Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Autor Wiadomość
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-26, 19:23   

Chochlik napisał/a:


Czuczi napisał/a:
O mnie i o forum wiedzą wszyscy. Dzięki DDTVN.

Gwiazdorzysz. :D

No, ba!
Nie mam Snicersa :D

Raczej powinnam była napisać: przez a nie dzięki.




 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Gość

Wysłany: 2013-11-26, 19:27   

U mnie nie wie nikt. Nie chcę, żeby ktoś znajomy mógł tak po prostu wejść na forum, wiedząc że tu jestem i przeczytać o mnie wszystko. Za wiele bolesnych tematów tu poruszyłam.



 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
XOF 



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 955
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-11-26, 22:47   

W sumie nikt. Jedna osoba w pracy i na mieszkaniu wie, że udzielam się gdzieś na forum, ale nie mają zielonego pojęcia o moich problemach, więc dla nich ten portal jest jak pierwsza lepsza kafeteria. Kiedyś matka weszła do pokoju jak miałem otwartą stronę, ale nic nie zwróciło jej uwagi.



We are not your kind of people
...
We are extraordinary people
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-26, 23:11   

Wie przyjaciółka.
Na początku podchodziła do mojej obecności tutaj bardzo sceptycznie, później parę razy przeglądała niektóre tematy, pomagała mi, kiedy miałam jakieś techniczne pytania z forum związane, i nawet poznała niedawno jedną osobę stąd...
Ostatnio, kiedy coś wspomniałam o forum, stwierdziła, że zazdrości mi takiego miejsca jak to. Miejsca i ludzi.
Wie brat.
Parę razy podpatrzył adres strony, ale właściwie nigdy tego w żaden sposób nie skomentował i chyba było mu to obojętne.
Wie cześć znajomych.
Wiedzą, co to za forum, że często o czymś związanym z forum wspominam albo przytaczam jakiś zabawny komentarz, że często spotykam się z ludźmi stąd... I właściwie nie dopytują o nic więcej.

I... nie wyobrażam sobie, że rodzice czy ktoś z rodziny mieliby się o forum dowiedzieć. Kiedy do kogoś jadę, spotykam się z kimś stąd - zawsze wymyślam, że to ktoś ze szkoły, z pracy, ze studiów, z kółek... :roll: Nie wyobrażam sobie, żeby mieli się o forum i jego tematyce dowiedzieć, nie zrozumieliby. :roll:




 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2013-11-27, 04:34   

thnks napisał/a:
W domu bardzo strzegę swej prywatności, czyszczę codziennie przed każdym wyjściem z domu archiwum.


A jakiej przeglądarki używasz? Każda przeglądarka oferuje Ci specjalny tryb (w chromie nazywa się to "incognito", a w explorerze "private mode"), który nie zostawia śladów w historii i nie zapisuje plików cookies. W Chromie włączasz to kombinacją klawiszy "Ctrl+Shift+N".

Co do mnie, to chociaż moje komputery są moje i wara innym od nich, to jednak - na wszelki wypadek - korzystam właśnie z trybu incognito w Chromie.
O mojej obecności na forum wie tylko jedna osoba, moja przyjaciółka, ale ona mieszka sobie w Polsce, więc jest raczej niegroźna :)
Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś spośród moich tutejszych znajomych, bądź z rodziny, się o tym dowiedział - to zupełnie nie pasuje przecież do kultu bycia uśmiechniętym, który w Ameryce jest wszechobecny (za wyjątkiem zakorkowanych autostrad - tam akurat panuje albo apatia, albo nienawiśc :) ).




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-27, 07:12   

U mnie wie tylko mój mąż, ale przy mojej obecnej rejestracji, powiedziałam mu dopiero po spotkaniu z dziewczynami.



 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-27, 07:36   

RobertIslay napisał/a:
A jakiej przeglądarki używasz? Każda przeglądarka oferuje Ci specjalny tryb (w chromie nazywa się to "incognito", a w explorerze "private mode"), który nie zostawia śladów w historii i nie zapisuje plików cookies. W Chromie włączasz to kombinacją klawiszy "Ctrl+Shift+N".

W chromie wystarczy dopisać w skrócie w elemencie docelowym -incognito a w firefoxie -private aby tryb prywatny uruchamiał się domyślnie.
Hmmm... praktycznie nie wie nikt. Tylko siostra wie że udzielam się na jakimś forum... W pracy nie wie nikt. Ze znajomych również... :roll:




 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-11-27, 07:43   

U mnie nikt nie wie o forum, tylko ja. Najprawdopodobniej powiem mojej pani psycholog, ale waham się :)

ort. :) // ł.




Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
Ostatnio zmieniony przez Mustela Nivalis 2013-11-27, 10:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-11-27, 07:47   

Nikt nie wie. I chyba nikt nie uwierzyłby...



dead but delicious
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Dust 



Wiek: 34
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 284
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2013-11-27, 07:59   

U mnie wie matka, bo sama jej o tym powiedziałam. Ale nie dopytywała, ani nic, więc uznałam, że jej ten temat raczej nie interesuje.
Wie też moja przyjaciółka, ale podobnie jak matka - zero żywszej reakcji.
No i moja luba również wie o forum, bo mówimy sobie o wszystkim i nie mogłabym tego faktu przed nią zataić. Zresztą akurat ona zna moje problemy bardziej, niż wyżej wymienione panie.




'Czasami wolę być zupełnie sam, niezdarnie tańczyć na granicy zła
I nawet stoczyć się na samo dno
Czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk(...)'
:smok:
 
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2013-11-27, 08:28   

Wiedzą moi rodzice, siostra i nawet są zadowoleni z tego powodu, a najbardziej, gdy idę się z kimś z forum spotkać. Psycholog i psychiatra również nie raz słyszeli o forum tak samo jak moje przyjaciółki.
Początków, kiedy się dowiedzieli o forum, nie pamiętam, więc nie napiszę, jak była ich reakcja.
Najlepsza była moja siostra, jak się dowiedziała, że byłam modem, chodziła kilka dni za mną i mówiła "Kaśka... Chodź zbanujemy kogoś" :D




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-11-27, 09:46   

Psychosis, hahahahahahahaha :rotfl: Co do trybu incognito to wiem, ale zapominam włączyć zawsze. Taki mały offtop. :oops:



 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-11-27, 12:37   

Kto wie? Hmm :hmm:
Pierwszą osobą, która dowiedziała się o forum był mój mąż. Kolejne osoby to moi rodzice i przyjaciel.
Wiedzą i akceptują to. Mój mąż tylko czasami czuje się mniej ważny niż Wy :hahaha:




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-27, 16:07   

Wie oczywiście K. Gdy się poznaliśmy to już parę dni później wyrzuciliśmy z siebie wszelkie tajemnice i sekrety. Bardzo szybko stał się osobą, która wie o mnie wszystko. Dlatego powiedziałam mu o forum, a teraz bardzo często przytaczam mu zabawne "sytuacje" itp. Mówiłam mu o całej sytuacji z Mercy, o tym, że znów prawie straciliśmy forum. Rozumiał mój niepokój i wspierał mnie.
Gdy byłam modem dodawało nam to parę tematów do dyskusji, typu: "Co nas najbardziej wkurza" (K. również udziela się na forum, tylko o innej tematyce, również zresztą dość specyficznej).

Wiedzą również moje dwie przyjaciółki. Jedna po prostu przyjęła do wiadomości fakt istnienia forum i nie wykazała zainteresowania. Druga wykazała aż nadto i przez parę dni nawet tu przebywała. Przestała, ponieważ ją o to poprosiłam.

Co do spotkań. Wiem, że baliby się mnie puścić ze względu na to, że w żaden sposób Was nie poznali no i musiałabym jechać sama, gdzieś tam.
Ale większych obiekcji by nie mieli jeżeli oczywiście bym obiecała napisać zaraz po dotarciu, w trakcie spotkania i po nim:D

W domu starałam się ukrywać fakt istnienia forum. Nikt nie wie, że autoagresja to element mojego życia, a fakt przebywania na forum odkrywa i tę tajemnicę. Ktoś na pewno wykorzystałby to przeciwko mnie.




 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
redath 
orange room



Wiek: 42
Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 192
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-11-27, 19:01   

R. de Valentin napisał/a:
Nikt nie wie. I chyba nikt nie uwierzyłby...

Wiesz, gdyby nie to, że poznaliśmy się tutaj, nie uwierzyłabym, jak Cię wtedy zobaczyłam :)

W realu nikt nie wie. Nikogo to nie powinno obchodzić. Przyjaciele online wiedzą, że jest forum. Że jest w sumie kilka.

Powodem, dla którego nie mówię tak naprawdę nikomu o tym forum jest to, że potrzebuję miejsca, w którym nie będę udawać. Mam dość noszenia masek. I nie chcę, żeby bliskie mi osoby wiedziały, co siedzi mi w głowie.





 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12