   

Nikt z moich bliskich nie wie o forum, ale o samookaleczaniu już tak. Najbliższa rodzina i kilka przyjaciółek. Nie wiedzą tylko jednak, że problem dalej trwa. Myślą, że mam to już za sobą. No, może poza jedną jedyną osobą



 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
cukierkowysen 
cukierkowysen



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Sty 2016
Posty: 203
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-05-27, 14:03   

Jeżeli chodzi o to czy ktoś wie, nikt nie wie bo nie ma kto wiedzieć. Albo inaczej wiedzą Ci z którymi spotkałam się z forum. :)



Im wrażliwszy się stajesz, tym bardziej poszerza się twoje życie.
 
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Namelost 


Wiek: 25
Dołączyła: 21 Maj 2017
Posty: 33
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-05-30, 21:22   

Nikt nie wie o moim koncie na forum, myślę, że inni odebrali by to za dziwne. :/

Emotikona nie zastępuje kropki. | Hekate




Ostatnio zmieniony przez Hekate 2017-05-30, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-09-23, 21:49   

Nikt nie wie, kto jest poza nim. Nikt nie musi wiedzieć. Może w szkole ktoś zobaczył jak przeglądam na telefonie, ale ze względu na brak jakichkolwiek reakcji to nie mogę tego stwierdzić, zakładam, że nikt nie wie. Nikomu nie zamierzam powiedzieć bez wyraźnej potrzeby.



 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-09-24, 09:55   

Rodzina wiedziała, bo brat podpatrzyl, ale mam nadzieję, ze o tym zapomnieli bo bylo to półtora roku- dwa lata temu. No i nie znaki mojego nicka... Chyba...



Z dnia na dzień silniejsza
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-09-24, 11:22   

Nikt nie wie, nikomu nie powiedziałam. Jedynie mogła koleżanka mogła zobaczyć , jak przy niej korzystałam z internetu w komórce i strona ta mi się wyświetliła, ale szybko wyłączyłam komórkę, a ona nie skomentowała tego.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-03-01, 18:24   

A teraz wie Fragonia.



 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Sawcia 



Dołączyła: 28 Sty 2018
Posty: 416
Skąd: świat

Wysłany: 2018-03-01, 18:47   

O moim koncie raczej nikt poza osobami poznanymi tutaj nie wie.



 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-03-04, 18:28   

Mój chłopak wie, że mam konto na takiej stronie jednak dokładnie nie wie jak ta strona się nazywa. Mam nadzieję, że mnie nie rozszyfrował i nie przegląda moich postów.



 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
eterlo 


Dołączył: 01 Paź 2017
Posty: 6
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-03-04, 18:46   

Moja dziewczyna wie. Ufam jej w 100% więc powinna wiedzieć.. jo_aśka, zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź..



 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Zamordowana
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-04, 19:23   

Moja przyjaciółka wiedziała, jednak w końcu mnie zostawiła, a sama tu nie zagląda. Więc teraz nikt nie wie.



 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12