Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Autor Wiadomość
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-13, 19:14   

paju napisał/a:
Cieszą się ponieważ sami nie potrafią mi tak pomóc a tu znajdę wszelkie potrzebne informacje i miłych ludzi którzy pomagają :) .


To zdrowe podejście mają. :3




 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Niva 



Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sty 2015
Posty: 26
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-01-16, 12:18   

Kilka dni temu przyznałam się narzeczonemu. Pokłóciliśmy się, bo wyszedł z założenia że skoro potrzebuję obcych do pomocy to znaczy że go okłamuję i mu nie ufam... Chciał dostęp do mojego konta, żeby "kontrolować co Ty tam wyczyniasz" jak to pięknie ujął.
Teraz już normalnie o tym rozmawiamy, ale widzę że jest niezadowolony, a ja pilnuję komputera jak mogę. Problem polega na tym że i tak tu trafi bo nie dość że informatyk to haker...




 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
tester
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-27, 08:57   

Dzięki za ten post, pomógł mi zrozumieć sens istnienia tego forum.



 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Kumishial 



Dołączyła: 13 Mar 2015
Posty: 54
Skąd: świat

Wysłany: 2015-03-29, 12:04   

Nope, o moim koncie nie wie nikt. Tak w sumie to i dobrze, bo mogę się uchronić od niewygodnych dla mnie pytań. W przyszłości może kiedyś o tym powiem, ale teraz wolę nic nie mówić. Jakby dowiedział się ktoś z rodziny, to i tak nikogo by to zbytnio nie obeszło. Mama tylko wpadłaby w "histerię". Reakcja wyglądałaby następująco:
Mama - Jezu, wyłącz ktoś jej to forum, bo jeszcze jakiegoś pedofila tam spotka! Ja wiedziałam od samego początku, że ten internet jest nie dla dzieci. Gdzie popełniłam błąd? - Histeria mode: on. :roll: Może się wydawać, że to tylko i wyłącznie troska, ale uwierzcie mi, nie jest tak. Po prostu szuka nowego tematu do kłótni. Już dawno temu zauważyłam, że to jej hobby. :roll:

[ Komentarz dodany przez: Axxie: 2015-03-29, 13:38 ]
Przed znakami interpunkcyjnymi spacja jest zbędna. Emotka na końcu zdania nie zastępuje kropki.




"Hey, Mister ! I am mad scientist ! It's so cool, sonuvabitch !"
~ Okabe Rintarou
Ostatnio zmieniony przez Axxie 2015-03-29, 13:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-04-24, 18:10   

:zlotalopata:
Z tego co mi wiadomo, to nikt nie wie i staram się by tak pozostało.
Często jak jest nudny wykład to mam ochotę wejść na forum na sb, czy poprzeglądać tematy, ale powstrzymuje mnie wszędobylski wzrok otaczających mnie osób. :lol:




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-04-24, 18:25   

Nikt o tym nie wie i niech tak pozostanie. Jakby się dowiedzieli to bym miała standardową gadkę: Przecież nie masz problemów, nudzi Ci się i wymyślasz.



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
Ostatnio zmieniony przez Alessa 2017-04-24, 18:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-04-24, 18:38   

Nikt nie wie o moim koncie tu i również chcę aby tak pozostało. Mama pewnie by mnie ochrzaniła, bo uznałaby już po nazwie Forum, że wszystkie moje problemy są przez jakąś stronę! Pewnie tu się nakręcam i potem pajacuję! Taki człowiek, nie wytłumaczysz. Chłopaka nie chcę wtajemniczać głębiej w to wszystko, i tak się martwi, nie wiem w sumie jak by zareagował.



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2017-04-24, 18:39   

Wszyscy wiedzą. I tak się nikt nie interesuje.



Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-04-24, 21:07   

Jedna osoba która jest na tym forum, reszcie nie chcę mówić ponieważ wiem z jakimi mogę spotkać się komentarzami. :/



 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-04-24, 22:31   

Nikt z zewnątrz nie wie. Idąc na spotkania mówię, że wychodzę na piwo.

Jak chyba każdy mam sfery życia, z którymi nikim się nie dzielę. Z drugiej strony, nie traktuję tego jak wielkiej, pilnie strzeżonej tajemnicy. Nigdy po prostu nie czułem, że mówienie o tym komuś innemu cokolwiek by miało zmienić.




 
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2017-04-25, 12:33   

Autoagresywnych przeglądam jadąc autobusem. W domu wszyscy wiedzą, znajomi wiedzą, psychiatra i terapeutka też wie.
Nie robię z przebywania tutaj tajemnicy, ale też nie mówię każdej napotkanej na ulusy osobie "a wiesz co ostatnio napisała [nick] w temacie [tytuł tematu]?"
Forum jak forum.
Na zjazdach też się o forum mówi głośno siedząc np. w Maku. Wtedy to jakoś nikt się nie wstydzi z forumowiczów i nikt z siedzących przy stoliku obok nie podchodzi i nie rzuca epitetami.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Cezar00 
Zdezintegrowany



Wiek: 29
Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 858
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-04-25, 12:45   

W moim przypadku wie siostra starsza, ale w domu nikt więcej, gdyż zaraz by było z kim ja się zadaje, po co, że jeszcze mnie samemu coś odbije i takie tam. ;)

Poza tym parę osób z forum i jedna z poza, ale w sumie tu też nie mam obaw co do tego żeby z tego sensację robiła.
Jestem też zdania, że najlepiej ukryte, to to nie schowane. Czyli np na wykładach jak każdą inną stronę przeglądam forum, szałtuje. itp. Jakbym się ukrywał to wzbudziłbym zainteresowanie gdzie to ja nie wchodzę, a tak to nie wzbudza to podejrzeń. :>




"Mam w sobie tyle ładu i porządku co przedszkola."

Mam całe życie by umrzeć, więc nie będe się spieszyć."
 
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-04-25, 18:34   

O forum wie cała rodzina. Znaczy powiedziałam im, ale chyba nie chcą pamiętać. Podobnie jak Szamanka publicznie przeglądam forum, ostatnio w pociągu na laptopie. Na smartfonie to juz norma. Czy ktoś widzi czy nie - jego sprawa. Nie wstydzę się bycia tutaj.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
omega 


Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 34
Skąd: świat

Wysłany: 2017-04-25, 20:29   

Niva napisał/a:
i tak tu trafi bo nie dość że informatyk to haker.
Poproś admina o zezwolenie na 2. konto, jedno zostaw prawie na wierzchu by zbytnio nie musiał szukać z drugiego korzystaj incognito.

Ortografia.|Ż




Ostatnio zmieniony przez Żurawek 2017-04-25, 20:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-04-25, 21:15   

Zdaje mi się, że nikt. Przynajmniej nikomu nie mówiłam ani nigdy nie przeglądam tego forum przy kimś. Głównie przez nazwę forum, już słyszę te komentarze...Jakoś nie mam ochoty tłumaczyć każdemu, że to tylko nazwa, a forum nie ma na celu nakłaniać ludzi do zbiorowych samobójstw i autoagresji. O, teraz sobie przypomniałam że wspominałam kiedyś o tym forum mojemu chłopakowi, ale nie wymówiłam nazwy, tym bardziej, że to było gdzieś wtrącone do jakiejś rozmowy.



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
My na forum, czyli czy ktoś wie o Waszym koncie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15